рукиЖимолости• 03 июля в 20:50

Порадьте відпочинок біля Києва з дітьми

Порадьте, куди можна поїхати з двома дітьми (1 і 7 років) за Київ на декілька днів
Опля Картопля• 03 июля в 20:52
Мы ездили в Аквадар

Я таке знаю• 04 июля в 02:30
До війни їздили на базу відпочинку на річку Десна. Я там з малими дітьми два місяці, чоловік приїздив на вихідні, було класно. У кого немає дачі, плюс інші люди, діти, для всіх компанія і спілкування. Весело.прокат велосипедів, кожен день пляж, більярд, баня була. Поруч інші бази, багато лбдей всюди, спілкування і компанія неймовірна відпочивальників, супер вайб і атмосфера. Не знаю що там зараз. База «Славутич»