Некомильфо• 1 час назад

Франція - четверта країна, яка буде рятувати укр чоловіків

Франція офіційно виступила проти звуження критеріїв захисту для українських чоловіків призовного віку. Наприкінці червня 2026 року Європейська комісія дійсно запропонувала подовжити тимчасовий захист для українців до березня 2028 року, але із суттєвим обмеженням: не надавати автоматичний статус новоприбулим чоловікам віком від 23 до 60 років та військовозобов´язаним жінкам, які за українським законодавством мають бути мобілізовані та не мають дозволу на виїзд.

Франція: Стала найбільш затятим опонентом введення обмежень для чоловіків серед країн ЄС. Французька сторона наполягає на збереженні повноцінного гуманітарного захисту для всіх категорій біженців без винятку.

Іспанія: Також висловилася за збереження чинного механізму в повному обсязі. Міністр внутрішніх справ Іспанії наголосив, що всі громадяни України мають залишатися захищеними у всіх країнах ЄС.

Угорщина та Словаччина: Традиційно заявляють про готовність приймати чоловіків, які уникають мобілізації, мотивуючи це небажанням примусово повертати людей у зону бойових дій.

Українська влада вважає, що ці країни суттєво знижують обороноздібність країни рятуючи український ресурс.
Все і одразу• 1 час назад
Что они будут делать с этими сцыкунами во время войны?

Бегущаяпо• 1 час назад
Ответ дляВсе і одразу
заставят их пахать на заводах своих-это просто дешёвая рабочая сила и всё
Барабасиха• 1 час назад
Логічно, що ніяка цивілізована країна не погодиться на дискримінацію
автор Некомильфо • 1 час назад
Ответ дляБарабасиха
Нажаль більша частина ЄС на це не звертає уваги, та хоче вбити українців
Вапщета• 1 час назад
Правильно роблять,що не порушують свої принципи стосовно прав людини
Барабасиха• 59 минут назад
Ответ дляНекомильфо
В кожної країни достатньо своїх проблем, ніхто українцям нічого не винний
автор Некомильфо • 58 минут назад
Ответ дляБарабасиха
Так, це правда. Але гнати людей на смерть, можуть лише покидьки!
Просто звязда• 58 минут назад
Ответ дляВсе і одразу
Удалено администрацией...
Просто звязда• 56 минут назад
Це добре, що є притомні країни, які в курсі як економіка виграє від цього, і збереже життя людям.

КАПСЛОЧНИЦА• 55 минут назад
Ответ дляВсе і одразу
Удалено администрацией...
Просто звязда• 53 минуты назад
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Удалено администрацией...
Або індусів в Україні, які мають більше прав, аніж чоловіки, які народилися тут
ВсеЧетко• 53 минуты назад
Так кто собирается делать ограничения? Только Дания и Германия?
Котомафия• 52 минуты назад
Подумайте зачем они это делают, по какой причине.
У мужчин есть украинское гражданство, они трудоспособны, не забываем про то, что и их мужчины тоже трудоспособны, только с их гражданством. Зачем держать тогда лишнюю силу в стране, когда своей мужской силы вполне достаточно, ради экономики вполне возможно. Но это значит,что нашим мужчинам платят там меньше, а своим больше, ну вот закончится скажем война, не будет смысла продолжать давать им защиту, а мужчины не захотят ехать обратно в Украину, потому что в Украине жить отвыкли
Куда они потом, на депортацию или в Украину работать, чтобы что-то добывать на купленных или арендованных другими странами территориях, где больше не будут жить люди?
Это только мысли
Просто звязда• 51 минуту назад
Ответ дляКотомафия
Это только мысли
Хіба до війни люди не виїжджали?
Дай Бог щоб війна для початку закінчилася
ВсеЧетко• 50 минут назад
Ответ дляКотомафия
Это только мысли
Какая глупость) Представляю как нашему айтишнику или моряку говорят «вот ты украинец, поэтому тебе гонорар меньше»
автор Некомильфо • 48 минут назад
Ответ дляКотомафия
Это только мысли
Що ви таке верзете?!! Ніхто у своїй тямі з чоловіків, не повернеться до концтабору! Якщо попросять, навіть до Казахстану поїдуть чи у Білорусь, але не в концтабір на смерть!
Барабасиха• 46 минут назад
Ответ дляКотомафия
Это только мысли
Людям з однаковою кваліфікацією платять однаково незалежно від національності
Все і одразу• 45 минут назад
Ответ дляПросто звязда
Удалено администрацией...
Котомафия• 43 минуты назад
Ответ дляБарабасиха
В этом случае да, только есть и другие квалификации, которых тоже не отправляют в Украину

Барабасиха• 42 минуты назад
Ответ дляКотомафия
Ніхто впонуипі нікого нікуди не відправляє, всім потрібні платники податків
Барабасиха• 41 минуту назад
Ответ дляВсе і одразу
Удалено администрацией...
Збираю собі спеціалістів і платників податків, як теперішніх , так і майбутніх.
Соображалочка• 41 минуту назад
Ответ дляВсе і одразу
Сцыкуны - это те кто за счет войны сидят у корыта и боятся завершения войны и потери власти, а для этого закрыли границы чтоб было больше мяса кидать на войну, а самим пилить бюджет, сейчас, на 5й год войны сцыкунов нет, есть люди которые никому ничего не должны, как говорил найвеличнейвшивий лидер сучасности
Котомафия• 41 минуту назад
Ответ дляНекомильфо
Я только что прочитала Ваши мысли, а Вы перед этим прочитали мои, зачем ссориться? Ведь каждый человек имеет право на слово и личные мысли или это где-то запрещено?
Просто звязда• 39 минут назад
Ответ дляВсе і одразу
Удалено администрацией...
Ну якщо Україна тримає в себе певні категорії лайна громадян, то і Європа витримає
Все і одразу• 37 минут назад
Ответ дляСоображалочка
Сцикуни це ті що сцять і серуть від однієї згадки про ЗСУ.
Європа саме таке лайно і колекціонує.Трамп рже вголос.
Котомафия• 38 минут назад
Ответ дляБарабасиха
За экономику я согласна.
О ней и написала, только когда всё закончится, а они не захотят давать гражданство потому что время защиты подойдёт к окончанию, мужчинам придётся искать новое жильё выходит
Барабасиха• 37 минут назад
Ответ дляКотомафия
За экономику я согласна.
У Франції ніхто не сидить роками на тимчасовому захисті, йдуть на роботу і змінюють статус
Таракашечка• 37 минут назад
Ответ дляВсе і одразу
А они должны с ними что-то делать? Есть мужчины, которые хотят нормально жить. Эти мужчины работают, платят налоги и спокойно себе живут. И правильно делают.
Котомафия• 37 минут назад
Ответ дляВсеЧетко
Там не только айтишники и моряки, многие другие тоже есть, знаю лично троих, работают грузчиками, куда их потом?
Все і одразу• 36 минут назад
Ответ дляТаракашечка
Ви українських євросцикунів з чоловіками не плутайте.