мадамГрицацуева• 59 минут назад
Что добавить в салат, чтобы было вкусно?
Иногда салаты кажутся пресными. Что вы добавляете?
А_мій_самий_самий• 56 минут назад
Соленый арахис, бальзамик, соевый соус, специи, сыр. Много чего)
Підмітайло• 55 минут назад
я купую соуси типу кисло-солодкий додаю трішечки воно дає приємний цікавий присмак. Тобто не заправляти цілком соусом цим, а тільки для смаку трохи додати
Файна цьоця• 51 минуту назад
гранульований часник, трави, гранат, смажені гриби, червону цибулю, підсмажене насіння або горішки, пармезан, песто
заправки само собою
Крайня невістка• 47 минут назад
Смачну заправку-домашня олія, лимон сік або яблучний оцет, гірчиця, мед, сухі трави