сама себе прекрасная• вчера в 17:47
Яке планування квартири краще, зайдіть хто в темі?
Обираю квартиру мамі під інвестицію, гроші плачу я, їй більше подобається 22, мені 21.
А ви що скажете?
Зробіть вибір:
вже голосів:
ИзЮмрудная• вчера в 19:09
Ще додивилась що в 22 більша площа самої кухні-вітальні аж на 2кв.м. це теж плюс на її користь. А взагалі треба знати довжину і ширину приміщення, бо забудовники малюють планування і предмети не в масштабі, порушуючі пропорції. Це робиться для того, щоб на картинці виглядало наче все розмістили і ще багато вільного простору. На справді візьміть розміри у забудовника, трішки посидіть, поплануйте де що поставити, а потім вирішуйте.
сама себе прекрасная
• вчера в 19:08
Ответ дляИзЮмрудная
Дякую, слушно
Раздражевская• вчера в 19:10
Ответ длясама себе прекрасная
Львів
А не подскажите какой жк? Хорошая цена и планировки норм, я лениво подумываю о покупке, интересно посмотреть на комплекс
МояХатаЗкраю• вчера в 19:32
Ответ длясама себе прекрасная
Ну от це те що я зотіла почути, я не маю досвіду з кутовими в новобудові, але мені здається що це не проблема зовсім.
Знімала велику кутову на 3 сторони в новобудові- все добре. Можливо, в старих будинках холодно, тому так пишуть.
Подруга живе також в кутовій, у неї більше 100 квадратів- все добре. По опаленню взимку-1200 грн десь, автономка, в квартирі тепло.
Латексне альтер ЕГО• 13 минут назад
Ответ дляИзЮмрудная
У нашому будинку взимку цьому року в кутовій квартирі рухнула вся плитка у ванній, саму ванну побила. Власниця живе в ній 2 роки, повністю перероблювала ремонт. І чомусь це сталося в одній квартирі. Я довгий час жила в кутовій і в новобуді спеціально обирала квартиру в середині. І як би не був утеплений будинок, а в мене все рівно тепліше ніж у сусіда в кутовій. Це суттєво впливає на рахунок за опалення. А ще на плані квартира 22 трошки ширша, це теж плюсик в її користь. І двері подалі від сусідів. А в 21 двері в двері.
Якщо це сталося в одній квартирі, то явно плитку клав рукожоп. Якби причина була в тому, що кутова квартира, то в усіх сусідів зверху-знизу була би така проблема.