Сільський ансамбль• 07 июля в 03:34

Бізнес lounge в аеропорту Кишинева по visa signature

Хто був нещодавно поділіться досвідом
Черги здорові?треба бігти одразу на реєстрацію на рейс?)щоб таки потрапити в той лаунж?2 людей з собою можна провести так зрозуміла?!
Де знаходиться той лаунж?на другому поверсі?
Fast track використовували чи express lounge ?цікавить це він праворуч від входу в аеропорт знаходиться?за якою картою заходили?
Чи можна було провести безкоштовно ще хочаб 1 родича?
Заздалегідь дякую,якщо поділитесь досвідом
Дюйм оф о4ка• 07 июля в 10:08
Вы можете провести хоть 10 родственников , но каждый раз у вас будет списываться « вход « 2 человека 2 входа списались . А у вас всего 10 в год .

Турагенція Tourdream• 07 июля в 10:20
Автор, наявність черг у бізнез-лаунжі, що на 2-му поверсі аеропорту у Кишиніві, залежить від кількості рейсів, шо буде на той час. Спрогнозувати складно. Як прравило, у ночі багато рейсів, вдень менше.
Я наприклад, крайній раз летіла наприкінці травня рейсом о 7 ранку. Зайшла у лаунж без черги. А коли вже виходила на посадку, то черга стояла довга, і запускали у лаунж по принципу - хтось вийшов, на його місце хтось зайшов.
З приводу провести гостей та потрапити в окремий експресс-лаунж безкоштовно, то вже все залежить від умов використання вашої конкретної карти.
автор Сільський ансамбль • 07 июля в 10:22
Ответ дляТурагенція Tourdream
У мене Приват банк visa signature
У вас яка?Проводили когось?як списання було?
автор Сільський ансамбль • 07 июля в 10:26
Ответ дляДюйм оф о4ка
Какая карта у Вас?
Меня мой банкир уверял что списания не будет за гостя,только если я воспользуюсь експресс регистрацией спишет по карте visa signature ПриватБанк
Хотя я прочитала в в условиях использования что на експрес регистрацию по моей карате вообще никого провести нельзя. И кому верить не понятно….
Дюйм оф о4ка• 07 июля в 10:27
Ответ дляСільський ансамбль
Какая карта у Вас?
Виза сигнатур. Я летаю часто с ребенком. Всегда списывает 2 раза .
автор Сільський ансамбль • 07 июля в 10:28
Ответ дляДюйм оф о4ка
Поняла,спасибо
Турагенція Tourdream• 07 июля в 12:12
Ответ дляСільський ансамбль
У мене Приват банк visa signature
У мене Моно платінум, розраховано на 1 особу. Коли лечу з дитиною, то купую гостьовий візит, він може бути зі знижкою.
автор Сільський ансамбль • 07 июля в 14:45
Ответ дляТурагенція Tourdream
Зрозуміло,дякую
автор Сільський ансамбль • 09 июля в 00:46
Ответ дляДюйм оф о4ка
Подскажите еще пожалуйста бронирование же предварительное не нужно?там по факту уже QR с приложения считывают и всё?