Разгуляшка• вчера в 19:35
Боюсь, що не потягну навчання доньки ((
Хоче поступати на "прикладну лінгвістику", навчання в тих універах, які обирає від 50 до 60 тисяч гривень на рік, плюс плата за гуртожиток, ну і на прожиття потрібно хоча б мінімалку, а у мене зарплата 18 тис.грн, в чоловіка 23 тис.грн, є ще менша дитина і моя мати інвалід з пенсією 4000 грн. Я думала, що там хоча б можна на заочне перевестись, щоб піти на роботу, але чомусь для цієї спеціальності лише денна форма навчання. Сиджу плачу вже тиждень, не знаю як маю це все тягнути. І їй не можу цього сказати, не хочу образити. Як би ви поступили на моєму місці?
Янгол в камуфляжі• вчера в 20:39
Автор, тут уже успели высраться наверное все местные грамотейки, сочувствую.
На сегодняшний день, то ваши 153 балла, не так уж и плохо. Твёрдый средний результат, каких по стране большинство. Это если не учитывать те 18%, которые вообще завалили нмт и поступать в вуз не могут.
На филологию и лингвистику это маловато для бюджета в любой вуз, почитайте что такое широкий конкурс. И как бы тут не обсырали филологию, каждый год туда поступают много детей с достаточно высокими баллами.
Самый оптимальний вариант в вашем случае- это поступать на *Середня освіта англійська мова*. Там вы точно проходите на бюджет и 4 года учиться бесплатно. За это время отложить деньги и потом пойти на магистратуру на лингвистику или филологию, что захочет.
Радість моя• вчера в 20:36
Ответ дляЖена аллигатора
Взагалі не бачу сенсу в освіті. Я погана мабуть. Кому воно що дало? платити 50т щоб заробляти три копійки
Ладно може ця прикладна лінгвістика потім високооплачувана (це ким працювати доречі?), а інші спеціальності- прдагоги, бухгалтерія.., медицина..таке щось
педагоги-репетиторы = если хорошие - оооочень востребованы. не все могут донести информацию до ученика, хоть 1000 раз хорошо знай язык. я, со своим высшим юридическим, могу объяснить по телефону полному чайнику как переустановить винду. а мой муж эмбеддер с высшим техническим образованием и свободным техническим английским без переводчика и словаря - нет... каждому свое..
Кусюче сонечко• вчера в 20:36
Ответ дляНевгамовна шахиня
Работаю в универе (не преподаватель) у нас большие недоборы на бюджетные места + контракт (на многие хорошие специальности) дешевле 40 тыс.... я не понимаю, зачем втягиваться в долговую кабалу, та еще и на такой специальности?... сорри, автор, без обид.
Одесса
Недобор связан с войной? Раньше тяжело было поступить, особенно в медвуз
Радість моя• вчера в 20:37
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
вот и я об том же
Кундалина• вчера в 20:37
Ответ дляРазгуляшка
У неї англійська 166, українська 156. Але на гранти я не надіюсь, навряд вони нам світять.
світять, обов´язково перевіряйте.
Где тут 0?• вчера в 20:37
Ответ дляМеня много
Я вважаю, що автор троль
Але вважаю всерівно, що якщо дитина гарно, старанно вчиться батьки зобов´язані допомогти в отриманні гарної освіти
Що значить ’гарна освіта’ у Вашому розумінні? Така, як крутий університет?
Меня много• вчера в 20:40
Ответ дляГде тут 0?
Та чого в моєму, це всім відоме словосполучення
Гарна освіта — це фундамент для успіху в кар´єрі та розвитку особистості. Вона поєднує глибокі теоретичні знання з практичними навичками, розвиває критичне мислення та адаптивність, що є надзвичайно важливим у сучасному світі.
Радість моя• вчера в 20:41
Ответ дляМеня много
только это все, почему-то, разные вузы...
ЧупакабраЗеБест• вчера в 20:43
Ответ дляРазгуляшка
Та тут я, думаю, що робити
по одежке протягивай ножки, ваша дочка слышала такую поговорку.
или решила шкуру с родителей содрать? в чем проблема идти на бюджет куда возьмут? не бывает так в жизни что получаешь все свои ХОЧУ,
Кундалина• вчера в 20:44
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
дуже мудра порада, підтримую
Меня много• вчера в 20:45
Ответ дляРадість моя
Для кожного він свій
Перша леді колгоспу• вчера в 20:46
Ответ дляПищалка
Ну ось мій працює пожежником та рятувальники ДСНС, зарплатня 25 тис.Які питання у вас? Які у нього справи
вчера читала, что с надбавками платят почти 50-тут же, на советчице
Давно без алко• вчера в 20:47
Ответ дляРазгуляшка
Та тут я, думаю, що робити
Якщо ви не тріль.
Оплатіть дитині ВНЗ, де вона мріє вчитися
У вашої дитини є те, чого нема у 80% порадниць - мета у житті. Вам у цій темі радять люди, які отримали ВО, але міряють від 1 і створюють теми ’допоможіть з дз 1 клас’.
Вони ніколи в житті не працювали по спеціальності, а частина взагалі не працювала. Для них, що прикладна лінгвістика, що педінститут - одне і те саме:)
Приведу приклад з життя. Знайома з дитинства хотіла працювати бухгалтером, а її батьки влаштували вчитися на механіка, бо безкоштовно. В результаті працює прибиральницею.
Крім того, дуже важливе оточення. Студенти в педагогічному і інязі - це таки різні студенти, з різним рівнем.
50 тис на рік - це 5тис на місяць, це дрібниці. Будете всі разом економити перші два роки, з третього курсу дитина зможе підробляти, стане легше.
Радість моя• вчера в 20:49
Ответ дляМеня много
Для кожного він свій
вам шашечки или ехать? в шикарном вузе может быть отстойный препод, а в среднем такой, что научит на всю жизнь.. корочка давно перестала быть привелегией. при приеме на работу проверяют знания. нормальные кадровики. я юрист (ненавижу свою специальность) спокойно работала дизайнем полиграфии с полным циклом. и сейчас я спокойно продам мужику, пришедшему за прокладками для жены, и джип с прицепом для лодки и саму лодку...
Где тут 0?• вчера в 20:53
Ответ дляМеня много
Це та гарна освіта навчила вас ШІ користуватись?
зи, освіта може бути якісною, це Вам так, в додачу до Вашої ’гарної’ освіти
Патика-мотика• вчера в 20:55
Ответ дляДавно без алко
Якщо ви не тріль.
Можете оплатить дочке автора эти копейки 5к в месяц
Малинка• вчера в 20:55
Сказала би чесно - доню, платити ми не зможемо, ти це знаєш, треба добре здавати НМТ (ЗНО) і йти на бюджет. Крапка
Точу ляси• вчера в 20:56
Я вам зараз напишу не дуже приємні речі, але треба тверезо оцінювати ситуацію. Не треба вистрибувати з трусів, бо ’ донька загорілась лингвистикой’ за 50к на рік. Вона так само могла зарогітися Мазераті чи Оксфордом. То ви б теж ото кинулися забаганки виконувати і ридати, що немає змоги?
В універі , навіть на контакті, теж треба вчитися. Вона не потягне.
Треба обирати схожу спеціальність на бюджеті. Лінгвістика всюди однакова. Тим паче, що дитина ваша, відверто, ну не обдарована, щоб ото покласти все на її освіту.
Давно без алко• вчера в 20:56
Ответ дляПатика-мотика
Я-то можу, а автор моїй дитині може оплатить навчання? І на відміну від автора, я оплачую все сама, без чоловіка )
Пи Пи Пилюля• вчера в 21:07
Автор, краще Вас є якісь заощадження, щоб оплатити рік-два навчання? Якщо так, то починайте щомісяця відкладати на наступні роки 3-5 тисяч щомісяця. Ну і донька нехай шукає собі підробіток на одяг, взуття, косметику, розваги і Вам вже легше буде.
Клин_Кляйн• вчера в 21:09
Ответ для220В
Что здорово? Рядом девочки будут приезжать на занятия на крутых тачках с последними айфонами. Дочь автора будет самой нищей на их фоне. Красота.
Не обязательно. В крутые обычно умные дети поступают. А ум от богатства не зависит.
Разгуляшка
• вчера в 21:12
Ответ дляПи Пи Пилюля
У мене є заощадження тільки на оплату двох років навчання і гуртожитку і все, на цьому мої заощадження закінчуються.
Пи Пи Пилюля• вчера в 21:20
Ответ дляРазгуляшка
Ну і супер. За ці два роки всі дружно збирайте на наступні роки і донька нехай підробляє і приймає участь в накопиченні. Автор, не хвилюйтеся, все вийде у Вас!!!
Разгуляшка
• вчера в 21:24
Ответ дляПи Пи Пилюля
Дякую)
Мій не такий• вчера в 21:25
Ответ дляРазгуляшка
У неї в класі відмінники здали на середній 160, з купою репетиторів і курсів
А ви тут до чого до них?
Мій не такий• вчера в 21:29
Ответ дляНевидимка
Тільки ВУЗ де вона поступить на бюджет. Дивіться мед - прохідний бал знижено, КПІ, Острозьку академію або будь-який фізмат, статистика аби вийти заміж. Захоче англійську - 2 роки інтенсиву і можна здавати на IELTS. Англійська треба тільки, щоб обговорювати робочі моменти своєї спеціальності
Дивися мед — шикарна порада, якщо не тягне одне, то в мед поступати? Там ж розуму напевно не треба щоб вчитися
Лама_мама• вчера в 21:29
Ответ дляДавно без алко
Якщо ви не тріль.
Де автор написала, що дитина мріє?
По ходу просто прийняли таке рішення.
Якщо дитина про щось насправді мріє, то прикладає максимум зусиль для досягнення.
Тут маємо досить посередній результат дитини і бажання вистрибнути зі шкіри батькам. А навіщо?
По ходу просто прийняли таке рішення.
Нетутешня• вчера в 21:30
Так бы и сказала, что платить не могу. Предложила бы в этом году не поступать, а поработать год, отложить денег на учебу
Либо выбрать ту специальность, куда сможет поступить на бюджет
Малинка• вчера в 21:32
’прикладна лінгвістика’ - це не лінвістика, це ПРОГРАМУВАННЯ! Порадниці, отямтеся. Для вступу на таку спеціальність треба тим горіти, з 12 років писати коди і вже мати базу знань. Там конкурс такий зараз, що і 180 балів під питанням може бути.