сама себе прекрасная• вчера в 17:47

Яке планування квартири краще, зайдіть хто в темі?

Обираю квартиру мамі під інвестицію, гроші плачу я, їй більше подобається 22, мені 21.
А ви що скажете?
Зробіть вибір:
вже голосів: 66
Латексне альтер ЕГО• вчера в 18:06
Ответ дляБабо-лебідка
21 кутова - тому ні
Для новобудов кутова не критична. Давно вже утеплюють фасад додатково при будівництві.

Кому смішно? 🤦‍♀️

Помогалочка• вчера в 18:06
Дивлячись чи сонячна сторона. Якщо ні, то кутову я б не брала
Бабо-лебідка• вчера в 18:07
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО

Кому смішно? 🤦‍♀️
ну якщо це сонячна сторона, то все ок. Або систему опалення ставити нормально, щоб добре прогрівати
Міняйловна• вчера в 18:08
21 конечно. Тут и гадать нечего
Бла бла бла• вчера в 18:10
Ответ длясама себе прекрасная
Так, але кухня без вікна
Там вихід на лоджію, світла трохи буде. 23 найкращий варінт, схожий на квартиру.
Міняйловна• вчера в 18:09
Зачем тот балкон нужен? Только для курильщиков. Вы хотите чтобы вам завоняли квартиру?
автор сама себе прекрасная • вчера в 18:10
Ответ дляМіняйловна
Я нічого не хочу, мені це планування не подобається, я ж написала
Міняйловна• вчера в 18:10
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО

Кому смішно? 🤦‍♀️
ви праві. Це пишуть ті хто живе в панельках 80х років
Міняйловна• вчера в 18:11
Ответ длясама себе прекрасная
беріть 21 і не мучайтесь. А взагалі та що зправа від 21 ще краща

Латексне альтер ЕГО• вчера в 18:12
Ответ дляБабо-лебідка
Якби ми говорили про якісь суттєві метражі, то так. А що тут вихолонути встигне? Площа невелика, фасад обшитий. Не буде там холодно. Це ж не панельки совдеповські.
У нас будинок з кирпича, +18 утеплений фасад при будівництві. Це абсолютно ЖК економ класу. Кутова на північно-західний напрямок. Не мерзнемо.
Бджолина королева• вчера в 18:12
Що та, що інша - контура
Лоджія має квадрат кру більшу ніж СВ
Дідова баба• вчера в 18:12
Балкон +, я за 22
автор сама себе прекрасная • вчера в 18:13
Ответ дляБджолина королева
Що та, що інша - контура
Лоджія має квадрат кру більшу ніж СВ
Ой, покажіть ваші хороми- хоч полюбуюсь
все по ГОСТу!• вчера в 18:13
Меньшая по площади стоит дороже только из-за лоджии? Нахер надо за это переплачивать в смарт квартире? Я уже не говорю про то, что она угловая, как уже отметили выше.
Латексне альтер ЕГО• вчера в 18:14
Ответ длявсе по ГОСТу!
Так від відкритого балкону буде холодніше, ніж від лоджії
Латексне альтер ЕГО• вчера в 18:15
Ответ дляМіняйловна
💯
Зараз так не будують навіть самі бюджетні ЖК
автор сама себе прекрасная • вчера в 18:16
Ответ длявсе по ГОСТу!
Я знала що тут дуже багато людей які не в стані зрозуміти прочитані слова, ну але людей які не можуть визначити яка цифра менша, а яка більша я ще не зустрічала
Твоя подружайка• вчера в 18:16
21 больше полезной площади за счет лоджии,но наружная стена.С другой стороны второй сосед не мешает
Раздражевская• вчера в 18:17
Ответ длявсе по ГОСТу!
Относительно всей площади, 5 м это довольно большой плюс. А балкон-это кладовка для ненужных вещей

Наизнанку• вчера в 18:20
звісно 21, можна поставити стіну й буде повноцінна квартира, а не смарт, не слухайте ці приколи про кутову оце все..ну брєд, зато з дивана можна одразу котлєтку дістати))) нуну
Міняйловна• вчера в 18:20
Ответ длявсе по ГОСТу!
все по ГОСТу!• вчера в 18:21
Ответ длясама себе прекрасная
Я посмотрела на площадь комнаты и санузла. Именно это важно в микроскопических квартирах. То, что общая в квартире с лоджией аж на квадратный метр больше исключительно из-за лоджии - никак не упростит жизнь мамы.
Судя по тону дискуссии, выбор уже сделан. Чего было зря тему открывать? Чтобы поотгавкиваться?
Міняйловна• вчера в 18:21
Ответ дляРаздражевская
балкон скорее всего не застеклен к тому же, так что там даже хлам не сложишь.
автор сама себе прекрасная • вчера в 18:23
Ответ длявсе по ГОСТу!
Я не відгавкуюсь, просто, не люблю тупих
все по ГОСТу!• вчера в 18:27
Ответ длясама себе прекрасная
Я тоже. Поэтому больше вам отвечать не буду. 🤭
автор сама себе прекрасная • вчера в 18:29
Ответ длявсе по ГОСТу!
Ок, але себе треба любити.
Дуже чужа• вчера в 18:31
Какой это город, если не секрет?
Вмію заміряти найкраще• вчера в 18:32
А где в 21й спальня? В 22й туалет примыкает к кровати-по фен-шуй не положено.
автор сама себе прекрасная • вчера в 18:33
Ответ дляДуже чужа
Какой это город, если не секрет?
Львів
ИзЮмрудная• вчера в 18:52
Ответ длясама себе прекрасная
Ну от це те що я зотіла почути, я не маю досвіду з кутовими в новобудові, але мені здається що це не проблема зовсім.
У нашому будинку взимку цьому року в кутовій квартирі рухнула вся плитка у ванній, саму ванну побила. Власниця живе в ній 2 роки, повністю перероблювала ремонт. І чомусь це сталося в одній квартирі. Я довгий час жила в кутовій і в новобуді спеціально обирала квартиру в середині. І як би не був утеплений будинок, а в мене все рівно тепліше ніж у сусіда в кутовій. Це суттєво впливає на рахунок за опалення. А ще на плані квартира 22 трошки ширша, це теж плюсик в її користь. І двері подалі від сусідів. А в 21 двері в двері.