Вилами по воде• 2 часа назад

Поділіться рецептом жарених дріжджових пиріжків, будь ласка.

Доброго вечора.
Дуже хочу пиріжків з тушкованою квашеною капустою.
В продажі лише за свіжої капусти.
Дівчата, навчіть готувати місто і якщо є секрети, щоб не вбирали олій, поділіться будь ласка.
Заздалегідь щиро дякую!
Борисфенка• 2 часа назад
Хороші дріжджі, пару ложок горілки в тісто, посмажені викладати на паперові рушники

автор Вилами по воде • 2 часа назад
Ответ дляБорисфенка
Дякую.
Дайте будь ласка, рецепт. Ніколи не готувала.
Ушла и Пришла• 1 час назад
Тістоміса нема часом? З ним це легко. У мене звичайне тісто.
2 склянки теплої води
Пачка 11г сухих дріжджів
3 ст л цукру
1 ч л солі
4 склянки борошна
4 ст л олії
Змішала, накрила, підійшло, помісила, вивалила на стіл, змащений олією. Тісто незабите, доволі живеньке.
Ананомчикус• 1 час назад
На картофельном отваре
автор Вилами по воде • 1 час назад
Ответ дляУшла и Пришла
2 склянки теплої води
Пачка 11г сухих дріжджів
3 ст л цукру
1 ч л солі
4 склянки борошна
4 ст л олії
Дуже дякую!
Є хлібопічка, де є режим заміс.
А після ліпки пиріжків, треба ще настоювати?
І жарити на якому вогні?
автор Вилами по воде • 1 час назад
Ответ дляАнаномчикус
На картофельном отваре
Дуже дякую!
А процес напишіть будь ласка
Ушла и Пришла• 57 минут назад
Ответ дляВилами по воде
Дуже дякую!
Є хлібопічка, де є режим заміс.
І жарити на якому вогні?
Я поки доліплюю, вони вже піднімаються, спеціально часу не даю. Смажу на невеликому вогні, я накриваю кришкою. Я не смажу прямо у фритюрі, просто звичайно наливаю олії, не шоб плавало, тому і накриваю, щоб гарно пройшлося всередині температурою.
Дуже допомагає ще шпатель, вам буде зручно ним брати зі столу їх, бо руками незручно
Ms. Анонимная• только что
Ответ дляУшла и Пришла
2 склянки теплої води
Пачка 11г сухих дріжджів
3 ст л цукру
1 ч л солі
4 склянки борошна
4 ст л олії
Скажіть, будь ласка, а як ви берете шматок тіста та вкладаєте в нього начинку? Ви розкатуєте тісто та вирізаєте з нього форму пиріжка, а потім зліплюєте - чи ліпите все на руках? Мене бабуся і так, і так вчила - я колись вміла, але зараз в мене не виходить. Я вже забула як правильно нормально робити. Максимум можу перепічки зробити та посмажити - але пиріжки з начинкою в мене не виходять (розлазиться начинка у середині та вилізає при смаженні; я не розумію що я не правильно роблю). З начинкою печу пироги - але хочеться смажених пиріжків.