сама себе прекрасная• сегодня в 17:47
Яке планування квартири краще, зайдіть хто в темі?
Обираю квартиру мамі під інвестицію, гроші плачу я, їй більше подобається 22, мені 21.
А ви що скажете?
Зробіть вибір:
вже голосів:
сама себе прекрасная
• сегодня в 17:50
Ответ дляБабо-лебідка
21 кутова - тому ні
Але там планування краще, яка проблема в кутових якщо новобуд?
НЛОша• сегодня в 17:50
в середині будинку краще, кутова точно ні, навіть якщо в неї лоджія а не балкон
сама себе прекрасная
• сегодня в 17:52
Ответ дляНЛОша
Там не лише справа в лоджії, а в розміщені точок, кухні і тд
Раздражевская• сегодня в 17:53
Ответ длясама себе прекрасная
У меня угловая квартира в новострое. Очень теплая, вообще не вижу проблемы в новых домах с этим. Я за 21. Лоджия намного практичнее чем балкон в таких небольших площадях. Балкон важен только курильщикам
сама себе прекрасная
• сегодня в 17:54
Ответ дляРаздражевская
Ну от це те що я зотіла почути, я не маю досвіду з кутовими в новобудові, але мені здається що це не проблема зовсім.
Файна пані• сегодня в 17:55
Ответ длясама себе прекрасная
Какая связь с теплопотерями?
Жирафовое варьенье• сегодня в 17:55
Ответ длясама себе прекрасная
Оно не лучше, тоже считаю, что с балконом лучше планировка, а 23 не протянете,? Оно хоть как то на кв похоже
Луноликая Вика• сегодня в 17:56
конуру, где у тебя на диване - холодильник и умывальник - я не рассматриваю априори
сама себе прекрасная
• сегодня в 17:56
Ответ дляЛуноликая Вика
мне нравится 20
Про 20 питання не стоїть, там площа більша на 20 тисяч доларів
Курочка-чубаточка• сегодня в 17:58
Ответ дляБабо-лебідка
21 кутова - тому ні
Для новостроя это не критично.
Аноним ФЕЯ• сегодня в 17:58
Ответ длясама себе прекрасная
якщо ви розглядаєте під оренду - тоді таку, де можна поставити 2-спальне ліжко. Це прискорює здачу в оренду.
сама себе прекрасная
• сегодня в 17:59
Ответ дляАноним ФЕЯ
Я знаю, тому переконую маму в цій кутовій
Перша леді колгоспу• сегодня в 17:59
Ответ дляАноним ФЕЯ
Там максимум одному жить, куда там двухспалка
Аноним ФЕЯ• сегодня в 17:59
Ответ длясама себе прекрасная
взагалі не проблема, у нас кутова в старому будинку, спальня кутова - найтепліша кімната. Будинок не був навіть утеплений. І зараз в новобудові також кутова квартира, також без проблем особливих.
Аноним ФЕЯ• сегодня в 18:01
Ответ дляПерша леді колгоспу
те, що для одного - це те, що для пари. І навіть один зазвичай хоче спати на матрасі, а не на дивані.
Ми здавали квартиру в новобудові з великим кутовим диваном, зручним. Частина квартирантів бачили диван і далі вже не дивились. В новій квартирі під оренду будемо ставити тільки 2-спальне ліжко.
сама себе прекрасная
• сегодня в 18:01
Ответ дляГолубая фишка
Беріть 23, там не велика різниця, але окрема спальня.
Так, але кухня без вікна
Позитивна• сегодня в 18:02
Нравится по планировке больше 21, но только из-за того, что она торцевая не рассматривала бы.
Курочка-чубаточка• сегодня в 18:01
Ответ длясама себе прекрасная
По планировке выглядит действительно лучше. Возможно та вторая будет чуточку теплее, но не критичная разница. У меня новострой угловая еще и с окнами в пол, еще и солнца немного утром и чуток вечером. Так вот это как термодом, летом не печет, зимой тепло. Когда в мороз без отопления сидели пару суток, температура держалась 20-21
Голубая фишка• сегодня в 18:02
Ну і у 21-й можна зробити окрему спальню. 22 - ліжко на кухні - таке собі задоволення 😉
сама себе прекрасная
• сегодня в 18:02
Ответ дляПерша леді колгоспу
Все вона вірно написала, квартира повинна бути з ліжком
Голубая фишка• сегодня в 18:02
Ответ длясама себе прекрасная
Так, але кухня без вікна
Там же лоджія з кухні - чим не вікно?
Курочка-чубаточка• сегодня в 18:03
Ответ длясама себе прекрасная
а 23? Разница небольшая зато планировка норм
Перша леді колгоспу• сегодня в 18:03
Ответ дляАноним ФЕЯ
Там кровать 1.4-1.6 максимум, и хоть какой то шкаф притулить
Бабо-лебідка• сегодня в 18:04
Ответ длясама себе прекрасная
не бачу великої різниці в плануванні, крім лоджія/балкон.
Деякі забудовники дозволяють вносити зміни в планування там де немає несучих стін + в кінці будівництва вам може додати якийсь кв м в +. так часто буває (математика)
Щодо теплоізоляцї кутової питання до забудовника - наскільки тонкі стіни чи утеплені
сама себе прекрасная
• сегодня в 18:04
Ответ дляГолубая фишка
Там же лоджія з кухні - чим не вікно?
Вікно, але мені здається недостатньо на цю площу. Ну можливо ви праві, не спорю