Запасная спина• 29 июня в 00:08
Зп 2000-2300 уе на одного для вас норм? киев
Бритоножка• 29 июня в 09:46
Ответ дляпу_пугренчик
Ви на відпочинок не їздите?
Дітей не навчаєте?
Бізнес не ведете?
Нове авто ю, як часто?
Медицина приватна?
Дітей не навчаєте?
Бізнес не ведете?
Нове авто ю, як часто?
Медицина приватна?
Все те ж виходить робити за 3 тис.євро. Крім бізнесу.
пу_пугренчик• 29 июня в 09:47
Ответ дляБритоножка
Вам виходить, нам і так нормально
Пампушечка• 29 июня в 09:48
Ответ дляMary_40
Доступ до освити обеспечивается умом, а тупым зачем доступ к дорогой освоить ите.
Потом есть наверное средние не умные не не глупые, вопрос есть ли смысл их учит.
И почему осв ита это базовое, не всем работать в чем то умном сильно, бизнесмен модет быть и не сильно образованый.
И полновсяких мастеров руками художников актёров еще творческих людей.
Боїтесь конкуренції?)))
пу_пугренчик• 29 июня в 09:48
Ответ дляБритоножка
Бідосі
Бідосі це ті, хто рахує прибуток і витрати інших.
Бритоножка• 29 июня в 09:50
Ответ дляпу_пугренчик
Ніхто нічого не рахує.
ЯкаКраля• 29 июня в 10:18
Ответ дляпу_пугренчик
Незнаю про Київі, в моєму селі біля Львова малувато
О вже синіх баб голова болить
а какя зп у вашому селі на пошті, у продавчині в магазині, у бухгалтера чи секретаря в сільраді?
Бритоножка• 29 июня в 10:20
Ответ дляЯкаКраля
Якраз у бухгалтера і секретаря в сільраді зарплати огого ((((
ЯкаКраля• 29 июня в 10:21
Ответ дляБритоножка
в цифрах...
пу_пугренчик• 29 июня в 10:25
Ответ дляЯкаКраля
Зарплати працівників сільради є в вільному доступі в декларації
Продавець залежить від власника магазину
Бритоножка• 29 июня в 10:26
Ответ дляЯкаКраля
в цифрах...
Я не підкажу, в них там своя кухня. Але жіночки їздять на новеньких авто від 35 тисяч. Зрозуміло, що не зарплатами єдиними. Знаю, що в міграційний службі в нас в селі з/пл 21 тисяча.
ЯкаКраля• 29 июня в 10:28
Ответ дляБритоножка
ну так зачем ві за всех расписіваетесь, что мало в вашем селе. мало конткретно вам , а другие ваши односельчане живут и на меньше чем 2300 дол
Бритоножка• 29 июня в 10:43
Ответ дляЯкаКраля
Ви мене сплутати з селянкою з Львівщини, це їй не вистачає.
Мені 3 тис. на 4-х з головою вистачає.
Гжегож Бженчишчикевич• 29 июня в 11:18
Ответ дляпу_пугренчик
Все.
Медицина приватна, відпочинок за кордоном та і в Карпатах самі знаєте які ціни
Навчання дітей один в УКУ інший в приватній школі
Будинок потребує вкладень, он сонячні панелі поставили на 40кВт
І все інше як у всіх
а що, в Одесі чи Дніпрі такий самий пакет дешевше буде? Ви живете по вищому рівню, на такі запити тисяч 12-14 доларів на місяць потрібно
Гжегож Бженчишчикевич• 29 июня в 11:19
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Ясно
Олигархи
Сколько ж у вас доход, что вам двух тысяч евро мало на одного
Если вас трое в семье и у вас 6 тысяч евро доход на троих, то вы там те деньги едите или что, что вам их не хватает?
Олигархи
там мімінімум 4 члена родини, тобто 8К і не вистачає...ну таке, витратити можна будь-який бюджет, питання пріоритетів і запросів
Ответ дляБритоножка
Варіантів 2 - половина на заробітках в Європі (мами, баби), а молодь жирує на гроші, які їм присилають і ще продукти. Друга половина - митники.
Жила в такому селі 3,5 місяці в 22 році, дві такі категорії було. Дурбецики будинки побудували по 350-500 квадратів навіщочь, багато хто до ума їх не довів, багато хто вже років 25 будується.
Це ви описали закарпатське село)))
Бритоножка• 29 июня в 14:02
Ответ дляviter33
Це ви описали закарпатське село)))
Повірте, на Львівщині теж таких сіл є і немало
Відповів всім• 29 июня в 14:22
Ответ дляпу_пугренчик
О вже синіх баб голова болить
чого ви, вони святкують вашу більшу ЗП, напилися
Фісташкова кава• 29 июня в 15:03
Чистими? Ще залежить від ваших запитів. Чим більша зп - тим вищі запити, але загалом, це нормальний дохід, який дозволить багато речей
Пишу з калідору• 29 июня в 15:13
Ответ дляКудесница_с_пургеном
В любой стране это нормально, а в Украине и подавно нормально
В Украине норм, но про любую страну вы конечно загнули….в Германии, сьем с коммуналкой только 1200 евро потянет, еда 500 евро…и на 300 евро можно ни в чем себе не отказывать))))
Ответ дляПишу з калідору
Навіть для Німеччини 8-9,2 тис.Є на руки на сім’ю з 4 осіб (2 працюючих + 2 дітей) - далеко не злидні
Хоча, звісно, куди тій Німеччині до ’села на Львівщині’))))
Кудесница_с_пургеном• 29 июня в 15:29
Ответ дляБритоножка
Ну не смешите
Какие ого-го?! По две тысячи евро?!
Пампушечка• 29 июня в 15:35
Ответ дляПишу з калідору
І шо? База якраз закрита. Відпочивати правда доведеться дійсно відпочиваючи, а не ото все, що у нас називають чомусь відпочинком. А так саме базовий рівень закритий. Ми ж про нього?
Да Щас же• 29 июня в 17:05
Ответ дляКудесница_с_пургеном
А что у вас там? Какие-то особенные условия, что вам 2 штуки евро на одного не хватает
Так там может рублей,валюта не указана
Оновлена версія• 29 июня в 17:29
Да, это отличная з/п для наемного сотрудника. И не забываем, что у нас в стране принято называть чистую з/п на руки или в конверте. То что здесь пишут про доходы это на 90% хотелки и фантазии домохозяек, которые мониторят акции АТБ на мороженое и кофе или в крайнем случае з/п их мужей на которые они живут всей толпой.
Для владельца любого мелкого бизнеса этот размер ни о чем и смысла в таком бизнесе и нервах немного. Но это в любом случае не минус и не ноль.
Пампушечка• 29 июня в 19:35
Ответ дляМайструю крила
для каждого будет своя база и свой комфорт. Почему тут пытаются доказать, что лишения это «база», не понимаю.
Ну, мабуть, тому що те, що для вас ’лішенія’ все ж таки базовий рівень потреб) Мене теж дивує, коли середній і пише середнього рівні приводять як ’базовий’.