АБВГДейка• вчера в 23:13

Хтось шукав бюджетне море.39тис

Турція. Все включено.
З Сучави.
Я така бойова• вчера в 23:17
Я колись так в 3- ку полетіла, просто хотілось на море, це був супер відпочинок, перша лінія, море, сонце, пісок, кормьошка була так собі але мені багато не треба, згадую ті часи, ми з сином у 19 році за 12тис відпочили на повну, головне настрій.

So_so• 2 часа назад
Это кошмар( Теряется первый и последний день из 7 и остаётся пять дней в 3 зв отеле в Турции, да ещё до Сучавы и обратно надо доехать. И 39 тысяч.
Где тут 0?• 2 часа назад
Дороговато для «бюджетного» отдыха
Дуже дуже вумна• 2 часа назад
3ка в Турции - это в реале 2ка?
Багиня• 2 часа назад
Ответ дляЯ така бойова
А з чистотою як було? Бо це по суті головне, що мене цікавить і турбує в готелі, я готова пожертвувати грубо кажучи десятьма видами риби і відсутністю лобстерів, алкоголю вибір мені байдуже, бо не вживаю, навіть на другу лінію готова, а от з чистотою і санітарією якраз переважно засада в таких бюджетних місцях((
МЕСТО_Встречи• 2 часа назад
Ответ дляДуже дуже вумна
3ка в Турции - это в реале 2ка?
Они разные бывают, как и 4 и 5. Бывает тройка намного лучше 4. Но хорошая тройка не может быть дешевой
автор АБВГДейка • 2 часа назад
Ответ дляГде тут 0?
Дороговато для «бюджетного» отдыха
Киньте щось краще
МЕСТО_Встречи• 2 часа назад
А до Алании из аэропорта ещё дофига ехать. На эти же даты есть авиа туры в Кемер вообще по 32 тыс на двоих, но отели конечно же не очень, зато море для всех одинаковое
So_so• 2 часа назад
Ответ дляАБВГДейка
Киньте щось краще
Сейчас это может и недорого, просто сам факт, эх

автор АБВГДейка • 2 часа назад
Ответ дляБагиня
Я цей раз в Єгипті теж в трійці була.
Ні одної комашки.не то ,що таракана.
Мило ,шампунь.
Прибиральник кожен день прибігав
Багиня• 2 часа назад
Ответ дляАБВГДейка
Я цей раз в Єгипті теж в трійці була.
Ні одної комашки.не то ,що таракана.
Мило ,шампунь.
Прибиральник кожен день прибігав
Пощастило, це лотерея звичайно, ну або треба бути супер досвідченим туристом і знати вже з досвіду конкретні місця
Love_Love_Love_• 2 часа назад
Ответ дляЯ така бойова
Я вже сто разів тут писала, ми після університету постійно так літали, а ще були тури на 4 ночі, коштували приблизно 160$, класне море, абсолютно нормальні готелі, сніданки нас теж цілком влаштовували, обіди і вечері були не дуже, але нормально. І головне - завжди було чисто в цих готелях, інколи може затаскана мебель, але чисто було завжди
В Туреччину так по 3 рази за рік літали і ще в Єгипет