КоролеВешна• 1 час назад
Не можу користуватися помадами і блисками…
Одразу пересихають губи і потім тріскаються. Вже роками користуюсь тільки блиском-доглядом від La Mer, і він єдиний який мені підходить і чудово зволожує губи. Звичайні гігієнічні помади не допомагають(. Є ще тут такі «щасливчики»?
КоролеВешна
• 1 час назад
Ответ дляВилосипедниця
Обратите внимание на жкт
Не маю проблем🤷🏻♀️
НаБалКоніХодять• 1 час назад
це реклама ля мери?
ну підходить вам тільки він, то і користуйтеся.
КоролеВешна
• 1 час назад
Ответ дляНаБалКоніХодять
це реклама ля мери?
Та і користуюсь, но і ціна кусається, і хочеться помадами мазюкатись🤷🏻♀️
КоролеВешна
• 1 час назад
Ответ дляНе вмію заміряти
Вітамінів
Не думаю, я на IHerb постійний клієнт…
Лівий Локіть• 1 час назад
У меня такое от холода, зимой улетели в Азию и через 3 дна уже губы были гладкие и без сухости
Не вмію заміряти• 1 час назад
Ответ дляКоролеВешна
Не думаю, я на IHerb постійний клієнт…
І що? Губи просто так не сохнуть і не тріскають
Ашолюдискажуть• 1 час назад
Попробуйте слепой тест с вазелином. Будет ли отличие в ощущениях.
Ла мер ваш тот же вазелин в красивой упаковке
КоролеВешна
• 1 час назад
Ответ дляЛівий Локіть
А в мене постійно, навіть вдома губи зволожую цим бальзамом… Колись пам’ятаю прямо куски шкіри з губ злазили коли ще не купляла цей бальзам.
КоролеВешна
• 1 час назад
Ответ дляНе вмію заміряти
Та підкажіть який це вітамін може бути в дефіциті?
Ашолюдискажуть• 1 час назад
Ответ дляКоролеВешна
Это может быть профицит. Фтор в зубной пасте.
КоролеВешна
• 1 час назад
Ответ дляАшолюдискажуть
Колись цей маленький рожевий корейський бальзам купляла, забула назву, для зволоження підходив.
Не вмію заміряти• 1 час назад
Ответ дляКоролеВешна
Та безліч....Вітаміни групи В, вітамін А, С, Е, цинк, залізо.
КоролеВешна
• 1 час назад
Ответ дляАшолюдискажуть
Зараз пастою без фтору користуюсь.
Не вмію заміряти• 1 час назад
Ответ дляКоролеВешна
Вазилін в Єві спробуйте
КоролеВешна
• 1 час назад
Ответ дляСтрибну в гречку
Попробуйте килс #1
Дякую, погуглю що це таке і де можна купити.
Ашолюдискажуть• 1 час назад
Ответ дляКоролеВешна
Ланеж тоже на вазелине обычном.
Отличие есть только у лечебных аптечных бальзамов, для атопиков. Прям написано, что лечебный.
Остальные просто создают окклюзию на вазелине и восках. Обычно этого достаточно, но у вас действительно есть какойто еще фактор.
НаБалКоніХодять• 1 час назад
Ответ дляКоролеВешна
ну ви ж розумієте, що це вже геть за межею норми і сиптоми якогось конкретного захворювання, яке ви замазуєте жиром.
постійне купляння айхерба також не показник. там стільки пустишок.
Сизоока бестія• 1 час назад
Користуйтеся.Мені теж підходить тільки одна зубна паста,від всього іншого пече і бальзами постійно і то не всі,багато теж пече.Бо пересихають сильно.Мені добре на ніч вазелін навіть.Взяла банку і мажу
КоролеВешна
• 1 час назад
Ответ дляНаБалКоніХодять
А якщо це просто алергія на якийсь складник помад і блисків? Піду здам аналізи на вітаміни…
КвартираЧья• 1 час назад
Ответ дляКоролеВешна
Не думаю, я на IHerb постійний клієнт…
Треба не недумати, а аналізи на вітаміни здати, на основні хоча б
КоролеВешна
• 1 час назад
Ответ дляКвартираЧья
Та все грошей шкодую…
Бритоножка• 1 час назад
Ответ дляКоролеВешна
Залізо. Хейліт губ
Кракадэ• 59 минут назад
Ответ дляНе вмію заміряти
Вітамінів
Та не. Бывает такое. У меня так, у моей мамы тоже. Под помаду наношу бальзам, но все равно фигня. Если прям надо, использую помаду, но очень редко. Уже даже не помню, когда последний раз. А так только бальзам. Ну и на блески нет такой реакции, как у автора, спокойно могу использовать
КоролеВешна
• 1 час назад
Ответ дляБритоножка
Залізо. Хейліт губ
Можливо… Це на феритин потрібно аналіз здавати?