Вся така шо куди там• 2 часа назад
Молдова кордон
Доброго дня! Підкажіть, на кордоні з Молдовою чи в аеропорту Кишинева запитують кількість готівки, яку везеш? Чи потрібно, як у Польщі, мати при собі певну кількість коштів на дні перебування? Дякую!
пьЯНА• 2 часа назад
Да, спрашивают, но никто не заставляет при себе иметь определенную сумму наличкой
Шкідлива молекула• 2 часа назад
Не спрашивают. Иногда дают заполнять декларацию. Можно без декларирования провозить до 10 тыс евро/долл.
Минималки нет.
В аэропорту вообще пофиг.
Минималки нет.
В аэропорту вообще пофиг.
Щира українка• 2 часа назад
Спрашивают есть ли деньги, которые подлежат декларированию, а это больше 10 тыс евро
Вся така шо куди там
• 2 часа назад
Ответ дляТракторні війська
Да, спрашивают.
Є мінімальна сума, яку треба везти?