Вся в кредитах• Изменено 29 июня в 10:15
Не можемо знайти документи на будинок
У чоловіка помер батько, була в нього дача, документів на неї знайти не можуть, в кадастрі також немає. Що робити в такій ситуації?
Вся в кредитах
• 29 июня в 10:35
Ответ дляРокерША
Ни на дом ни на землю?
Он смотрел всё имущество которое было на нём, этого участка он не видит
Підмітайло• 29 июня в 10:35
У мене схожа ситуація з хатою в селі, теж якщо подивитись в інтернеті, то наш участок між сусідами не присвоєний. Помер мій тато і коли я вступала в спадщину, то виявилось що в селі не приватизована земля та і ніхто не вступив в спадщину після смерті дідуся. Мені нотаріус сказав що лише через суд можна пробувати оформити його на мене але воно того не варте, бо на суд я витрачу більше коштів ніж той будинок вартує.
РокерША• 29 июня в 10:37
Ответ дляКак нефиг делать
ну вообще, нужно писать типа ’ податки за землю сплачували , за електричество пла́тили, користувалися ділянкою, прошу здійснити приватизацію ’
Если приватизация была, то повторно ее не делают. Перерегистрируют как-то
Как нефиг делать• 29 июня в 10:37
Ответ дляДинамоКит
Щоб авто прочитав, не користувався вашими пустими порадами
господи, какая вы странная !
в чем пустота моих советов ???
и да, если документов у автора вообще никаких нет, то все равно нужно писать заяву на имя головы, чтоб дали справку что автор користувався цією землею і на ній стоїть будинок !
в чем пустота моих советов ???
Суцільна зрада• 29 июня в 10:37
Ответ дляВся в кредитах
Это скорее всего дача, а их можно было не приватизировать. Поэтому негде и нету.
Как нефиг делать• 29 июня в 10:38
Ответ дляВся в кредитах
Да, я уже не знаю куда двигаться.. Я не лезла в эти дела, поскольку считала, что не моё дело, но муж служит, может приехать только на пару дней, свекровь тянула время, хотя муж просил её просил пойти к нотариусу ещё давно. Просто в их семье оговаривали, что этот дом будет мужу, а в итоге не документов нет, ничего.
автор , нужны документы.
а то те балачки так и останутся балачками
ДинамоКит• 29 июня в 10:39
Ответ дляКак нефиг делать
господи, какая вы странная !
в чем пустота моих советов ???
Тільки натаріус може підказати автору, як правильно все написати і оформити.
Ваші поради - пусте гаяння часу.
Нема таких заяв, про які ви написали, бо особисто автор, нічого не платила і це буде видно по квитанціях.
Ваші поради - пусте гаяння часу.
Вся в кредитах
• 29 июня в 10:39
Ответ дляКак нефиг делать
автор , нужны документы.
Так их нет, пойдут ещё в сильраду
РокерША• 29 июня в 10:39
Ответ дляВся в кредитах
В электронном кадастре есть только с 2000-какого-то данные, а до этого надо брать в кадастровом физическом
Вся в кредитах
• 29 июня в 10:41
Ответ дляРокерША
Да? Получается он в кадастре может быть, но только не в электронном? А куда обращаться надо, не подскажите?
Вся в кредитах
• 29 июня в 10:44
Ответ дляПідмітайло
Оце цього чоловік і боїться. Чоловік питав у свекрухи, чому батько нічого не оформив, відповіла, що він не збирався вмирати, а тепер ось весь цей гемор. Ще й півроку скоро мине.
РокерША• 29 июня в 10:46
Ответ дляВся в кредитах
Я недавно папе документы поднимала по земле через дию в кадастрах, то там так написано было. У нас в городе я знаю где находятся кадастры, то я туда приходила и писала письмо, чтоб получить четкие границы по определенному участку и потом, когда я забрала документы, то там было все написано
РокерША• 29 июня в 10:48
Ответ дляВся в кредитах
По срокам не переживайте так сильно, это вы подарите заявку на открытие наследства (не помню как точно это называется), а туда входит всё имущество покойного
Підмітайло• 29 июня в 10:49
Ответ дляВся в кредитах
Ви в нотаріуса відкрили вже спадкову справу?
РокерША• 29 июня в 10:54
Ответ дляПідмітайло
Да, полтора года назад
Підмітайло• 29 июня в 11:00
Ответ дляРокерША
Да, полтора года назад
Мабуть півроку, одразу після смерті свекра
Взагалі нотаріус може підказати куди звернутися щоб отримати хоч якийсь папір і доказ того що там є власник. Можливо є договір куплі-продажу, якщо свекор купував дачу
Вся в кредитах
• 29 июня в 11:12
Ответ дляРокерША
Спасибо, будем узнавать.
Вся в кредитах
• 29 июня в 11:25
Ответ дляПідмітайло
Справу вже відкрили. Дачу не купували, цю ділянку надали ще в радянські часи
Всім шампаньського• 29 июня в 12:48
Ответ дляВся в кредитах
Якщо це дачний кооператив і земля не приватизована, то можливе переоформлення у голови кооперативу, без нотаріуса. У нас була подібна ситуація. Помер свекор і голова просто переписав членство на свекруху. А вже згодом вона приватизувала ту ділянку. Коли продавала дачу, то у нотаріуса оформляли тільки землю. А сам будинок +сарай були без документів, то вони ніяк в продажу не вказані. У голови кооперативу покупець переоформив на себе членську книжку і особовий рахунок по світлу. І земельний податок свекруха теж сплачувала регулярно, але дачному кооперативу. Бухгалтер кооператива вже сплачував загальну суму за всю землю кооператива на рахунок місцевої влади.
Вся в кредитах
• 29 июня в 14:49
Ответ дляВсім шампаньського
Дякую за інформацію, думаю в нас щось подібне
Відкушу все що стирчить• 29 июня в 20:40
Ответ дляВся в кредитах
Надали свекру? Якщо вони з свекрухою були на той час разом або на момент смерті були разом, то майно і їй принадлежить.