долой_лама• 26 июня в 00:06
Поліція на вулиці побила ветерана-інваліда війни 2 групи, Ужгород
Можливе перевищення повноважень працівниками поліції щодо ветерана війни в Ужгороді перебуває на особистому контролі Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Дмитра Лубінця.
Лубінець про ситуацію : До мене, як Представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Закарпатській області звернувся ветеран російсько-української війни, особа з інвалідністю II групи внаслідок війни.
За викладеними у зверненні обставинами, 22 червня 2026 року в місті Ужгороді працівники поліції могли безпідставно застосувати до нього фізичну силу та спеціальний засіб.
Уповноваженим готується лист Голові Національної поліції України щодо невідкладного проведення службового розслідування, надання правової оцінки діям працівників поліції, а також вилучення та дослідження записів із бодікамер і відеореєстраторів службових автомобілів.
Також, готується повідомлення до Державного бюро розслідувань щодо наявності можливих ознак кримінального правопорушення в діях службових осіб.
Звідки така ненависть саме до ветеранів російсько-української війни?
Гуртом на інваліда...
Нема слів.
Гуртом на інваліда...
Нема слів.