Тирамісу на терасі• вчера в 22:29
Як ви вважаєте, до мене погано ставиться керівник?
Я підлегла керівника підрозділу. А над ним є один із директорів. Прийшов 3 місяці тому.
Збираю топ дій, які мене неприємно здивували:
1. Постійні придирки і претензії. Чіпляється до будь-якої дрібниці, в той час як моя посада не сказати, що висока.
2. Скаженіє від будь-якої моєї спроби захистити себе
3. По замовчуванню я винна. Навіть не уточнює, в чому справа. Сказав хтось щось - все, ти винна.
4. ʼяк ти мені дорогаʼ (закочування очей), ʼя б сказав багато про тебе, але не будуʼ, ʼну да, тобі ж як соловʼюʼ, ʼя стежу за тобоюʼ , ʼза що тебе хвалити?ʼ
5. В будь-якій незрозумілій ситуації біжить до мого керівника з проханням мене звільнити
6. Звинувачує мого керівника в романі зі мною, мовляв, тому він мене захищає (це відверта брехня)
7. Постійно бігає до кабінету і стежить чи я на місці.
За 3 роки моєї роботи я не чула жодного зауваження від свого керівника, моєю роботою він задоволений повністю. І ніби все очевидно, але дещо збиває з пантелику:
1. При зустрічі завжди посміхається, жартує.
2. Хвалить перед іншими
3. Може приобійняти.
Як це все разом вкласти в голові?
Нічого не ясно. Інформація про його поведінку коли мене немає повністю достовірна, передавав мій керівник.
2. Хвалить перед іншими
3. Може приобійняти.
Як це все разом вкласти в голові?
Харчовий тріль• вчера в 22:34
Вы там все какие-то и...нутые. на месте собственника я бы 80% разогнала.
Аль де Барановна• вчера в 22:36
Автор, он на вас «пялится»?
Вышли из отпуска? Хоть немного отдохнули от ваших дурацких тем
Мона_Лиса• вчера в 22:36
Ответ дляАль де Барановна
Автор, он на вас «пялится»?
Подмигивает
Аль де Барановна• вчера в 22:37
Ответ дляМона_Лиса
Подмигивает
Вы тоже знакомы с этой офисной компанией?
Мона_Лиса• вчера в 22:38
Ответ дляАль де Барановна
Я тут много лет ))
Б´ю байдики• 2 часа назад
прасците, опохдала.
п приобнял тот, кто придирается, или тот, что три года?
а то я перегретая тупю.
Молода і нерозважлива• 2 часа назад
Токсичный, слабо образованный выскочка... гнобит и утичтожает, а на людях создает видимость мирного и учтивого. Уровень поведения у него не отработан, не поставлен.. как себя вести он не знает.. потому включает деспота и агрессию.. Такие не долго держатся если не блат..
Тирамісу на терасі
• 2 часа назад
Ответ дляМолода і нерозважлива
Теж так вважаю.
Нервогенератор• 37 минут назад
Сколько десятилетий планируете рассказывать здесь одну и ту же историю?