Яичница с беконом• вчера в 14:18

Питання до дорослих та мудрих. Майно

Всім привіт, мені 21 рік, я вийшла заміж за чоловіка, якому 20. Вже як рік одружені. До цього три рокизустрічалися. Мене хвилює одне питання.. Батьки чоловіка подарували нам будинок, щоб жити, самі переїхали в інший. Ми переїхали туди. До цього раніше ми знали, що вони заїдуть в новий , а ми в старий цей будинок і я запитувала в чоловіка чи це буде його, він казав так, якщо що навіть зможемо продати. Ми переїхали, вони нам багато чого залишили. Я була дуже вдячна . Потім дізналась, що будинок вони записали посмертно, типу зараз він не на ньому і я ніякого права до цього будинку немаю. Мене це засмутило, ми з ним плануємо дитину і зараз поїхали закордон , щоб заробити грошей. І я хвилююсь, що я зможу вкласти усі свої сили, роки, фінанси, а потім просто стану ніхто. Він мені на це відповідає треба довіряти, мене це не влаштовує. Поки я туди нічого не вкладаю - ок , хай буде як є
Але коли я почну там жити повернусь і буду вкладати гроші і час, якось не дуже. Він каже буде розмовляти з батьками, коли повернемось, але я не хочу показатись меркантильною чи щоб вони подумали, що я хочу забрати будинок, я просто хвилююсь за своє майбутнє, а тим паче якщо він хочу дитину спільну. Підскажіть як краще, просто забити , як каже моя бабушка, яка все життя прожила з дідусем чи далі наполягати
Мені треба мудра порада..
автор Яичница с беконом • вчера в 20:28
Ответ дляШотуткоїться?
Удалено администрацией...

Шотуткоїться?• вчера в 20:29
Ответ дляЯичница с беконом
Удалено администрацией...
Шотуткоїться?• вчера в 20:28
Ответ дляЯичница с беконом
Удалено администрацией...
Тільки після вас
Регионщица• вчера в 20:30
Ответ дляЯичница с беконом
Удалено администрацией...
очень, последних в 37, как влияет?
вы явно у хорошего врача не были
автор Яичница с беконом • вчера в 20:32
Ответ дляШотуткоїться?
Удалено администрацией...
автор Яичница с беконом • вчера в 20:36
Ответ дляРегионщица
очень, последних в 37, как влияет?
вы явно у хорошего врача не были
Та як воно буде. Я хочу народити, щоб в мене була змога народити, я хочу бути мамою
Я була в багатьох лікарів і в різних містах
Регионщица• вчера в 20:37
Ответ дляЯичница с беконом
то что вы говорите, чильно ретро.
но ваша жизнь
Регионщица• вчера в 20:39
Ответ дляЯичница с беконом
Удалено администрацией...
для 20 років жах мати -мизогінія — це ненависть, зневага, упередженість або глибоко вкорінені упередження щодо жінок.
df364tye3• вчера в 20:57
Ответ дляЯ не Тролль
Дети не должны жениться и рожать детей
это должны делать старики или гомосеки с полупида,,,ми ,,,

Шотуткоїться?• вчера в 21:10
Ответ дляЯичница с беконом
В вашому віці дивно мати таку зацикленість на розмноженні, ще й від першого-ліпшого хлопця.
Ранні шлюби розпадаються в 95% випадків.
Сиреневенькая• 2 часа назад
Ответ дляЛасковая_львица
Только здоровье в таком возрасте уже не то и все как бы остепенившиеся и семейные. С кем гулять? Из нашей молодёжной компании сейчас я бы не нашла с кем затусить , потому что уже возраст и интересы не те
Хочется всё больше полежать и чтоб никто не трогал
ну, так не все такие как вы)) у меня сейчас и возможностей, и желания гулять намного больше, чем в 17. и есть с кем)
Сиреневенькая• 2 часа назад
Ответ дляЛасковая_львица
Согласна. Я до 25 гуляла. Потом в 27 родила и всё успела.
так и я гуляла до 25, но с мужем) в 25 родила. уже купила себе недвижимость. как одно другому мешает?
Сиреневенькая• 2 часа назад
Ответ дляMs. Откровенность
Вас скорее всего и выгонят :(
Собирайте на свое и радуйтесь что за съем не нужно платить.
Автор реально вы нахалка, не приведи Господи такую невестку.
капец. а в чем ее наглость?? в том, что не хочет пахать на то ,чтобы забор ставить в доме жениха????
Сиреневенькая• 2 часа назад
Ответ дляПишу вірші, дорого
Ну то дивись з іншого боку - виросте твій син, ти йому все життя квартиру виплачувала в іпотеку, щоб в нього було окреме житло, якого в тебе не було в свій час, а він найде невістку, яка через рік після одруження буде вимагати переписати квартиру на себе, бо вона боїться. Сценарії ж повторюються, буде так. Тут вже кілька разів написали - порахуй, що це не вкладання грошей, а вартість зйому, ціну оренди відкладай,все просто, збирай сама собі і своїй майбутній дитині, і на зйомній теж купували б собі щось, так? Щодо дитини, якщо каже один лікар - це не завжди правда, потрібно обстеження кількох спеціалістів з таким серйозним діагнозом. А просто народити дитину в такому віці багато ума не потрібно. З такими відносинами і розділом майна вже на романтичному етапі шансів в шлюбі немає. В декреті, з дитиною, без житла... Працюй, збирай на квартиру, як не довіряєш чоловікові, дитину рано. Батьки теж не сліпі.
кто то читает другим местом.. Девочка написала, что там надо делать забор, крышу и достраивать стены. И это дом ЕГО родителей. зачем ей это??? Она бы и вкладывалась, если бы это был их обший дом!
Мамзелькіна• 2 часа назад
Ответ дляЯичница с беконом
Дякую
и записать на ребенка. мы с мужем сошлись на этом варианте - что бне было никому обидно. ребенку уже 21 год, есть свой угол, таки я все сделала правильно.
автор, вы правы в своих рассуждениях. мы прожили 25 лет вместе и живет он в моей квартире. и только я недавно узнала, что вкладываться не хочет, потому что это не его.
ну ок. все мои силы я кину на то, чтобы вложиться самой, пока муж меня содержит.
Мамзелькіна• 2 часа назад
Ответ дляСиреневенькая
Нет правильного решения в вашей ситуации, поскольку каждый хочет прикрыть свою жопу. Они не хотят оформлять на сына ,поскольку если вы разведетесь, то будет делиться пополам, а это их кровное имущество и и ни вы, ни сын там ничего пока что не вложили. Вы не хотите вкладывать свои силы, поскольку при разводе вам не достанется ничего. И вы, и они правы. Начнете настаивать - испортите отношения. не начнете настаивать - есть риск остаться ни с чем. Тут вопрос больше в том , сколько будет ваших кровно заработанных денег. Представьте, что вы живете на съеме, то потратили бы меньше или больше. И да - хорошая семья это про доверие. Но, к сожалению, многие мужчины очень непорядочно поступают с женой и ребенком при разводе((( Слушайте свою интуицию. Может быть лично ваши средства договоритесь с мужем вкладывать лично в вашу ’кубышку? Так и объясните ,что этим хотите обезопасить будущего вашего общего ребенка.
а потом он ту кубышку свиснет и пропадет в закате. так тоже бывает
Зараз на дієті• 2 часа назад
Мене давжди дивували такі нахабні люди. То будинок його батьків, ви там ні до чого. Скажіть йому що будете відкладати собі на будинок зі своєї зп. Вам же не треба вже витрачати кошти на оренду
Шотуткоїться?• 1 час назад
Ответ дляПеченюшка
Ви все правильно розмірковуєте, але говорити про це треба коректно. Скажіть, що давай складати на житло, наприклад, однушку, як наш пасивний дохід під здачу. Купивши це житло у шлюбі, воно буде спільним, незалежно на кого записано.
Після розлучення спільна однушка перетворюється в чемодан без ручки
Шотуткоїться?• 1 час назад
Ответ дляМамзелькіна
Что вы такое говорите, он тяжело работает уже год, чтобы сделать автору ребёнка. Он их никогда не бросит

Небалувана Галя• 1 час назад
якесь рабство, з 20 років обслуговувати чоловіка без кола та двора, дитину планувати, ще й на заробітки пертись. А що буде з Вами в 40...
Ласковая_львица• 1 час назад
Ответ дляСиреневенькая
Вы там выше пишите, что в 17 уже пахали. А мы песни под гитару пели.. а в 18 я только на дискотеки начала ходить...
Ласковая_львица• 1 час назад
Ответ дляСиреневенькая
Значит мы о разных гуляниях говорим.. во взрослом возрасте уже нет того драйва как в юности. Я только на панк-рок концертах могу себя почувствовать в том же состоянии. Больше нигде. Просто-напросто не интересно. Старость. А в юности было интересно ВСЁ. И силы были до утра танцевать, а потлм на учёбу идти. А сейчас я в 21 час уже ложусь в кровать
Бегущаяпо• 58 минут назад
Живіть безкоштовно, складайте на своє, в чудеине вкладаєтесь. Ремонт коштує як новий дім, ну його нафіг такі ’подарунки’. Пустили пожити - живіть, дитину не народжуйтеив чужому (в ваші роки яка нафіг дитина). Купите своє житло, обставите і будете жити. В так, свль частку га своїх рахунках тримайте, або так, щоб чоловік доступу не мав. І суму заробітків повністю не назиивайте, відсотків 10-20 собі притримайте на всяк випадок, різний може бути ’декрет’
Бегущаяпо• 55 минут назад
Ответ дляХропочка з гривкою
Ви меркантильна. Будинок не ваш і батьки вашого чоловіка це дуже добре розуміють. А вкладатися ви будете в свій комфорт проживання в будинку, який вам любʼязно надали батьки чоловіка. Ви меблями користуєтесь? Ремонт вам в цьому будинку ще до вас хто зробив і за чиї гроші?
Бісять такі люди, які з самого початку подружнього життя прораховують що їм залишиться при розлучені. Ну як так можна жити? Ви ж з самого початку живете мислями про поганий кінець. Ну воно так і буде
Все добре винних буде, якщо в 20 років вистачає клепки прораховувати не лише позитивні сценарії.
Бегущаяпо• 53 минуты назад
Ответ дляТочноБудет
Что вы там собрались вкладывать , смешно . Мебель и обои переклеить , так вы там жить будите и комфорт для себя создавать собрались . Соберетесь уходить оторвете плинтус и мебель захватите , честно клоуны ей богу .
Н-да? Ви давно меблі купували в шпалери клеїли? На пів нового будинку пвде грошви (це якщо дуже економно). А потім з голим задом в плінтусом залишитись? А, ще з ’дитинкою’, яка так хотіли
Бегущаяпо• 47 минут назад
Ответ дляКукарикуууууу
А образование -это только университеты? Племянник окончил впу, сварщик. Ему 21 год. В месяц 120-130т. Да , это сложные объекты. Да, это нелегко физически. Но это раз в пять выше средней зп по Украине. Ему предлагали контракт на работу на Аляске, то там от 140т$ в год
Откуда эта зашоренность о том, что заработать и обеспечить семью можно только с во? Или оте все менеджеры офисные хорошо стали зарабатывать?
Заробити і забезпечити родину модна впринципі і без ПТУ. Не проблема. Аирт отримати вищу освіту модна лише у вузі. Чому люди ототожнюють ці речі - взагалі загадка.
Бегущаяпо• 42 минуты назад
Ответ дляЯичница с беконом
До чого тут лікується? Я потім можу залишитись без дітей. Він вростає в сечовий і пряму кишку . Що ви взагалі знаєте про моє життя. Та хай у вас буде така зараз, самі захочете народити…
Зовсім не страшно ’залишились без дітей’. Залишитись з дитиною і голою дупою значно страшніше, але для розуміння цього треба трощи пожити і виховуватися ну хоч не бабусею. Ви собі як уявляєте своє життя з дитиною? Ви усвідомлюєте, що воно взагалі таке? Вийдіть трохи ша межі цієї соціальної програми ’для порядної жінки і матері’, бо воно не так на практиці, як в ’рекламних буклетах’
Бегущаяпо• 40 минут назад
Ответ дляЛасковая_львица
Та нахер такая жизнь- с юности пахать. Вы *по легенде) еще сами двадцатилетнее дите. Вот только троли не учли, что в 20 мышление другое))))
Чому інше? Я все життя меркантильна була наприклад.
Бегущаяпо• 38 минут назад
Ответ дляНеместная Я
вы разведетесь, гарантия 99%
вы уже себя на это программируете, вопрос зачем было вообще жениться? если еще до женитьбы вы уже строите план развода и раздела имущества? у вас нет семьи.
Звісно. Якби була ’сім´я’ то вона б, як повна цілковита ідіотка, вкладала гроші в майно свекрів))) Так мені це подобається...
Бегущаяпо• 33 минуты назад
Ответ дляКозацькаДуша
автор, а яка страховка на випадок розлучення у тих, хто все життя орендує житло? Якщо б у вашого чоловіка не було того будинку?
Ніякої. Так в ділити нічого, і втрачати нічого. Зовсім не те ж саме.