Шмоточницаца• сегодня в 12:48
Ефективний антиперспірант
Дівчата, порекомендуйте ефективний антиперспірант зі свого досвіду. Віші з червоною кришечкою, рексона мені не допомагають. Зараз користуюсь Perspirex Comfort, але це жесть. Хоч він і для чутливої шкіри, але свербить жахливо. Шкіра після нього червона в складках, хоча використовую по інструкції. Чи є ефективні антиперспіранти з більш м´якою дією? Що спробувати? Чи вони всі такі пекельні?(((
Алина-1240• сегодня в 12:49
Ботокс или этиаксил. С той батареи что у меня есть мне не помог ни один
Шмоточницаца
• сегодня в 12:52
Ответ дляАлина-1240
Та в мене вже теж зібралась колекція. Але спочатку перепробувала всі магазинні варіанти. Тепер перейшла на важку артилерію. Мені Perspirex допомагає, але ж відчуття...
Ботокс поки не розглядаю. Етіаксіл вам теж не допоміг? Бо поки якраз на нього дивлюсь
Летала_НаМетле• сегодня в 12:53
Ответ дляАлина-1240
То у Вас не тільки ногами проблеми, ще й смердить піт
Шмоточницаца
• сегодня в 12:56
Ответ дляАБВГДэшница
Лавилин крем
Подивлюсь, навіть не чула про такий. Він від запаху чи й від мокрих плям?
Купи слона• сегодня в 12:57
Автор, Вы пробовали Рексона шарик? Мне мало что помогало тоже, а вот шариковый подошел. Еще есть простая паста Теймурова-тоже дешевый надежный вариант.
Купи слона• сегодня в 12:57
Ответ дляШмоточницаца
От мокрых пятен нет ничего. Кроме прокладок для одежды
АБВГДэшница• сегодня в 12:58
Ответ дляШмоточницаца
Запах,но при постоянном использовании пота тоже меньше
На все магазинные рексоны и тд у меня реакция
Купи слона• сегодня в 12:58
Ответ дляШмоточницаца
От запаха точно, моя мама была полненькой, тоже тяжело было найти средство, лавилин помогал.
Воленс-неволенс• сегодня в 13:00
Ответ дляКупи слона
Он тоже индивидуально подходит, я после него скунсом воняла
Туфли в чешуе• сегодня в 13:10
через день мыть подмышки panoxyl 10% (оставив на 3-5 мин потом смыть)
он убивает бактерию которая запах провоцирует
Мне дерматолог советовал, очень круто работает
заказываю на iHerb, и любым дезиком можете пользоваться
Туфли в чешуе• сегодня в 13:11
PanOxyl, Acne Foaming Wash, For Face & Body, Maximum Strength называется 10%
главное 3-5 мин оставлять намыленным а потом смывать
Копуша• сегодня в 13:15
Вы правильно наносите виши красный?
Я пользуюсь очень много лет и мне помогает
АБВГДэшница• сегодня в 13:16
Ответ дляШмоточницаца
А ,и пару раз в неделю летом перед душем маска для подмышек
Шмоточницаца
• сегодня в 13:31
Ответ дляКупи слона
Пробувала. Мені не допомагає. Але я не від запаху шукаю, а щоб було сухо((
Шмоточницаца
• сегодня в 13:31
Ответ дляКупи слона
Ну блін(( прокладки я не пробувала, але думаю це не дуже комфортно(
Шмоточницаца
• сегодня в 13:32
Ответ дляАБВГДэшница
Мені саме для сухості треба((
Шмоточницаца
• сегодня в 13:33
Ответ дляКупи слона
Та я худа( мені не від запаху. Хочу щоб під руками сухо було.
Шмоточницаца
• сегодня в 13:35
Ответ дляТуфли в чешуе
Я не від запаху шукаю) Я хочу щоб під руками сухо було((
Туфли в чешуе• сегодня в 13:38
Ответ дляШмоточницаца
так это всё связано же!
Туфли в чешуе• сегодня в 13:41
автор я пользуюсь SheaMoisture, Even Tone, Antiperspirant Deodorant, Vitamin C & Niacinamide-твёрдый, раньше рексонами разными НО рексона качество упало года 3 назад заметила
Шмоточницаца
• сегодня в 13:41
Ответ дляКопуша
Вы правильно наносите виши красный?
В мене віші той що на 96 годин. Написано на суху чисту шкіру після душу. От більшість часу саме так я його і наносила, але зранку. Може його теж треба на ніч? Розкажіть як ви ним користуєтесь?)
Копуша• сегодня в 13:43
Ответ дляШмоточницаца
У меня 72 часа.Вечером принимаю душ и хорошо просушиваю под мышками.Потом наношу антиперспирант.Утром душ не принимаю,хватает на целый день.
Шмоточницаца
• сегодня в 13:47
Ответ дляТуфли в чешуе
так это всё связано же!
Так, але можна прибрати запах і все одно ходити з мокрими пахвами. Бо від запаху мені і звичайний дезік допомагає, а от з мокрими плямами нічого(
Шмоточницаца
• сегодня в 13:50
Ответ дляТуфли в чешуе
Не чула про такий. Зараз погуглю) Мені з усіх рексона сподобався хіба що Rexona
Maximum Protection Confidence. Але його треба наносити на ніч, а він так мені воняє, що не можу заснути.
Шмоточницаца
• сегодня в 13:52
Ответ дляКопуша
А ви його кожного дня наносите? Спробую і я на ніч, дам йому другий шанс) Бо я переважно зранку користувалась. Всі інструкції перечитала ніде не вказано, що на ніч треба.
Копуша• сегодня в 14:35
Ответ дляШмоточницаца
Каждый день на ночь
Купи слона• сегодня в 16:28
Ответ дляШмоточницаца
Unreal
Купи слона• сегодня в 16:29
Ответ дляШмоточницаца
Нормально, я пробовала. Когда хочется выглядеть норм, то идешь на все.