Яичница с беконом• 04 июля в 14:18
Питання до дорослих та мудрих. Майно
Всім привіт, мені 21 рік, я вийшла заміж за чоловіка, якому 20. Вже як рік одружені. До цього три рокизустрічалися. Мене хвилює одне питання.. Батьки чоловіка подарували нам будинок, щоб жити, самі переїхали в інший. Ми переїхали туди. До цього раніше ми знали, що вони заїдуть в новий , а ми в старий цей будинок і я запитувала в чоловіка чи це буде його, він казав так, якщо що навіть зможемо продати. Ми переїхали, вони нам багато чого залишили. Я була дуже вдячна . Потім дізналась, що будинок вони записали посмертно, типу зараз він не на ньому і я ніякого права до цього будинку немаю. Мене це засмутило, ми з ним плануємо дитину і зараз поїхали закордон , щоб заробити грошей. І я хвилююсь, що я зможу вкласти усі свої сили, роки, фінанси, а потім просто стану ніхто. Він мені на це відповідає треба довіряти, мене це не влаштовує. Поки я туди нічого не вкладаю - ок , хай буде як є
Але коли я почну там жити повернусь і буду вкладати гроші і час, якось не дуже. Він каже буде розмовляти з батьками, коли повернемось, але я не хочу показатись меркантильною чи щоб вони подумали, що я хочу забрати будинок, я просто хвилююсь за своє майбутнє, а тим паче якщо він хочу дитину спільну. Підскажіть як краще, просто забити , як каже моя бабушка, яка все життя прожила з дідусем чи далі наполягати
Мені треба мудра порада..
Пишу вірші, дорого• 04 июля в 17:37
Ответ дляЯичница с беконом
Удалено администрацией...
Так якщо не треба, то чого тебе так тригерить майно його батьків? Живи і заробляй на своє, приживалка
Яичница с беконом
• 04 июля в 17:39
Ответ дляMs. Откровенность
Вас скорее всего и выгонят :(
Собирайте на свое и радуйтесь что за съем не нужно платить.
Автор реально вы нахалка, не приведи Господи такую невестку.
Мені байдуже. Я впершу чергу його жінка і повинна хоча б бути приписана там. Мені не треба його будинок, я хочу, щоб мої майбутні діти мали можливість там жити , навіть якщо в житті нічого не складеться в нас. Я не з наївних жінок, які будуть пахати для чоловіка і вкладатись для мене це не купити рушник чи змінити обої, там треба робити забори, кришу, до страювати. Нахалка) да)
Яичница с беконом
• 04 июля в 17:43
Ответ дляПишу вірші, дорого
Тригерить те, що кажуть , що подарували будинок дітям
интайм_не_предлагать• 04 июля в 17:54
Ответ дляЯичница с беконом
Розумієте, я просто хвилююсь, що буду працювати, робити ремонти, забори ставити, доглядати за будиночком, дітей народжу, а потім він захоче піти на ліво, приведе якусь, а я залишусь надворі. Я вірю йому, але всеодно це життя. Я хочу спільний будинок і напевно буду наполягати хоча б на маленьку квартиру доки ми на заробітках
Якщо свекри напишуть на чоловіка дарчу, для вас це не змінить нічого.
Він так само може піти, і ви так само лишитесь ні з чим
Регионщица• 04 июля в 17:58
Ответ дляЯичница с беконом
ні не повиннна, це якщр захочуть.
до дітей цей будинок теж ніяким місцем , сімейний кодекс поділ майна чоловік та жінка
у вас є бажання, але ви не керуєте ситуацією
Регионщица• 04 июля в 18:01
Ответ дляСиреневенькая
не все в 20 думают о гульках. я с 17 пахала и думала о будущем. гулять начала в 37, когда дети выросли. и гуляю теперь сколько хочу)
одно не исключает второе.
это ужас ужасный не позьзоватьсся безлимитом молодости
Регионщица• 04 июля в 18:01
Ответ дляСиреневенькая
все правильно она мыслит. только безголовые дуры не думают о будущем своем и своих детей. а потом плачут у разбитого корыта.
не выходят замуж в 20 за ничего
Регионщица• 04 июля в 18:02
Ответ дляСиреневенькая
это прекрасно, а не грустно) У меня есть все теперь - и свое имущество, и взрослые дети, и путешествия, и все .что хочу. А в 17 вы много нагуляли на деньги родителей? Я училась заочно и работала, вышла замуж и вовремя родила детей - отличное время.
все есть , гуляла на деньги родителей
сейчас все есть свое и общее с мужем
Регионщица• 04 июля в 18:05
Ответ дляЛасковая_львица
Только здоровье в таком возрасте уже не то
и все как бы остепенившиеся и семейные. С кем гулять? Из нашей молодёжной компании сейчас я бы не нашла с кем затусить , потому что уже возраст и интересы не те
Хочется всё больше полежать и чтоб никто не трогал
вот вот , одно из хобби гортензии ..
эх а был в моей жизни год, подарок от родителей мир посмотреть
но это классно в 21, в 39...я бы посмотрела бы на рабочий и семейный график
Регионщица• 04 июля в 18:06
Ответ дляЛасковая_львица
У меня тоже 4сть и имущество, и возможность путешествий. Только не интересно ничего, возраст уже не тот. Поэтому нужно гулять пока молодой и есть задор и энергия
вот и пока есть страховка в виде любящих родителей
Регионщица• 04 июля в 18:08
Ответ дляЯичница с беконом
Удалено администрацией...
это невозможно , страховка из ситуации сейчас
Яичница с беконом
• 04 июля в 18:12
Усім дякую за пораду, особливо, мудрим жінкам. А ті хто писав, що я тупа, без мозгів , бажаю всього найкращого) Моя думка не зміниться, вкладатись в чуже майно я не буду, я там навіть не приписана. Найкращий варіант це мотивувати чоловіка на спільне своє майно і тоді не буде ніяких проблем. В нас є час і цей час ми повинні провести корисно, заробити собі на спільне майбутнє. Ті хто писав, що гуляй, які заробітки, ви смішні, напевно у вас були батьки, які всі ваші хотілки оплочували) це непогано) але не в нашому випадку. Я не меркантильна, я була з ним у різних ситуаціях і ви не маєте право судити. І обрала я його не за будинок чи гроші. Я просто хвилююсь за своє майбутнє бо я одна і дивлячись на досвід жінок він негативний. Тому мамочки своїх синочків, не пишіть мені всякої фігні, я повторю ще раз мені байдуже на те, що ви пишите. Ви думаєте за своїх синочків, вам байдуже на ваших невісток, на ваших внуків. Тільки би поклонялись вашим синочкам.
Organic• 04 июля в 18:29
Ответ дляЯичница с беконом
То я йому про це кажу. Хоть маленьку квартиру, свою, він каже це не треба купувати, краще в щось вкласти. Це круто, йому є куди повернутись, а мені ні
от і вкладайте в майбутню квартиру для своїх дітей.
Як то кажуть жінка до розлучення, мати - назавжди)))
Ну що тут казати, ви ж з ним зустрічались аж три роки, якось все розвідали про нерухомість, що є в нього, що у батьків. Щось ви обговорювали, чи то вам на голову впало то одруження і той подарунок і ви одразу ділите його.
Ну поставте якось себе на місце тих батьків, прийміть цю ситуацію і живіть своє краще життя. Накопичуйте свою фінансову подушку, бо так і підете з голим задом в нікуди…
Шотуткоїться?• 04 июля в 18:38
Ответ дляФайна_зупка
Ой бляха 🙄 21 год уже взрослый человек.
В вем конкретно эта пара - взрослые? Только в том, что освоили секс в разных позах? Так в 25 они разведутся и вторые браки сделают. И дай бог чтоб она не осталась с выводком детей
я Кукарача• 04 июля в 18:43
Ответ дляЯичница с беконом
Ну значит делите сбережения.Если согласится купить общее то купите.А так он свою часть в свой дом вкладывает,а вы себе купите отдельное жилье на имя родителей своих
Пишу вірші, дорого• 04 июля в 18:53
Ответ дляЯичница с беконом
Ну то дивись з іншого боку - виросте твій син, ти йому все життя квартиру виплачувала в іпотеку, щоб в нього було окреме житло, якого в тебе не було в свій час, а він найде невістку, яка через рік після одруження буде вимагати переписати квартиру на себе, бо вона боїться. Сценарії ж повторюються, буде так. Тут вже кілька разів написали - порахуй, що це не вкладання грошей, а вартість зйому, ціну оренди відкладай,все просто, збирай сама собі і своїй майбутній дитині, і на зйомній теж купували б собі щось, так? Щодо дитини, якщо каже один лікар - це не завжди правда, потрібно обстеження кількох спеціалістів з таким серйозним діагнозом. А просто народити дитину в такому віці багато ума не потрібно. З такими відносинами і розділом майна вже на романтичному етапі шансів в шлюбі немає. В декреті, з дитиною, без житла... Працюй, збирай на квартиру, як не довіряєш чоловікові, дитину рано. Батьки теж не сліпі.
Яичница с беконом
• 04 июля в 18:55
Ответ дляПишу вірші, дорого
В сенсі переписати на себе? Де ви це прочитали?
Яичница с беконом
• 04 июля в 18:59
Ответ дляНе виправдовуюсь
Удалено администрацией...
ДА да да• 04 июля в 19:08
Ответ дляЯ не Тролль
Дети не должны жениться и рожать детей
Ну если они дети, то тогда пусть их родители содержат , они же дети или это другое? И причем здесь дети, пока их нет и неизвестно когла будут. мы поженились с мужем в 20 и 23 года, ребёнок родился через 7 лет, планированный.
ДА да да• 04 июля в 19:07
Ответ дляЯ не Тролль
Который не может сам решение принять
Ну так тут чаще всего и гораздо старше совета спрашивают и не могут решение принять
Ластовиння• 04 июля в 19:31
Правильно его родители сделали.
Вот по тону вашему слышу, что хитросделанная и меркантильная.
Главное, детей на нарожайте одного за другим, а то смотрю, в планах стоит первым пунктом.
Образования зеро,
Вам нужно заработать на свое, и слегка поумнеть.
Образования зеро,
Ластовиння• 04 июля в 19:31
Ответ дляКаваЗМолоком
Так ему пофигу. Если бы его интересовали ваши интересы и благополучие, то понял бы вас с первого разговора.
думаю, он прекрасно понимает.
Ластовиння• 04 июля в 19:34
Ответ дляЯичница с беконом
Мені лікарі радять зараз народити
епрст.
Ну путь они и квартиру вам купят
Ластовиння• 04 июля в 19:36
Ответ дляСиликоночка
А вы слышали, что он родами не лечится.
Удалено администрацией...
Ластовиння• 04 июля в 19:37
Ответ дляЯичница с беконом
Я отримала освіту, з цією людиною я знайома з 13 років. Ми зустрічались до цього 3 роки, разом жили всі ці роки. Що далі треба було робити?
Похоже, он за эти годы неплохо о вас осведомлен уже.
Файна_зупка• 04 июля в 19:43
Ответ дляШотуткоїться?
О боже, никогда не будет и-де-а-ль- но всё
Ластовиння• 04 июля в 19:45
Ответ дляЯичница с беконом
Удалено администрацией...
Яичница с беконом
• 04 июля в 19:48
Ответ дляЛастовиння
Удалено администрацией...