Федорино Горе• 1 час назад
Дитина 11 років мене не сприймає як маму
Дочка не сприймає мої зауваження про гаджети, про те що треба спати лягати раніше, більше гуляти на свіжому повітрі. В 1 год. ночі на мої крики, що треба спати вона протестує, що в неї канікули. В табір теж не хоче, бо в неї канікули, і вона має бути вільна. Позиція проста: не хочу і не буду. Боляче усвідомлювати, що на старості у мене не буде з нею тих відносин, про які я мріяла. Вона мене не поважає і не сприймає, а виходу з цього я не бачу. Сумно і боляче.
ЛюбимаЯНЬ• 1 час назад
Дитині 11, а ви вже на ній хрест поставили.
Вам би до психолога звернутися
Федорино Горе
• 1 час назад
Ответ дляСвекруховна
А раньше, в 1-3-5-9 лет, во сколько спать ложилась? По чесноку.
Коли школа, то більш - менш нормально, о 10 год. На вихідних довше. На канікулах завжди сваримося.
66сезон666серия• 1 час назад
В чому ваша проблема, що дитина не може лягати, коли хоче на канікулах?
Я реально не розумію.
Свекруховна• 1 час назад
Ответ дляФедорино Горе
Ну так у вас всегда отсутствовало понятие ’ авторитет взрослого’. Откуда оно сейчас появится.
Федорино Горе
• 1 час назад
Бо це дуже пізно, вона зір псує у гаджетах, а я раніше вирубаюсь і не маю сил контролювати.
66сезон666серия• 1 час назад
Ответ дляФедорино Горе
І що з того, що пізно?
Її зір, її життя і її вибір.
Макс, можете блокувати телефон до півночі.
З таким підходом, вона через 3 роки буде вас посилати, а в 18 втече завжди від токс мами.
Її зір, її життя і її вибір.
Федорино Горе
• 1 час назад
Ответ дляСвекруховна
А чому так, не збагну. Я пашу заради неї, а віддачі немає.
Крижана бурулька• 1 час назад
Оставте ребенкав покое. Мой вообще до утра не спит. График сбился. Да,я не мать года. Но я не выношу ему мозг. При том, что он играет до поздна. Он закончил 6й класс за границей на хороший средний балл. Более менее знает уже язык. Мы тут 2 года. Помогает мне по дому, когда прошу. Попылесосить, посуду помыть, сгонять в маркет, поиграть с братом
Зараз на дієті• 1 час назад
Ответ для66сезон666серия
Я реально не розумію.
Відсутність нормального сну у підлітка потягне за собою негативні наслідки, такі як порушення когнітивних здібностей, депресії, перепади настрою, гормональний збій, зниження імунітету і т.д.
Я не питала в такому віці, були чіткі правила. Не дослухається правил - не отримує плюшок.
Крижана бурулька• 1 час назад
Ответ дляФедорино Горе
Она вам ничего не должна. Чем больше будете прессовать, тем больше протеста получите. И во взрослой жизни она от ва, отдалится и не захочет общаться. Вы можете предложить, но не указывать. Она не ваша собственность
Без Баяна• 1 час назад
В чем сидит, онлайн или нет. Вырубили вай фай и все. Утром подъем в 8. График наладится, и выставляйте условия сколько оазрешено сидеть, гаджетозависимость уже( А папа ваш что?
Попа как у Кардашьян• 1 час назад
Ответ дляФедорино Горе
Це ваш вибір як працювати, ваші правила в домі. Якщо ви не авторитет, то це не провина дитини
66сезон666серия• 1 час назад
Ответ дляЗараз на дієті
О, ще одна. А потім теми, моя дитина мене не любить і не дзвонить, коли вже доросла.
Та, нема за що.
Без Баяна• 1 час назад
Ответ дляКрижана бурулька
Это в 18 не должна, а и пока мама отвечает за её развитие и здоровье. Такой график сна это вред. Как и гаджнтозавистмость. Просто надо не ссорится и дёргать а выставлять чёткие рамки
Протру пилюку• 1 час назад
Ответ дляЗараз на дієті
З ШІ скачали?
Кудряшка Сью• 1 час назад
телефон забрали, вайфай отрубили, не хочет спать - пусть читает книжку, решает задачи, рисует, вышивает
Впораюсь зі всим• 1 час назад
Ответ дляФедорино Горе
извините, а как именно вы контролируете ее гаджеты? вайфай отключать пробовали?
Федорино Горе
• 1 час назад
Ответ дляБез Баяна
Папа не напрягається, живе своє життя. Він глибоко в собі, а якщо я зриваюсь і жаліюсь на неї, то він такі психічні розбірки влаштовує, що там одні матм летять і вони чуть не б´ються.
задумчивая мордочка• 1 час назад
Нехай залишає вам гаджети на ніч і не треба сваритися 100 разів)
Попа как у Кардашьян• 1 час назад
Ответ дляФедорино Горе
А хто у вас в сімʼї впринципі вихованням дитини займається?
задумчивая мордочка• 1 час назад
Ответ дляПопа как у Кардашьян
🐱 кіт)
Впораюсь зі всим• 1 час назад
Ответ для66сезон666серия
Та, нема за що.
Ага. Пытали ребенка все детство, ВЫКЛЮЧАЛИ ВАЙФАЙ, ИЗВЕРГИ.
Вам самой 14ть?
Федорино Горе
• 1 час назад
Ответ дляБез Баяна
А як виставляти рамки, пошепки і лагідно? Вона знає про правило золотої середини, розумної міри у всьому, 100 разів розмовляли про наслідки зловживань у будь-якій сфері, погоджується, але не виконує правила.
Впораюсь зі всим• 1 час назад
Ответ длязадумчивая мордочка
🐱 кіт)
Пожалуй, это наилучший вариант)
Впораюсь зі всим• 1 час назад
Ответ дляФедорино Горе
Ок. И что вы делаете когда она не соблюдает правила?
задумчивая мордочка• 1 час назад
Ответ дляВпораюсь зі всим
Пожалуй, это наилучший вариант)
Але бачте, батьків не влаштовує результат)
Недопрацьовує хвостатий
Попа как у Кардашьян• 1 час назад
Ответ дляФедорино Горе
Дитина не може знати міри, для цього є дорослі, які встановлюють правила
Федорино Горе
• 1 час назад
Ответ дляВпораюсь зі всим
Вай фай не можу, чоловік фільми дивиться. Да і вона знає як увімкнути,
Впораюсь зі всим• 1 час назад
Ответ длязадумчивая мордочка
Недопрацьовує хвостатий
Это они просто еще не просекли фишку хвостатого родительства