Мона_Лиса• 03 июля в 12:27
Ryanair затримка рейсу більше, ніж на 12 год. Чи вдалося отримати компенсацію?
Через технічні несправності літак не прилетів, інший змогли надати лише через 15 годин. Ваучери на їжу не надали, готель чи кімнати відпочинку також не надали. Пасажири просто весь цей час очікували в аеропорту, білети на поїзд, які були у той же день після рейсу пропали.
Чи є якійсь шанс отримати компенсацію від авіакомпанії, чи марна справа?
Мона_Лиса
• 03 июля в 12:40
Ответ дляЛінива, не каюсь
Так на компенсацию вы подаете через сторонние сервисы.
через какие именно сервисы?