Некомильфо• вчера в 18:38
Франція - четверта країна, яка буде рятувати укр чоловіків
Франція офіційно виступила проти звуження критеріїв захисту для українських чоловіків призовного віку. Наприкінці червня 2026 року Європейська комісія дійсно запропонувала подовжити тимчасовий захист для українців до березня 2028 року, але із суттєвим обмеженням: не надавати автоматичний статус новоприбулим чоловікам віком від 23 до 60 років та військовозобов´язаним жінкам, які за українським законодавством мають бути мобілізовані та не мають дозволу на виїзд.
Франція: Стала найбільш затятим опонентом введення обмежень для чоловіків серед країн ЄС. Французька сторона наполягає на збереженні повноцінного гуманітарного захисту для всіх категорій біженців без винятку.
Іспанія: Також висловилася за збереження чинного механізму в повному обсязі. Міністр внутрішніх справ Іспанії наголосив, що всі громадяни України мають залишатися захищеними у всіх країнах ЄС.
Угорщина та Словаччина: Традиційно заявляють про готовність приймати чоловіків, які уникають мобілізації, мотивуючи це небажанням примусово повертати людей у зону бойових дій.
Українська влада вважає, що ці країни суттєво знижують обороноздібність країни рятуючи український ресурс.
Барабасиха• вчера в 19:14
Ответ дляВсе і одразу
Триндите тут ви, бо українське громадянство не заважає вам отримати будь яке інше
І від цього українське нікуди не зникає
Все і одразу• вчера в 19:14
Ответ дляБарабасиха
Викинути паспорт не дорівнює позбутися громадянства. В мене є син і в певний момент українське громадянство може створити йому поломки в майбутньому. Знаю багато випадків, коли в хлопців, які і в Україні ніколи не були, багато мороки з закордонним паспортами
Брехня. Люди з подвійним громадянством, їх тисячі по світу. Дехто вже не знає де їх український паспорт
Просто звязда• вчера в 19:14
Ответ дляВсе і одразу
Що заважає вам отримати подвійне громадянство?
Людина все-одно буде рахуватися громадянином України. Буди ж випадки, що людей не випускали за кордон після приїзду в Україну
Таракашечка• вчера в 19:14
Ответ дляВсе і одразу
Ну расскажите как получить уже сейчас в Германии гражданство ))
Все і одразу• вчера в 19:15
Ответ дляКіна не буде
Закрытые границы в Украине
А вас чекає якась країна, щоб надати громадянство? Яка саме?
Кіна не буде• вчера в 19:15
Ответ дляВсе і одразу
Но для Украины они граждане Украины
Таракашечка• вчера в 19:15
Ответ дляВсе і одразу
Как-то вы сами себе противоречите ))
Кіна не буде• вчера в 19:15
Ответ дляВсе і одразу
Конечно) Моя страна обетованная.
Все і одразу• вчера в 19:16
Ответ дляБарабасиха
І від цього українське нікуди не зникає
Не зникне, але маючи інше, нічим не заважає жити будь де, якщо вас приймають .
Барабасиха• вчера в 19:16
Ответ дляВсе і одразу
Ви просто ніколи не стикалися в реальності. Найбільше проблем виникає в молоді після повноліття. Бо для отримання іншого громадянства , потрібно мати діючий український паспорт.
Котомафия• вчера в 19:16
Ответ дляТаракашечка
Дальше и будут работать. Или вы думаете их взяли на работу только из-за войны?
Конечно же не только из-за войны, есть ещё экономика, а также возможность, чтобы свои люди могли позволить себе куда-то съездить, а рабочие места не простаивали, вариантов масса. Поэтому я и написала в своём первом комментарии что это только мои мысли, потому что пока ни кому не понятно, что будет происходить дальше
Просто звязда• вчера в 19:16
Ответ дляБарабасиха
Та власне)) деяким ніяк не дійде)
Все і одразу• вчера в 19:16
Ответ дляПросто звязда
Тільки на території України. За кордоном можете згадувати лише своє нове громадянство.
Все і одразу• вчера в 19:17
Ответ дляКіна не буде
Но для Украины они граждане Украины
Так нащо вам та Україна?
Поїхали і забули.
Таракашечка• вчера в 19:17
Ответ дляКотомафия
Ну еще полтора года будет защита
Просто звязда• вчера в 19:17
Ответ дляВсе і одразу
Ви не знаєте багато нюансів, пов´язаних з громадянством, особливо з дітьми, про що тоді говорити?💁♀️
Котомафия• вчера в 19:17
Ответ дляБарабасиха
В кожній країні різні умови. Люди живуть на одному місці, чому ви думаєте, що переїжджають?
Из-за условий, потому что как Вы написали они разные
Таракашечка• вчера в 19:17
Ответ дляВсе і одразу
Так расскажите как. Вы очень избегаете ответить
Кіна не буде• вчера в 19:18
Ответ дляВсе і одразу
Так нащо вам та Україна?
Поїхали і забули.
Вы читать не умеете ? Для мужчин границы закрыты...
Барабасиха• вчера в 19:18
Ответ дляКотомафия
Кожен сам собі вибирає умови
Все і одразу• вчера в 19:20
Ответ дляТаракашечка
Как-то вы сами себе противоречите ))
Де? Ви ж кажете що через закритий кордон ви не можете отримати інше. А ви знаєте, що в України міжнародний договір, що вона не може вас позбавити громадянства, без набуття іншого.
Так яка саме країна вас чекає,щоб дати своє громадянство?
Тих кого бажають бачити своїми громадянами,паспорти навіть заочно дають
Котомафия• вчера в 19:20
Ответ дляТаракашечка
Ну еще полтора года будет защита
Это радует, главное чтобы наши губу не катали и оставили мужчин которые заграницей в покое, люди живут и работают, а им подавай их обратно.
Все і одразу• вчера в 19:21
Ответ дляБарабасиха
А чому в українців немає українського паспорту?
Некомильфо
• вчера в 19:21
Ответ дляДобра всем!
Уточняйте пожалуйста: дешевая раб сила, но живая, это лучше чем дорогая, но мертвая. Хотя смотря какая жена, может кому- то нужны выплаты после мертвого героя.
Яких ніхто не отримує
Таракашечка• вчера в 19:22
Ответ дляВсе і одразу
То вы пишете - получайте другое гражданство, то тут же - вас никто нигде не ждёт. Вы уж определитесь.
Я ж вам несколько раз написала - люди идут к этому, времени мало для гражданства прошло.
Все і одразу• вчера в 19:22
Ответ дляПросто звязда
Я знаю, що ви небажані гості, і лише тому вам не дають громадянство.
Таракашечка• вчера в 19:23
Ответ дляВсе і одразу
Нет, не поэтому. Все получают гражданство на общих условиях.
Просто звязда• вчера в 19:23
Ответ дляВсе і одразу
Ніх&я ви не знаєте 😁🤣
Все і одразу• вчера в 19:24
Ответ дляТаракашечка
Що як?
В мене купа колег роз´їхались по всьому світу,давно мають інше громадянство.Від українського не відмовлялись,бо воно їм аж ніяк не заважає.Українське лишили на всяк випадок,щоб прийняти спадок і не мати юридичних проблем.