Соседушка• Изменено 08 июля в 08:58

Я шокована. Українці у Польщі спілкуються лише на російській

Я як біла ворона у Кракові. Серед наших лише два з десяти розмовляють на українській. Теж саме з нашими спеціалістами. Лікар кардіо слухав мої діагнози, спочатку перервав мене запитавши, чому я не пішла до україномовного лікаря, а потім сказав назвати жалоби та терміни стосовно діагнозу російською. Він з України та лікар хороший, тому довелося перейти на російську. Російська чи польська тут, дуже прикро що українською одиниці спілкуються тут, хоча країна дуже гарна та вродлива
Ку-кусик• 08 июля в 14:51
Ответ дляkissaniya
Что за нашествие ботов сегодня? Финансирование усилили?
Надо отвлекать от Вишневого

Вапщета• 08 июля в 14:55
українською одиниці спілкуються тут, хоча країна дуже гарна та вродлива

Польша никак не связана с тем как тут спілкуються українці, а вы делаете противопоставление.)
Вапщета• 08 июля в 14:57
Ответ дляСоседушка
На батьківщіну поки не хочу
не нравится на батьківщіні?
Невгамовна сила• 08 июля в 15:48
Ответ дляСоседушка
Той що? В нас свої діалекти, Чернівецька область. Поїдьте на Закарпаття, послухаєте як там розмовляють, що навіть важко зрозуміти деякі слова
Так это тогда не Украинский явно)) А мовный патруль уже порядком поднадоел 🤦‍♀️
Невгамовна сила• 08 июля в 15:49
Ответ дляХвігура мічти
В тредсе тоже все этим шоковани)))
Ну а что вы хотели? Люди общаются между собой на родном языке.
Я в тредсе таких посылаю на хуй
КротоТо• 08 июля в 16:00
українці навіть в Україні спілкуються російською, крім пари західних областей
Лгин• 08 июля в 16:11
Ото знавчиня української мови, хіба можна сказати ’вродлива країна’?
Идеальная оптимистка• 08 июля в 16:36
Что ты делаешь в Польше? Родина в опасности, а она сдрыснула. Или весь твой патриотизм на языке завязан? Иди нахрен. Думаю ты это и на русском поймешь. Або пішла в дупу, якщо тобі так ближче та вухам приємніше.
Засомневаю• 08 июля в 17:01
Як країна може бути вродлива? Це ж не людина.

Криниця щастя• 08 июля в 17:11
Дивно, зі мною спілкуються українською, навіть ті хто між собою російською розмовляє. Якщо комусь з українців тяжко розмовляти українською, переходимо на польську. Ще ні разу не пройшлось з нашими переходити на російську
Чу Ча• 08 июля в 17:21
Русский межнациональной язык, а украинский может млн 5-10 тех кто в Украине и говорит, хотя сомнительно . Львов и Франковск штурмуют немецкий нынче
Сіґеле-міґеле• 08 июля в 17:39
Ответ дляkissaniya
Вы где живёте? 😁
С чем связан вопрос?
В гости хотите?
В Польше,как и вы.
Коренная киевлянка• 08 июля в 17:45
В Кракові нема узькоязичних кардіологів. Це все, що потрібно знати про цю тему.
Конотопська відьма• 08 июля в 19:02
Ответ дляСоседушка
Удалено администрацией...
Так чому ви не пішли до украіномовного лікаря?
kissaniya• 08 июля в 19:40
Ответ дляСіґеле-міґеле
С чем связан вопрос?
В гости хотите?
В Польше,как и вы.
Город какой? )
А вот недавно• 08 июля в 20:13
Ответ дляСоседушка
Це погано на мій погляд. Я на російській ледве два слова можу скласти
недорозвинута може....
Сіґеле-міґеле• 08 июля в 20:57
Ответ дляkissaniya
Город какой? )
Trójmiasto