спальное место• 08 июля в 15:24

З´явилися руді таргани

На кухні і в туалеті вночі побачила декілька тарганів одного віку, так би мовити. Що краще робити в першу чергу??
Живчик-счастливчик• 08 июля в 16:26
Ответ дляспальное место
Замовила поки що такий засіб. Не знаю, чи допоможе. А як ви наносили такий гель?
Я такой второй раз беру.
Первый раз помог в 2022. И сейчас, бабушатник в подъезде ремонтируют, выносят хлам, видела таракана на отливе за окном, и в коридоре квартиры. Нанесла, пропали.

автор спальное место • 08 июля в 18:21
Ответ дляМамин тріль
Я в Вас верю))
Та не реву я• 08 июля в 20:15
Ответ дляспальное место
Наносили на підлозі, за меблями, на шкафчиках. На жаль не пам´ятаю чи такий засіб, чи ні але тільки він тоді допоміг з першого разу, до того нічого не допомагало. Ще треба перевірити усі витяжки, щоб стояли сітки, бо можуть від сусідів перелазити.