Люблю_смаколики• 30 июня в 15:24
Як переконати чоловіка, що квартира - це ніщо в порівнянні з будинком?
Я не знаю як це, коли маєш можливість мати будинок, можна хотіти квартиру? чи це зі мною щось не так???
Зробіть вибір:
вже голосів:
я за будинок
вважаю краще квартира
Поумничка• 01 июля в 01:07
Ответ дляЦветочница
Ну і дарма. В цю погоду якраз прекрасно видно, навіщо потрібні дерева. Хоча так, біля моря це дорого, ще і в басейн з них летить.
Мы хотим простора и минимум всего, поэтому пока будет только трава. А дальше посмотрим, но деревья точно не хотим. Когда нам проектировали ландшафтный дизайн, там были деревья, но мы не утверждали его, потому что сомневались нужны ли они нам
А теперь так устали от этой стройки и ремонта, что пока и траву не стелили\не сеяли. Доделают бассейн, потом посмотрим
Цветочница• 01 июля в 01:12
Ответ дляХуАнита
А побутове смиття стерильное? Упаковки из-под мяса, рыбы, творога, останки и очистки овощей, фруктов, прокладки, пардон - представляю амбре этого всего летом две недели
А звідкіль ви такі беретесь безпомічні, що не можеие зі сміттям впоратись? Причому чоловік з п´ять але цю маячню написали. Світ не зводиться до одного пакету, в якому все на світі, включаючи батарейки. Існують і інші системи, які передбачають мінімум відходів. Але так, для них треба мати місце, щоб не труситись над священними метрами, які займе мішок зі склотарою чи пластиком.
Цветочница• 01 июля в 01:13
Ответ дляПоумничка
Я зрештою посадила. Впринципі всі посадили))) Навіть сусід, який казав ’лише газон і басейн’ вже другу березу приволік) і ялинку перед будинком. Це зовсім інший вигляд і рівень комфорту (ну крім басейну, але в нього всерівно нападає, не зі своїх, то з сусідських)
Света С Приветом• 01 июля в 01:12
Ответ дляСекс-Бомба
Що там пахати?
там одни газоны чего стоят. не говоря о работе в доме и вокруг дома.
и да, для меня эти все насосы, септики и прочая хрень - тоже гемор.
и снег отгребать зимой во дворе и на улице - тоже жопа.
Поумничка• 01 июля в 01:13
Ответ дляЦветочница
Березу?)
Света С Приветом• 01 июля в 01:14
Ответ дляЛамборджини
я уже предвкушаю три тонны листья осенью собирать, траву косить каждые три недели.... ой... а деревья, огород ( пусть и не большой)
та от одной сливы или алычи столько срача может быть...
Цветочница• 01 июля в 01:19
Ответ дляПоумничка
Березу?)
Так, тепер їх дві. Терпіти не можу берези, біля батьківського дому росли. Ні, як до дерев питань до них немає, але насіння - це окрема люта дичина. Хоча басейни гарно рятує накриття - від пупирчпатої плівки до розсувних дахів, на вибір. Прямо це задоволення передчкваю - з фільтрів березу витрушувати))) але які ж вони красиві. І захищають не лише від сонця, дерева працюють від шуму, пилу, вітру. Одним словом тепер у мене з південної сторони липи ростуть (покищо невеликі, метрів по п´ять). Але після ремонтів два роки бур´яни росли, нічого не хотілося теж.
Цветочница• 01 июля в 01:29
Ответ дляХуАнита
Ну, я не знаю, какие там родители. Но знаю, что по три часа снег чистить каждое утро - это не для каждого в радость, как тут пишут «ну подумаешь снег покидать»
Той сніг падає за зиму десять разів. Про який ’кожен день’ мова
Секс-Бомба• 01 июля в 02:01
Ответ дляСвета С Приветом
Навіщо те все робити?
Налитое яблочко• 01 июля в 05:31
Ответ дляХуАнита
Вы много накосили?
Так, регулярно кошу вже декілька років, причому ручною косою. Потім ще згрібаю і переношу скошену траву куди потрібно (для добрива на город або для тварин в залежності від того, що і де косила). Я думаю, якщо бензокосу взяти, то косити ще легше. Але я вже звикла звичайною і трохи боюся бензокос, тому мені норм.
Сладко-соленая• 01 июля в 06:17
Ответ дляЦветочница
Він окремо стоїть і має певну автономію (що наразі досить актуально. А навіщо вам 10 кімнат?
Это доя примера я по цене просто предположила, чтобы дом был дороже квартиры, чтобы его было выгодно взять, то 2-3 этажа, если семья большая. Квартира все же меньше по площади. А в маленьком доме не вижу смысла - площадь, что и в квартире, а головняка больше.
Бабуся Бетман• 01 июля в 07:19
Ответ дляСекс-Бомба
От і відповідь на питання, що краще- дім, чи квартира.
Я це і без вас знаю)
Цветочница• 01 июля в 08:18
Ответ дляСладко-соленая
Ну є люди, які просто не хочуть жити в квартирі. Але так, зазвичай будинок більший. Проте 4 кімнати на родину цілком вистачить)
Света С Приветом• 01 июля в 10:02
Ответ дляСекс-Бомба
Навіщо те все робити?
а как жить, в сугробах и бурьянах выше крыши и кучках говна между ними, и без воды?
Секс-Бомба• 01 июля в 11:39
Ответ дляСвета С Приветом
Навіщо так жити?
Света С Приветом• 01 июля в 11:53
Ответ дляСекс-Бомба
Навіщо так жити?
вот и я говорю, в доме надо косить бурьяны, откидывать снег, говно откачивать из септика и прочую работу делать.
а в квартире вокруг дома дворник убирает и площадку уборщица моет. и канализация с водоснабжением централизованная. и дежурный сантехник и электрик в ОСББ есть.
БеллаДонна• 01 июля в 12:11
Ответ дляСвета С Приветом
А кто мешает людей нанять для этого всего? Осбб- это треш на самом деле.
Я именно потому и из квартиры и выехала.
Света С Приветом• 01 июля в 12:15
Ответ дляБеллаДонна
щас людей днем с огнем, вымели всех людоловы...
а у нас отличный ОСББ, уже даже генератор купили на зиму, во всех гос. программах участвуют, где можно средства на дом получить.
после ЖЭКа, который за 20 лет ничего не делал, сейчас работа кипит просто.
Секс-Бомба• 01 июля в 12:25
Ответ дляСвета С Приветом
Ви теоретик, живу 6 років в будинку, крім трави раз в тиждень і листя восени нічого не робиться. Ну і в мене квітник і город - це мої забаганки.
Света С Приветом• 01 июля в 12:35
Ответ дляСекс-Бомба
yesли бы.
моё детство до 14 лет прошло в частном доме )))
еще уголь и дрова, чтоб печку топить, и помойное ведро с помоями )))
особняки в черте города конечно бывают. но даже на Осокорках в Киеве септики и скважины. мы хотели там домик купить до войны. уже не хотим.
Секс-Бомба• 01 июля в 12:45
Ответ дляСвета С Приветом
yesли бы.
Я до 17 років жила в селі, найкраще дитинство. Зараз села зовсім інші ніж ви бачили в дитинстві. На Осокорках і ворогу не побажаю купувати будинок. Ми звідти виїхали 6 років тому, і добре!!!
БеллаДонна• 01 июля в 13:04
Ответ дляСвета С Приветом
yesли бы.
А что плохого в септике и скважине? То, что ты не зависишь от водопровода и канализации?
БеллаДонна• 01 июля в 13:05
Ответ дляСекс-Бомба
Да, Осокорки - это треш... даром там ничего не возьму.