Счастье_же_вот_оно• Изменено 1 час назад
В 50 років на заробітки в Польшу?
Ніколи не їздила на заробітки. Все життя працювала в Україні. Так склалось що тепер не можу найти роботу.... вік не той, кругом молодих хочуть, і зарпланя сльози якщо десь приймуть.
От думаю їхати в Польщу. Але нема з ким, шукаю роботу по оголошенням. І страшно так як н іразу не їздила.... кажуть наші очі готові видерти одна одній там. Але хочу спробувати.
Поділіться досвідом.
Невгамовна Бу• 1 час назад
Да, с кем-то было бы лучше. Но и одной норм, там часто с работой предлагают и жилье. Знакомая так уехала. Сначала жила в доме от работы, в комнате по 2 человека жили, ванная на этаже. На работу и с работы возили. Это было до полномасштабки. Сейчас не знаю как. Может тут кто-то знает
Любви вам!• 1 час назад
Появилась клієнтка по квітах
71 рік.
Знов в Грецію на роботу.
Бо ванну не доробила.
То все дітям і внукам помгала
71 рік.
Знов в Грецію на роботу.
Бо ванну не доробила.
То все дітям і внукам помгала
Неправдиша• 1 час назад
Ответ дляЛюбви вам!
Але пошукайте німеччину.по догляду.
1500 євро чистими
У нашій тг групі пропонують 2000 + житло + харчування. Бабця 88 років пересувається за допомогою візочка. Любить спілкуватись, без деменції. Мова А2.
Але насторожує перебування 24/7. За вихідні нічого не написано.
Паулина 24• 1 час назад
Кем Вы хотите работать ? Если на завод то это очень тяжёлый труд. Где Вы приходите и работаете в условиях влаги, холода, тепла. Поднять мешок, коробки и так далее.
Значит надо• 1 час назад
Моя подруга 50+ їздить працювати опікункою. Але не до лежачих, і без деменції. Їй нормально, каже, що добре до неї відносяться. Єдине, за що переживає, щоб при ній бабці не померли. Їздить по 3 місяці.
Счастье_же_вот_оно
• 1 час назад
Ответ дляПросто звязда
хто каже? менше слухайте когось
Ну от моя подруга розказувала що там медом не намащено, і скільки разів вона їздила вічно якісь конфлікти серед наших ((
Святатабожа• 1 час назад
Ответ дляЛюбви вам!
Появилась клієнтка по квітах
71 рік.
Знов в Грецію на роботу.
Бо ванну не доробила.
То все дітям і внукам помгала
71 рік.
Знов в Грецію на роботу.
Бо ванну не доробила.
То все дітям і внукам помгала
а що там робить
Счастье_же_вот_оно
• 1 час назад
Ответ дляАнтиТанкист
По обуйте,звісно важко.Сусідка їздить все життя на сезон.
Ну от коли все життя, то інша справа... уже орієнтується що і як....
Я ні разу не була. От лишилась без роботи((
Счастье_же_вот_оно
• 1 час назад
Ответ дляЛюбви вам!
Але пошукайте німеччину.по догляду.
1500 євро чистими
Дякую. Але мову треба мабудь знати? Хоть трохи
Счастье_же_вот_оно
• 1 час назад
Ответ дляПаулина 24
Вот тяжести поднимать не боюсь... но на холоде рабртать не смогу
Пампушечка• 1 час назад
Без проблем знайдете роботу. Є вакансії на прибирання продуктових складів, фірма зустрічає, допомагає зробити песель, рахунок в банку і роботу. Як правило є нічні зміни. Але не в віці проблема напевно
Послушная• 1 час назад
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Знайома вже декілька років, їй біля 50-и, їздить на сезонну роботу. Не жаліється. Важко, але і гроші непогані привозить.
Любви вам!• 1 час назад
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
В телефоні програма є
Продавчиня кіз• 54 минуты назад
Ответ дляГотова до другої
Я в Испанию собираюсь ехать в свои 50, но я язык знаю
А ким працювати там хочете?
Любви вам!• 50 минут назад
Ответ дляНеправдиша
Моя знайома через фірму їхала.
Надійний постійний супровід
Задоволена
Надійний постійний супровід
Задоволена
Любви вам!• 48 минут назад
Ответ дляСвятатабожа
а що там робить
Я не встигаю запитати))
Там монолог на півгодини.
Напевно що по догляду.
За стільки років жінки вміють роботу вибирати
Там монолог на півгодини.
Напевно що по догляду.
Ксерокопия ночи• 22 минуты назад
Выезжаете в Германию
Берите ВЗ
За год А2 выручите, может какие курсы по ощи пенсионерам пройдете
Берите ВЗ