Потринділиця• 09 июля в 14:40

Как справиться с паническими атаками?

У меня начались панические атаки в общественных местах, и я не знаю, как с этим бороться
Манкоголік• 09 июля в 14:41
Идите к невропатологу

Доставучая• 09 июля в 14:45
Йдіть до лікаря, тільки якщо чесно, раджу не до невропатолога, а до психіатра. Вони допомагають набагато прицільніше. Мала досвід лікування у кількох невропатологів, але все одно довелося звертатися до психіатра. Чому дуже рада, проблему вирішено. Але от час, витрачений на безглузді визіти до неврологів був затягнутий та проблема стала тільки більше
дама_из_декрета• 09 июля в 14:55
Провереное средство Мебикар 5000.По 2 таблетки в день, если попустит то можно и по одной
Он по накопительной, но после первой таблетки уже чувствуется эффект
Врач вам выпишет тоже самое .Это не транквилизатор, можно и за руль садиться
Почитайте в интернете
Да_Я_Така_• 09 июля в 15:07
Ответ длядама_из_декрета
Почитайте в интернете
Мебікар це транквілізатор. П´ю не один рік. Починати з такої великої дози неварто. В транки як в антипсихотики заходять повільно. Краще до лікаря звичайно.
Доставучая• 09 июля в 15:07
Ответ длядама_из_декрета
Почитайте в интернете
А ви маєте медичну освіту, щоб рекомендувати застосування ліків, не бачивши паціента? Однако...
Мебікар якраз діє як денний транквілізатор, знімає тривожність та напругу, але при лікуванні панічних атак є всього лише допоміжним засобом в комплексній терапії.
Можна приймати і його, але він може ’забити’ проблему глибше, бо панічні атаки в суспільних місцях, це вже симптом не простого розладу.
Да_Я_Така_• 09 июля в 15:09
Ответ дляДоставучая
Глобально він нічого не вирішує. Поки їх п´єш доти працює. Немає ніякої накопичувальної дії.
Доставучая• 09 июля в 15:10
Ответ дляДа_Я_Така_
Так і я ж про що кажу. Вирішувати, звісно, автору чи забивати симптоми чи працюівати комплексно.