Мозговая пилочка• сегодня в 10:29
Кто знает такой вопрос
Ребенок со скольки лет может вывозить сумму денег из Украины, заграницу?
Анютины ласки• сегодня в 10:32
Скільки грошей можна перевозити через кордон на дитину?
Діти, незалежно від віку, мають право перевозити готівкові кошти через кордон у межах встановленого законодавством ліміту. Неповнолітні діти (до 18 років) мають ті ж права на перевезення готівки, що й дорослі. Дитина може перевозити до 10 000 євро (в еквіваленті) готівкою без необхідності оформлення письмової декларації. Якщо ця сума перевищує зазначений ліміт, потрібна процедура декларування, яка здійснюється законними представниками дитини.
Для дітей 16-18 років: дитина може перевозити гроші та самостійно подавати декларацію, але лише за наявності необхідних документів. Тож якщо сума дорівнює або перевищує 10 000 євро, потрібна декларація готівки на кордоні в митних органах. Для дітей до 16 років декларацію на готівку заповнює та подає один із батьків або офіційний опікун.
Ручки-Крючки• сегодня в 10:33
Ответ дляМозговая пилочка
Я имею ввиду крупную сумму до 10 тыс
с рождения