Эта_Шикарна)• 30 июня в 03:08
Дівчата, є хтось з Будапешту чи околиць?
Може хтось чув , чи може глянути місцеві новини? 28/29 .06.2026 було ДТП з українцями. ( В околицях Будапешту ) там постраждали мої родичі, звʼязку на разі не має. Може хтось щось чув із новин?
Эта_Шикарна)
• 30 июня в 03:12
Скоріш за все аварія сталася 29- пробувала знайти в інтернеті, нічого не знаходить
Заліковий троль• 30 июня в 11:37
Вам не на порадницю, а в посольство, консульство, гарячу лінію мзс.
Можна через страхову, якщо знаєте, де купували страховку для виїзду закордон
Эта_Шикарна)
• 30 июня в 13:47
Ответ дляЗаліковий троль
Це зрозуміло, але вночі кому дзвонити хз