Люблю_смаколики• 30 июня в 15:24

Як переконати чоловіка, що квартира - це ніщо в порівнянні з будинком?

Я не знаю як це, коли маєш можливість мати будинок, можна хотіти квартиру? чи це зі мною щось не так???
Зробіть вибір:
вже голосів: 282
я за будинок
вважаю краще квартира
Хома з пастою• 30 июня в 17:39
Ответ дляСкажений гудзик
Ми в будинку
Світло є
Газ є
Вода є
В будинку прохолода зараз
Басейн
Сусіди далеко
Площа велика
Для мене тільки переваги
Син живе в квартирі але він студент
а за басейном хто дивиться?

Жена_КотораяСтена• 30 июня в 17:39
Ответ длявре_Динка
жити в будинку можна і в місті. ми живемо в Києві, тут багато приватних секторів.
я живу на Печерську, поруч є приватний сектор, але пару мільйонів доларів на такий будинок ми ще не заробили)
А якщо розглядати приватні будинки в спальних районах, тоді взагалі не бачу сенсу в такому виборі.
Сало не люблю• 30 июня в 17:40
Ответ дляПоумничка
Мы хотели дом, нам с мужем казалось , что очень зайдет. Всю жизнь жили в квартирах. Поэтому перед тем как покупать\строить решили арендовать дом и попробовать) Понравилось только так, через месяц купили участок и начали строить дом
Теж непоганий тест-драйв.
Хоча дуже урізана версія справжнього господарювання :)
вре_Динка• 30 июня в 17:41
Ответ дляЖена_КотораяСтена
вцілому вкладатися в Україні під час війни не сама гарна ідей, як на мене.
Mary_40• 30 июня в 17:43
Зачем ва. Геморрой. Дом прекрасно если есть деньги нанять персонал. Самим копаться так себе
Застряла• 30 июня в 17:47
Ответ дляЛюблю_смаколики
ну не знаю, що вам сказати, ми з мамою справлялись в будинку самі і нічого. Що там аж такого потрібно щоб не подужати, я не знаю
А ,снова ваша тема где вы вложили в него свои деньги,а он свои в дом не хочет))
Скажений гудзик• 30 июня в 17:49
Ответ дляХома з пастою
а за басейном хто дивиться?
Я і чоловік.
Розумієте яка б робота не була в будинку для мене переваг всеодно більше.
Я виросла в будинку, в квартирі я не можу навіть перебувати довго

А що там за ним дивитися
Жена_КотораяСтена• 30 июня в 17:52
Ответ длявре_Динка
ми квартиру купували ще до війни, а от ремонт закінчивали вже у війну. Це був свідомий вибір, бо була прив´язка до школи дітей і хотілось вже переїхати. Але ризики усвідомлювали. Доробили ремонт до стану, щоб там можна було комфортно жити і на цьому поки все.
Хоча ще не всі меблі куплені, і не все дороблено. Враховуючи скільки прильотів за останній час було на Печерську і скільки вибитих вікон, то бажання вкладатись далі в ремонт ще менше(
Мюллерная• 30 июня в 17:53
Ответ дляНалитое яблочко
Так а що там робити? Двора покосити то і жінка може...
Кроме косить есть куча работы если дом не новый. А даже если новый

Ото буде веселуха• 30 июня в 18:05
Ответ дляСкажений гудзик
Каналізація центалізована 500 грн/ міс оплата
Басейн чистимо самі
Парках збудований 20 років тому
Електро чоловік сам вміє
Газ один раз 20 років життя в будинку 1000 гривень
Ніколи б не жила в квартирі
Більше того, зараз будемо ще один
Вивезення сміття? За ТО газового обладнання раз у 20 років не вірю. Вам би вже давно газ відрізали б.
вре_Динка• 30 июня в 18:12
Ответ дляОто буде веселуха
питали не в мене, але відповім
360л бак 240грн міс
то газового котла 5000, але у нас котел якийся супервумний, який управляється з телефону.
це не такі великі суми, якщо чесно
дорожче робити дрібні ремонтні роботи обладнання, і послуги прибирання і садівничі
Скажений гудзик• 30 июня в 18:13
Ответ дляОто буде веселуха
Сміття авто забирає раз вдва тижні контейнер великий , 250 грн
ТО безкоштовно, ремонт був один раз.
Переваг для мене значно більше ніж недоліків від життя в власному будинку
Для моїє сім´ї теж
БеллаДонна• 30 июня в 18:18
Ответ дляЛюблю_смаколики
А жити в коробці на 30 квадратів краще? Господи збережи
А ви жили в будинку?
Ото буде веселуха• 30 июня в 18:18
Ответ дляСкажений гудзик
ТО безкоштовно, ремонт був один раз.
Для моїє сім´ї теж
Як ви вивозите траву, листя х ділянки? Куди діваєте пластик, папір? Бак на 250л це мало на два тижні на сім´ю.
Безкоштовного ТО газового обладнання не буває) Ні в будинках, ні в квартирах.
Ото буде веселуха• 30 июня в 18:20
Ответ длявре_Динка
питали не в мене, але відповім
360л бак 240грн міс
це не такі великі суми, якщо чесно
Як часто вивозиться бак? Куди ви утилізуєте пластик, папір, скло, метал? Листя і траву з ділянки?
Задираю носа• 30 июня в 18:21
Ответ дляСкажений гудзик
Ми в будинку
Світло є
Газ є
Вода є
В будинку прохолода зараз
Басейн
Сусіди далеко
Площа велика
Для мене тільки переваги
Син живе в квартирі але він студент
А взимку?

У мене був будинок, зараз квартира. Я за квартиру.
У мене світло є, в принципі все є.
Сусіди супер.
Кондиціонер і прохолода.
Взимку будинок теплий, тому все ок.
В 5 хв пішки озеро, ліс. В басейн їхати близько.

Свій басейн в будинку для мене був. Це більше проблем ніж релаксу. Це постійний догляд.

Є переваги, але для мене їх більше в квартирі. А для сестри навпаки.
Нащастя, з чоловіком ми однієї думки.
Задираю носа• 30 июня в 18:22
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Мы второй год в доме - даже не представляю какие аргументы в войну могут быть за квартиру...
В війну тут більше в принципі локація важлива , а не будинок чи квартира
БеллаДонна• 30 июня в 18:22
Ответ дляЛюблю_смаколики
Ага не те слово, роботу бачив хіба по телевізору)
Так як ви жити будете в будинку? Все на вас?
вре_Динка• 30 июня в 18:22
Ответ дляОто буде веселуха
раз на тиждень.
все вміщається в бак. але тягати бак з травою важко
мого садівника мобілізували, маю заключити договір з садівною компанією, вони вивозять самі.

Лупаю цю скелю• 30 июня в 18:24
Ответ дляMs. Доброта
хотите на гойдалко шампусик попивать, а мужинек пусть травку косит и осенизаторов вызывает???
А кто такие ’осенизаторы’? Мастера, которые приезжают осенью?)
автор Люблю_смаколики • 30 июня в 18:25
Ответ дляВесотехник
Чоловік категорично не хоче? Я не читала всі коментарі і доповнення, може ви це писали - чи маєте будинок у спадок, чи плануєте купувати/будувати?
Не категорично, але каже, що не в захваті від такої перспективи
Скажений гудзик• 30 июня в 18:25
Ответ дляОто буде веселуха
Ви хочете мене переконати в чомусь?
Можливо ця послуга врахована в платіжці за розподіл газопостачання, якщо чесно в мене цим звичайно що займається чоловік.
Папір здаємо в пункт прийому, для пластику є контейнер окремий, в нас його дуже мало.
Траву і листя з ділянки, тобто з саду нікуди не потрібно вивозити він там і залишається.
Дерева всі ростуть там на подвір´ї тільки троянди
Де я написала, що на нашу сім´ю бак 250 л?
автор Люблю_смаколики • 30 июня в 18:27
Ответ дляКлептоманка
І дах перекрити, і плиткою цоколь облицювати, якщо відпала після сильних морозів в цьому році?
Будинок дуже дорого утримувати, бо постійно потрібні якісь ремонти, в якщо з будинком все добре, то треба щось робити на ділянці або з комунікаціями
Так, і дах перекривали (з участю майстрів), і ремонти, і ворота і все, що треба. А чисиоту, порядок, вчасну обрізку дерев, покосити, обрізати виноград, квіти, присадибна з квітами, грядки - то вже самі з мамою
viter33• 30 июня в 18:30
Ответ дляВыФсеВрете
Я с квартиры заряжаю) в доме замутили тему.
Не завжди зручно кидати кабель з 22-го поверху)))
Ото буде веселуха• 30 июня в 18:30
Ответ длявре_Динка
раз на тиждень.
Ні за що не повірю, що у бак на 360 л поміщається і побутове сміття, і все на переробку, і трава/листя. Я живу у квартирі, але в 20м таунхауси. Я бачу їх баки) Там самої трави і листя море, так у них землі майже немає.
Щоб вкладатися у 360л треба палити траву і листя (що заборонено) і возити машини ами викидати своє сміття вздовж траси чи в місті - як власне, власники будинків і роблять.
Бабуся Бетман• 30 июня в 18:30
Ответ дляСекс-Бомба
Як довго ))))?
Залежить від потужності 8-10 год
Скажений гудзик• 30 июня в 18:31
Ответ дляЗадираю носа
А взимку?

У мене світло є, в принципі все є.
Сусіди супер.
Кондиціонер і прохолода.
Взимку будинок теплий, тому все ок.

Нащастя, з чоловіком ми однієї думки.
На щастя ми теж, тому іншого ніж жити в будинку далеко від сусідів ми не планували ніколи.
В моєму теж прохолода літом і тепло зимою.
В нас басейн не проблема
автор Люблю_смаколики • 30 июня в 18:32
Ответ дляПустощі-веселощі
Ну то вам чоловік потрібен суто запліднити. Потім все одно до мами повернетесь. Дайте йому спокій, хай своє виконає та й розійдетесь.
У вас нема прикладу життя в повній нормальній родині.
Мама так нікого і не знайшла? Ну то ще гірше.
Ну вам же видніше для чого мені чоловік. А нормальною вважається, звісно, тільки повна родина🤦‍♀️. Ви якась обмежена, якщо чесно. Так говорити і ще в наш час, коли купа молодих чоловіків гине кожен день, ви говорите про якийсь приклад, а їх дітей вважаєте другосортними? Вам має бути соромно за себе
viter33• 30 июня в 18:32
Ответ дляВыФсеВрете
или не має бажання... после работы вторую смену.
Щодо ’не має бажання’ - розумію на 102% )))))
Коко На Страже• 30 июня в 18:33
Ответ дляЛюблю Украину
Меня муж сейчас пытается переубедить, хочет дом, а я квартиру. Это катастрофа конца и края спорам нет😂 каждый на своем стоит
Може варто на літо орендувати будинок, спробувати пожити, щоб оцінити, це звісно трохи не те, як своє, але можливо це вирішить якось справу.