Федорино Горе• 10 июля в 14:43
Хто розширював дитині вщ в Києві
Поділітьсяя будь ласка досвідом, відгуками. Може порадбте своїх лікарів.
Я трохи розгублена. Дитині майже 10. Півтоора років тому закінцила носити пластину типу марка роса. Лікар крутий сказав все ок. Потм у вересні були у другого відомого в Києві ортодонта, сказала все добре, нічого поки не треба. І от пішли знову вже до третьої. Треба ставити розширювач хайрекс. А це поперше мікроімпланти. По друге 50 тис у неї. По третє, ми поки живемо в польщі, приїхали на пару тижнів, і часу на консультації нема, тому що у всіх записи на тижні веперд. І от що робити? Я чомусь думала, що ззвичайні пластини можна до 11-12 працювати. А виявляється, їх нема на що кріпити, тому що молочні вже хитаються.
АфродитаПетровна• 10 июля в 15:05
видят что можно денег с вас содрать, неужели все так печально з зубами?
Федорино Горе
• 10 июля в 15:11
Ответ дляАфродитаПетровна
Ну как, коли верхння щелепа завузька її краще розширити, тому що брекети вжее не виправлять, просто зроблять зуби веєром. Тобто це не, а про естетику. Я бачу, що рорширення потрібне, але надіюся, що може є варіанти. Може біоблоки. Але треба ще консультуватись, як це всее встигнути не знаю. Тому і зайшла спитати досвід інших. Може щось робили іншим способом, може є толкові ортодонти.
Оце так цабе• 10 июля в 15:41
Носили марко росса год. Потом ещё больше полгода другой тип пластины (для быстрого расширения), сейчас брекеты. Никаких имплантов не предлагали. Челюсть достаточно узкая, консультируйтксь ещё у кого то
Федорино Горе
• 10 июля в 15:47
Ответ дляОце так цабе
В якому віці носили? Можете порадити лікаря?