Кокосиха• 1 час назад
Вечно откладываю звонки, записи, заявки, мелкие бытовые дела
По факту они занимают 5 минут, но морально висят как тонна. Как вы это у себя ломали?
На пів ставки• 1 час назад
Беру і роблю.Сформувалася звичка,та й дисципліна.Я з віком стала більше спортом займатися,а то дуже дисциплінує.
Замороженная селедка• 1 час назад
Теж був період, коли все відкладала. Потім зрозуміла, що через це в мене безлад в справах і я нічого не встигаю, навіть манікюр регулярно робити, і примусово себе перевчила робити все одразу
Така поведінка може бути ознакою втоми, депресії або навіть психічного розладу. Спробуйте проаналізувати що з вами, чи не надто ви завантажені, чи достатньо та головне якісно відпочиваєте .
ПриснитсяЖЕ• 1 час назад
раз откладываете - значит не важные. в туалет же вы не откладываете сходить.