sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Здоровье и Красота - Детское здоровье
anonim_154
Колдунья-вещунья• 22 июня в 19:03

Чи ставлять ретейнери до зміни всіх зубів?

Ситуауія така, дитині зараз 10. Рік носив пламтинку на розширення і вирівнювання. Все прекрасно виправилось. Дотримувались всіх рекомендацій для закріплення результати тільки вночі носили останні 3 місяці. І навіть на 2 тижні більше поносили, ніж лікар сказала.
Зняли, зуби скривились, щалепа звузилась назад на 20% (це вже лікар визначила)
Обідно, нічого не сказать. Починаємо спочатку.
За місяць активного носіння посиійного зубки зразу стали назад і майже рівненькі.
Я дуже хочу зберегти результат.
І в мене наступні питання
1. Чи ставлять ретейнери до зміни всіх зубів? Наша лікар каже ні в якому разі. До 12 років точно.
2. Якщо ми цю пластинку будемо носити на ніч аж до зміни зубів (це 2 роки приблизно), то чи допоможе втримати зуби рівними?
Лікар каже я мама звєрь.
3. Як варіант, слабкий язик . Ми самостійно намагаємось закріпити. Чи самостійна робота реально може дати результати чи тільки міоспеціаліст тут допоможе.
Дякую за поради
1 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
anonim_154
автор Колдунья-вещунья • 22 июня в 19:04
1
Іще, чи не шкодить зубам в перспективі, що ми їх постійно крутимо туди сюди.
Для мене важливо, щоб в дитини не тільки гарні, а й здорові і міцні були зуби на майбутє
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff