Додаю напруги• сегодня в 00:21

Вы не боитесь рассказывать чату джпт секреты? Я боюсь, кое что что касается еще

Одного человека. Мне страшно, что когда нибудь эту информацию можно будет узнать. Я права? Это возможно?
Чтооооооооооо?• сегодня в 00:21
Ні, на боюся

Голова колгоспу• сегодня в 00:24
Ні, він каже, що на такі нелегальні теми він не має права зі мною спілкуватися 😆
Пес Патрон• сегодня в 00:24
Нет секретов
Бабулька• сегодня в 00:26
Мої теми дуже стандартні для 30+ : розшифруй мрт, розшифруй аналіз та діагноз, порахуй калорії та підбери меню
Инстагра_мерша• сегодня в 00:33
Ответ дляБабулька
фігасє))) мені 50+ ну рентген так, до мрт ще не дійша проте кардіограму розшировував будьмо ж здорові!
Инстагра_мерша• сегодня в 00:35
до речі, мені реально допоміг з пігулок від тиску злізти, але воно в мене було від вегетатики, тобто реальна причина - не судини, а от від кардіо ліків відмовляв, блін я мало не здохла, добре що вирішила його не слухати, він такий - а давай причину пошукаємо.. та ну нафіг, спочатку треба прибрати симптоми, а потім вже причину шукати, а то як у анекдоті буде - ’хворий перед смертю спітнів?’
Бабулька• сегодня в 00:36
Ответ дляИнстагра_мерша
А шо ви хотіли, кожне наступне покоління все більше здохлікі😁 та й війна не додає здоров´я
Лукава_Кiшка• сегодня в 00:36
У меня иишка для работы и для выбора вещей в которых не разбираюсь. Муси-пуси с ним разводить глупо
Инстагра_мерша• сегодня в 00:36
Ответ дляБабулька
ну так, але ми з ним більше наразі про косметологію триндимо та про подорожі, чоловік невиїзний, то я хоч дітей вожу по черзі та сама десь катаюся

Инстагра_мерша• сегодня в 00:38
Ответ дляЛукава_Кiшка
мусі-пусі ні, але він дуже помічний для звичайних прикладних речей, мені треба було малій топпер у гуртожиток, то він мені знайшов, допоміг обрати, та пояснив який краще, я б самостійно то пару днів витратила спіставляючи, а так час зберіг

рентген реально прочитав так само, як мені потім дали травматолог та рентенолог, кожен свіій опис, с ШІ майже без розбіжностей, він мені ще трішки гірший діагноз поставив
Инстагра_мерша• сегодня в 00:40
а взагалі, авторе, у нього склероз) він іноді мене перепитує, я кажу ти що, офігів? ми ж з тобою це обговорювали,а він каже, що він не всі бесіди пам´ятає, так що не переймайтеся
БоВжеВільна• сегодня в 01:24
Вот, автор, мой секрет
Теперь все знают, бояться нечего
СпайдерВумен• сегодня в 01:31
Я проходила обучение гугл по ии. Постоянно об этом говорят. В платной версии групповые фото ии обрабатывать отказывается. Конечно, нужно очень взвешенно относиться к предоставляемой информации.
Ашолюдискажуть• сегодня в 01:43
Ответ дляЛукава_Кiшка
А чого б і мусі-пусі не розвести? Вам же за це нічого не буде) ну розведете трохи, і що з того?
Ищу-брожу• сегодня в 01:44
Я вообще не дружу. Ещё с машиной общатся.....
Голубая фишка• сегодня в 01:44
Вообще не доверяю особо, не регистрируюсь