Люблю_смаколики• 30 июня в 15:24
Як переконати чоловіка, що квартира - це ніщо в порівнянні з будинком?
Я не знаю як це, коли маєш можливість мати будинок, можна хотіти квартиру? чи це зі мною щось не так???
Зробіть вибір:
вже голосів:
я за будинок
вважаю краще квартира
Секс-Бомба• 30 июня в 22:38
Ответ дляБабуся Бетман
Залежить від потужності 8-10 год
Це ні про що в сучасних реаліях.
ХуАнита• 30 июня в 22:44
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Что вы не поняли?
Что у нас свой свет сейчас от солнечных панелей? И вода от скважины?
А в квартире, представляете, свет от инвертора и вода от инвертора/генератора в подвале дома
ХуАнита• 30 июня в 22:47
Ответ дляЛамборджини
я уже предвкушаю три тонны листья осенью собирать, траву косить каждые три недели.... ой... а деревья, огород ( пусть и не большой)
Траву каждые три недели?? Хаха, она сейчас за неделю уже по пояс. В доме работы немеряно
ХуАнита• 30 июня в 22:47
Ответ дляНалитое яблочко
Так а що там робити? Двора покосити то і жінка може...
Вы много накосили?
ХуАнита• 30 июня в 22:52
Ответ дляПоумничка
У нас то же самое. Новый современный дом, никаких огородов, трава, бассейн и дом. Куча панелей, инверторы, накопители, генератор и всё остальное. Но это очень дорого
Если нет материальной возможности разгуляться, лучше квартира
А в чем прикол, если нет ни деревца, ни цветочка на территории, а дом посреди степи? Летом негде в тени посидеть, в гамаке покачаться…..
ХуАнита• 30 июня в 22:54
Ответ дляБабуся Бетман
А листя згрібати, а траву вичистити після зими, удобрити, помити подвір´я. Навіть щоб ту каву випити на терасі її треба помтійно прибирати
А снег? У моей дочки подружка из класса ездит из пригорода. Половину этой зимы школу пропустила, потому что родители ее работают удаленно и им лень было чистить снег во дворе и ехать. Хорошо, что младшая школа, но в средней и старшей просто так не погуляешь
ХуАнита• 30 июня в 22:55
Ответ дляБабуся Бетман
Траву щонеділі треба косити якщо стоїть автополив))
Даже если не стоит. Май и июнь - это треш с той травой
ХуАнита• 30 июня в 22:57
Ответ дляСкажений гудзик
Скільки? Годину ввечері
Полив автоматизований
Комарів в нас немає
Я в квартиру ніколи і не хотіла
Ми дорослі люди і це наш свідомий вибір жити в приватному будинку і бути максимально автономними від державних
´ благ’
Головне, що нам подобається а думка інших це всього лише їхня думка
Полив автоматизований
Комарів в нас немає
Я в квартиру ніколи і не хотіла
´ благ’
Где это у вас нет комаров? У меня дача в Гореничах, это очень близко к Киеву, не болота, не Житомирщина…. Комаров вечером море, сидеть на улице невозможно
Скажений гудзик• 30 июня в 22:58
Ответ дляХуАнита
Біля Львова
ХуАнита• 30 июня в 22:58
Ответ дляЛюблю_смаколики
Трава коситься тричі на рік, кількість листя залежить від кількості дерев (все збирала сама, було їх більше 20), городу може і не бути
Тролляка, трава тричи на рик
Поумничка• 30 июня в 22:59
Ответ дляХуАнита
Наш дом возле моря, а не посреди степи. На 15 сотках дом, летний дом, бассейн огромный. Будет где и покачаться, и полежать под зонтом.
Деревьев не будет точно, цветов тоже, может хвойные посадим
ХуАнита• 30 июня в 23:07
Ответ дляОноВамнадо
если дом новый и с небольшим облагороженным участком то там никакой прямо такой работы нет. Покосить газон и отбросать снег. Всё. Но жить гораздо приятнее, сам себе хозяин, никто не топает на голове, не затапливает, не сверлит, не музицирует, можно спокойно завести собаню, можно пить кофе любуясь рассветом под пение птичек, можно бесконечно готовить на мангале, можно в любое время выйти на свежий воздух, можно ужинать теплым летним вечером в беседке, можно валяться в гамаке да блин, это свобода, а квартира это скворечник. Я прожила в квартире, но теперь когда волей обстоятельств мы живем в доме (старом и с большим участком, где реально работы вагон), я понимаю что по окончанию войны мне хочется продать квартиру и купить дом. Кумовья строили дом с нуля, небольшой. Семь лет живут - реально никакой работы там нет если не заводить огороды и если дом не руинится от возраста.
Так да, покосить газон и покидать снег, делов-то
Бабуся Бетман• 30 июня в 23:07
Ответ дляСекс-Бомба
Це ні про що в сучасних реаліях.
В квартирах іншого варіанту не має.
Бабуся Бетман• 30 июня в 23:08
Ответ дляХуАнита
Ну тупі батьки не у всіх якби))
ХуАнита• 30 июня в 23:13
Ответ дляСкажений гудзик
Сміття авто забирає раз вдва тижні контейнер великий , 250 грн
ТО безкоштовно, ремонт був один раз.
Переваг для мене значно більше ніж недоліків від життя в власному будинку
Для моїє сім´ї теж
ТО безкоштовно, ремонт був один раз.
Для моїє сім´ї теж
И две недели это мусор стоит и воняет? А летом я представляю этот ужас
Скажений гудзик• 30 июня в 23:15
Ответ дляХуАнита
Там немає чому ’ воняти ’
Там побутове сміття
Органічні відходи в кінці саду в ямі
От в містах дійсно сморід постійно і щурі біля смітників
Там побутове сміття
Органічні відходи в кінці саду в ямі
ХуАнита• 30 июня в 23:23
Ответ дляБабуся Бетман
Ну тупі батьки не у всіх якби))
Ну, я не знаю, какие там родители. Но знаю, что по три часа снег чистить каждое утро - это не для каждого в радость, как тут пишут «ну подумаешь снег покидать»
ХуАнита• 30 июня в 23:25
Ответ дляСкажений гудзик
Там немає чому ’ воняти ’
Там побутове сміття
Органічні відходи в кінці саду в ямі
Там побутове сміття
Органічні відходи в кінці саду в ямі
А побутове смиття стерильное? Упаковки из-под мяса, рыбы, творога, останки и очистки овощей, фруктов, прокладки, пардон - представляю амбре этого всего летом две недели
ХуАнита• 30 июня в 23:26
Ответ дляСкажений гудзик
Там немає чому ’ воняти ’
Там побутове сміття
Органічні відходи в кінці саду в ямі
Там побутове сміття
Органічні відходи в кінці саду в ямі
В мистах мусор вывозят каждое утро, нет там никакого смрада и крыс, не пишите ерунду
Скажений гудзик• 30 июня в 23:29
Ответ дляХуАнита
Очистки в ямі вигрібній
Упаковки миються і здаються в переробку але їх не багато, переважно купую в багаторазові свої
В будь якому випадку контейнер стоїть біля гаражу чоловіка, а це окреме подвір´я і ніякого амбре немає
В містах теж постійно сморід ви ж якось терпите
Скажений гудзик• 30 июня в 23:30
Ответ дляХуАнита
Звичайно, що є
Єрунду пишите тільки ви
В мене все організовано і посортовано
Ідеальний порядок
Єрунду пишите тільки ви
В мене все організовано і посортовано
Ідеальний порядок
Секс-Бомба• 30 июня в 23:42
Ответ дляБабуся Бетман
В квартирах іншого варіанту не має.
От і відповідь на питання, що краще- дім, чи квартира.
Скажений гудзик• 30 июня в 23:45
Ответ дляХуАнита
Висозять але куди?
Сміттєзвалища навколо міст
ОноВамнадо• 01 июля в 00:12
Ответ дляХуАнита
в смысле, то есть трижды в неделю час тягать железо или прыгать кардио в зале - это норм, а раз в две недели сорок минут повозить косилкой по траве - это пипец? Не думала что ту такие прям изнеженные люди что это может быть проблемой.
ОноВамнадо• 01 июля в 00:25
Ответ дляЦветочница
Якщо доріжки правилтно зроблені не треба їх мити так часто) ми свої помили перший раз за п´ять років, просто щоб було, можна було і не чіпати.
ну от, тим паче. В мене чоловік проходиться коли машину вдома миє, все одно треба зігнати піну, то десь раз на місяць і виходить. Ну і плюс у нас будинок старий, з великою територією (та й не наш він взагалі, переїхали через війну бо в нас вдома дуже прилітає поруч), то там клумб багато і коли дощ то наносить з них на доріжки. Я просто здивована якщо чесно, тут всі так прямо бджілки-трудяжки в темах, миють, шкребуть, готують, прасують, перуть тричі на день, прибирають щодня по повній програмі, ще й працювати встигають, і в зал ходити. А газон покосити косаркою і взимку декілька разів півгодини помахати лопатою це щось ну таке що прямо упахатися можна)))) а якщо є чоловік то і взагалі життя в будинку (якщо він новий і не має городів, клумб, тварин, курей і т.д.) мало чим по кількості роботи відрізняється від життя у квартирі бо він і покосить і сніг відкине
БеллаДонна• 01 июля в 00:28
Ответ дляХуАнита
Если органику не кидать туда - не воняет.
ОноВамнадо• 01 июля в 00:30
Ответ дляХуАнита
тю, обалденно - большой навес, альтанка, аккурантный газон и нафиг те деревья. Я у кумовей прям кайфую, у них реально дом моей мечты. Ну правда цветочки у них все же есть - несколько клумб и кусты гортензии. У меня к сожалению не так, есть и деревья, и клумбы, и теплица, но увы дом не мой поэтому я не могу там переделать все как мне нравится.
Пустощі-веселощі• 01 июля в 00:54
Ответ дляЛюблю_смаколики
Ви адекватна? нашо мені когось кудись затягувати і звідки аи знаєте, що ми заробляємо і чи мамин будинок старий? і чи вона взагалі б хотіла що він туди затягнувся😂? Шановна, тримайте свої фантазії при собі
Достатньо уважно вас почитати.
Я права відсотків на 95%, все інше технічні неточності. Ви тому цього чоловіка і вибрали, що він друга роль, підкаблучник. Марно очікувати, що він заробить вам на будинок. Або що зможе робити якісь чоловічі роботи на кшталт ремонтів. Він приблизно як трутень у бджіл; їх функція важлива, але одноразова. Через кілька років побачите.
Цветочница• 01 июля в 01:01
Ответ дляПоумничка
Ну і дарма. В цю погоду якраз прекрасно видно, навіщо потрібні дерева. Хоча так, біля моря це дорого, ще і в басейн з них летить.
Цветочница• 01 июля в 01:08
Ответ дляБабуся Бетман
Інвертори працюють і без батарей. Про це мова
Як? Інвертор - це перетворювач струму. Що і звідки він перетворює і куди подає? Так, можна напряму в систему від панелей подавати, що є. Але тоді про ’резерв’ мова не йде, ваша альтернатива закінчується, як тільки сонце за хмарку заходить.