Соседушка• Изменено 1 час назад
Я шокована. Українці у Польщі спілкуються лише на російській
Я як біла ворона у Кракові. Серед наших лише два з десяти розмовляють на українській. Теж саме з нашими спеціалістами. Лікар кардіо слухав мої діагнози, спочатку перервав мене запитавши, чому я не пішла до україномовного лікаря, а потім сказав назвати жалоби та терміни стосовно діагнозу російською. Він з України та лікар хороший, тому довелося перейти на російську. Російська чи польська тут, дуже прикро що українською одиниці спілкуються тут, хоча країна дуже гарна та вродлива
Соседушка
• 1 час назад
Ответ дляКручу хвости
Щоб говорити українською, а не втрачати свідомість від російськомовних у Польщі.
Ви не зрозуміли
Впораюсь зі всим• 1 час назад
Ответ дляСоседушка
На батьківщіну поки не хочу
а шо так? тут мова важнее, чем у Польше. или нет?
ФрекенБок• 1 час назад
Ответ дляСоседушка
На батьківщіну поки не хочу
А я разве спросила, чего ты хочешь паскуда тролячья, пшеки погонят ссаными тряпками.
Люблю джаз• 1 час назад
Ответ дляСоседушка
На батьківщіну поки не хочу
А шо так? Російсько мовні не так і заважають виходить?
ГонУрова дівка• 1 час назад
Матрьоха, важко працювати з перекладачем? Пиши вже кацапською, ми зрозуміємо.
Люблю джаз• 1 час назад
Ответ дляСоседушка
Ви не зрозуміли
А вам і нема чим. Але ж ви з цим живете.
Федорино Горе• 1 час назад
Потому что все уже боятся разговаривать на украинском языке, т. к сейчас пошла травля, наши то украинцы не хотят что бы их ссаной метлой гнали, вот и косят под своих, типа они не с Украины.
ФрекенБок• 1 час назад
Ответ дляГонУрова дівка
Вряд ли переводчик напишет гарна та вродлива, само что-то вспоминает.
Соседушка
• 1 час назад
Ответ дляЛюблю джаз
Я вас не ображала
Мій не такий• 1 час назад
Ответ дляСоседушка
Це погано на мій погляд. Я на російській ледве два слова можу скласти
Ви з якого міста і навіщо в Польщі?
Люблю джаз• 1 час назад
Ответ дляСоседушка
Я вас не ображала
Так і вас ніхто не ображав. Констатація факту. І це є факт
Впораюсь зі всим• 1 час назад
Ответ дляСоседушка
Я вас не ображала
нет, конечно. вы просто создали очередную говнотему, в которой украинцев делят на сорта.
Люблю джаз• 1 час назад
Ответ дляСоседушка
Усім байдуже на українську
Ти гляди який мовний патріот... Соплі є чим втирати?
Стріляний птах• 1 час назад
А должны у вас спросить на каком языке им общаться? Не много на себя взяли
Соседушка
• 1 час назад
Ответ дляМій не такий
Ви з якого міста і навіщо в Польщі?
Хотин. Працюю та живу у Кракові. Подобається країна
Соседушка
• 1 час назад
Ответ дляВпораюсь зі всим
Я розповіла про свій досвід. Підійняла проблему.
Ленивица-красавица• 1 час назад
Ответ дляСоседушка
Усім байдуже на українську
В Катовіце мої рідні говорять українською. Покатайтеся туди, може шок пройде
Мій не такий• 1 час назад
Ответ дляСоседушка
Ну так їдьте додому, розмовляйте там рідною. Або польською, в чому проблема?
Бабка-байкерша• 1 час назад
Ответ дляСоседушка
Я щитаю это достижение
Соседушка
• 1 час назад
Ответ дляСтріляний птах
Лікар той сказав мені на рос перейти. Я залежна від нього, бо є проблеми з серцем. Ви розумієте це?
Рекламама• 1 час назад
Ответ дляСоседушка
Так не складывайте
Ворую вкусняшки• 1 час назад
Ответ дляСоседушка
Бо Ви тупа. То при чому тут лікар
Соседушка
• 59 минут назад
Ответ дляВорую вкусняшки
Бо Ви тупа. То при чому тут лікар
Чому я тупа? В моєму місті усі на українській розмовляють. То що Ви від мене хочете?
Стріляний птах• 57 минут назад
Ответ дляСоседушка
Ищите себе другого врача в чем проблема , а указывать другим людям точно не имеете права . Приезжайте домой и общайтесь здесь . Хотя вы явно троль , врач прекрасно вас понимает когда вы на украинском с ним говорите . Тем более вам его нужно слушать и выполнять назначение а не общаться
Впораюсь зі всим• 57 минут назад
Ответ дляСоседушка
а теперь положите её туда, откуда взяли и отойдите на три шага назад.
Железобетон• 57 минут назад
Ответ дляСоседушка
На батьківщіну поки не хочу
То йди на)(Уй, троляка