Фляшка на трьох• 1 час назад
Хамон иберико сильно отличаетсы от серрано?
У меня пунктик - дома всегда должен быть хамон, у меня к нему большая любовь.
Иберико никогда не пробовала, но вижу что он на порядок дороже и делается из ног черных свиней. Вот мне интересно стоит ли пробовать или разница не существенная по вкусу?
Чемна панночка• 1 час назад
Він трохи пікантніший. Але, особисто я, різницю помітила більшу між серрано в нас і в Італії, ніж в нас між іберіко і серрано.
Ля-ля-ля• 1 час назад
Навіщо питати, якщо можна купити і спробувати? Звідки ми можемо знати/передбачати, чи зайде воно вам?
І так, смак відрізняється