Люблю_смаколики• 30 июня в 15:24
Як переконати чоловіка, що квартира - це ніщо в порівнянні з будинком?
Я не знаю як це, коли маєш можливість мати будинок, можна хотіти квартиру? чи це зі мною щось не так???
Зробіть вибір:
вже голосів:
я за будинок
вважаю краще квартира
ВыФсеВрете• 30 июня в 20:01
Ответ дляОто буде веселуха
Трава з листям залишається на ділянці?
Вони не можуть там залишатися, їх потрібно вивозити.
Так само незрозуміло як ви утилізуєте скло, пластик, метал.
Схоже, що ви або не живете у будинку, або ним займаються геть інші люди, тому у вас склалося враження ’все безкоштовно, все включено’.
мені здається там чоловік , чи автор держслужба на трубЄ. працююча людина рахує витрати
Сало не люблю• 30 июня в 20:03
Ответ дляЛюблю_смаколики
Як приємно читати такі історії❤. Я теж за те, що все потрібно спробувати
Бажаю вам невдовзі поділитися вашою історією :)
Люблю_смаколики
• 30 июня в 20:03
Ответ дляВыФсеВрете
З чого ви взяли, що я витрати не рахую? ми обоє працюючі і рахувати вміємо, дякую за турботу
ВыФсеВрете• 30 июня в 20:04
Ответ дляБеллаДонна
5 людей живе у нас.
Сміття збирається десь 100л раз на два тижні.
Пластик, метал.
Вся трава, гілки, папір, кухонні відходи ідуть на компост та паретворюються на поживну землю.
Пластик, метал.
измельчитель органику всю в жидкость
ВыФсеВрете• 30 июня в 20:06
Ответ дляЛюблю_смаколики
І не кажіть, почуваюсь тут точно як в курнику
у нас 2 квартиры на этаж, этажей 5.
Застряла• 30 июня в 20:14
Ответ длявре_Динка
я вважаю не нормально дорослим жити з батьками
Так автор без мамы никуда,хочет все как в детстве
И с ребенком помощь
Скажений гудзик• 30 июня в 20:17
Ответ дляВыФсеВрете
Так люди рахують витрати незалежно чи живуть в квартирі чи в будинку.
ОноВамнадо• 30 июня в 20:28
Ответ дляМоже ще третю?
А прибирання, як в домі, так і на ділянці? А догляд за системи будинку?
У мене в Україні був і будинок, і квартира. Будинок в нинішніх умовах це просто плюс, що можна створити більшу автономність та пережити складні часи.
чим прибирання чотири кімнатної квартири відрізняється від прибирання чотрикімнатного будинку? Догляд за системою - раз на рік приходить спец по опаленню, раз в два роки асенізатор до септика. Прибирання території - раз на місяць помити керхером плитку. Не треба ж брати гектари, ділянка десь 3 сотки це з головою для альтанки,зони барбекю і стежок з газоном, навіть сауну невелику можна організувати. Я зараз вже чотири роки живу в приватному будинку, там є і дерева, і клумби, і теплиця то навіть тут нема що робити так щоб упахуватися, хоча це старий будинок, дах робився звичайний з шиферу 35 років тому і досі все ок з ним, стіни фарбовані останній раз шість років тому - теж все ок. Ну вікна фарбували нещодавно бо тут ще дерев´яні, теж на років п´ять вистачить в то і більше. Паркан рабиця, вона вічна, сучасні паркани тим паче вічні якщо якісні. А якщо побудувати гарно якісно і без дерев,городів і клумб - то нічого там робити, 2-3 години на тиждень точно можна знайти на газони і мийку доріжок.
Ото буде веселуха• 30 июня в 20:34
Ответ длявре_Динка
ну може людині легше думати що всі мають обовʼязково або розкидати сміття, або палити... хз. може в селі якомусь людина живе чи виросла...
в Києві на костри швидко приїжджають наряди і штрафують, люди не дурні. дешевше закопати, чи як мульчу використати, чи вивезти
Значну частину життя я прожила в Києві і бачила, як машини з приміських сіл привозили своє сміття до сміттєвих контейнерів у Києві)
Зараз я живу на вулиці, де непарні числа - багатоквартирні комплекси, а парні - таунхауси. Сміття у нас вивозять в один день. Тому я чудово бачу кількість баків з таунхаусів. І так, та неможливо викинуть сміття у чужий контейнер чи спалить листя, як це роблять в Україні, стверджуючи ’у нас все перегниває/все сміття в один бак входить ’. Я щотижня бачу обсяг сміття з середньої сім´ї в таунхаузі, і це навіть не будинок.
Нема сенсу сперечатися: ви ’не помічаєте’ сміттєзвалищ, влаштованих мешканцями сіл (власників будинків), бо не хочуть платити за вивезення сміття, ’не помічаєте ’ щорічного диму стовпом у вересні-жовтні від спалювання сміття, яке ’перегниває на ділянці ’ і т.д. Вибіркове бачення, що поробиш.
Поумничка• 30 июня в 20:38
Ответ дляСало не люблю
Я вас вітаю!
Хай далі буде тільки краще :)
Спасибо. И Вам всего хорошего
Цветочница• 30 июня в 20:44
Ответ дляСладко-соленая
Согласна. Ну это единственная причина, по которой дом лучше квартиры) Если он маленький на 4 комнаты, то нафиг он нужен с такими заботами и растратами.
Він окремо стоїть і має певну автономію (що наразі досить актуально. А навіщо вам 10 кімнат?
БеллаДонна• 30 июня в 20:49
Ответ дляВыФсеВрете
измельчитель органику всю в жидкость
Ну траву и ветки в измельчитель не засунешь.
Тем более, если септик.
Его вывозить же нужно. А так мы септик вывозим где-то раз в пару лет.
Тем более, если септик.
Цветочница• 30 июня в 20:49
Ответ дляУказка
Ага, а работы сколько. То убираешь, то поливаешь, то бурьяны выкорчевываешь
мало того, что в доме вечно убираешь, так еще и на территории.
Насадила я цветов. Вчера час поливала только. Хотела посидеть вечером полюбоваться, так комаров в этом году столько, прям заедают.
Но все равно, в квартиру не хочу больше :)
У мене скрізь автоматика і крапельний полив, комарів після 11 немає. Лаванда зараз цвіте. - на агроволокна посаджена, зверху кора, усе. Навіщо ці проблеми
Цветочница• 30 июня в 20:53
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Инвертор в квартиру и в дом стоит одинаково, если что.
Если не создавать себе в доме условия лучше, чем в квартире - то цена вопроса жизни в доме будет даже дешевле
В домі інвертор (акумулятор) заряджається від панелей чи від генератора, на вибір. Якщо панелі десь на балконі ще можу уявити, то власне генератор не дуже.
Цветочница• 30 июня в 21:02
Ответ дляАннуитет
в тому і справа, що жінкам в будинку потрібні чоловічі руки.
хай навіть рідко.
А в квартирі не потрібні?
Цветочница• 30 июня в 21:03
Ответ дляКуда ж без меня
100%
Моєму але третій пішов. Не треба його годувати, як не в себе, тоді і косити менше доведеться. І обробляти від хвороб.
Цветочница• 30 июня в 21:05
Ответ длявре_Динка
вам треба просто більшу квартиру
А мене просто дратували люди зверху/знизу/збоку... Як сірникова коробочка, для життя непридатне
Цветочница• 30 июня в 21:11
Ответ дляВыФсеВрете
але , в квартиры генератор не заносят.
Для квартир более хорошоее решение есть , без экофлоу
И генератор это бензинчик .. напомните сколько час стоит работы генератора?
А які рішенням для квартири? Поки що єдиний спосіб автономного живлення - акумулятор (через інвертор звісно). Він заряджається від мережі, від сонячних панелей чи від генератора. Єдиний дійсно автономний варіант - це якраз генератор. Все інше відносна автономія. А який в вас такий диво-варіант?
ВыФсеВрете• 30 июня в 21:14
Ответ дляЦветочница
установили солнечные панели на дом
и дома через инвертор, в 24 поставили
Цветочница• 30 июня в 21:28
Ответ дляОто буде веселуха
Як ви вивозите траву, листя х ділянки? Куди діваєте пластик, папір? Бак на 250л це мало на два тижні на сім´ю.
Безкоштовного ТО газового обладнання не буває) Ні в будинках, ні в квартирах.
Навіщо вивозити траву і листя? Компостний ящик прекрасно справляється, одні бонуси. 250 літрів мало, ви знущаєтесь??? Що там у вас в ті відходи іде? Пластик і скло - є станції прийому, баки для них (найближчий 200 метрів), компанії, які забирають такі відходи (включаючи тетрапаки і всілякий інший пластик), це не проблема. Картон і папір туди ж, або в твердотоп взимку. Більше розмов, ніж проблем з тими відходами.
Пустощі-веселощі• 30 июня в 21:31
Ответ дляЛюблю_смаколики
Ну вам же видніше для чого мені чоловік. А нормальною вважається, звісно, тільки повна родина🤦♀️. Ви якась обмежена, якщо чесно. Так говорити і ще в наш час, коли купа молодих чоловіків гине кожен день, ви говорите про якийсь приклад, а їх дітей вважаєте другосортними? Вам має бути соромно за себе
Мені за вас соромно, і чоловіка вашого шкода. Ви навіть не розумієте, наскільки ви на нього тиснете.
І до чого наш час, якщо ви росли в інший? Я не писала, що ділю людей на сорти. Я констатую той факт, що у вас нема зразку нормальної повної сім´ї, що ви і демонструєте тепер власною поведінкою
Пустощі-веселощі• 30 июня в 21:33
Ответ дляОноВамнадо
Вони оба не заробляють на ’побудувати гарно, якісно’. Тому авториця хоче затягнути чоловіка в мамин старий будинок
Люблю_смаколики
• 30 июня в 21:39
Ответ дляПустощі-веселощі
Ви адекватна? нашо мені когось кудись затягувати і звідки аи знаєте, що ми заробляємо і чи мамин будинок старий? і чи вона взагалі б хотіла що він туди затягнувся😂? Шановна, тримайте свої фантазії при собі
Цветочница• 30 июня в 21:46
Ответ дляОноВамнадо
Якщо доріжки правилтно зроблені не треба їх мити так часто) ми свої помили перший раз за п´ять років, просто щоб було, можна було і не чіпати.
ВыФсеВрете• 30 июня в 21:47
Ответ дляБеллаДонна
Тем более, если септик.
легко , такая штука одна из первых покупок в частный дом
Цветочница• 30 июня в 21:48
Ответ дляОто буде веселуха
Ну я бачила людей, які щ балконів килимки трусять. Ви теж так робите? Бо, судячи з відношення до сміття, повинні
Цветочница• 30 июня в 21:50
Ответ дляВыФсеВрете
установили солнечные панели на дом
и дома через инвертор, в 24 поставили
Панелі в мене стоять. Взимку снігом замітає і ефективність невисока. А генератор не раз виручав. Ну не самі ж у вас панелі, накопичувач то до них є, чи просто байпас система? Так це взагалі таке собі рішення.
БеллаДонна• 30 июня в 22:27
Ответ дляВыФсеВрете
А, такое есть.
Но зачем же результат в воду?
На мульчу или в компост.
Но зачем же результат в воду?
На мульчу или в компост.