Пекельнi Борошна• 1 час назад
Переказ на карту чи за реквізитами
В чому різниця?
Пекельнi Борошна
• 1 час назад
Борг віддають, просять частину за номером карти, а частину за IBAN
Мамин тріль• 1 час назад
Ответ дляПекельнi Борошна
Не має значення, але у призначенні хай вказують повернення боргу
Щось не спиться• 1 час назад
Ответ дляПекельнi Борошна
А яка їм різниця? Рахунок же той самий - що через карту, що через iban. Чи у вас різні банки будуть?
Пожмаковна• 1 час назад
Ответ дляПекельнi Борошна
Ну, дайте им номер своей карты и ибан, какая Вам разница, как они переведут, деньги окажутся у Вас на счёте, на вашей карте.
Бойова• 1 час назад
Ответ дляПекельнi Борошна
Вы не понимаете разницы? Зайдите в меню и помотрите.
При переводе на карту - просто вводится № карты, при оплате на реквизиты - указывается Получатель, его код и IBAN.
Зачем им этот гемор - ХЗ. Большая сумма, больше 5 тыс. в день не пропускает?
Швидкоруч• 34 минуты назад
Бляха, я думала только мне такие попадаются. Говорю как отправлять деньги, в ответ вопросы-а зачем, а почему🤦
Всё просто-для меня есть разница.Всё.
Істеріомама• 17 минут назад
Ответ дляПекельнi Борошна
Яка різниця, це все один рахунок
ОйЙой• 14 минут назад
На IBAN (за реквізитами) - СЕП.
З картки на картку - Р2Р.
У різних банках є певні суми, до яких можна обома способами переказувати без комісії. Напевно, тому і хочуть розділити платіж.
З картки на картку - Р2Р.
Все і одразу• 12 минут назад
Ответ дляІстеріомама
Яка різниця, це все один рахунок
А звідки впевненість, що це один рахунок? Можуть бути різні рахунки в різних банках, не до всіх рахунків прив´язані карти. Як варіант, якщо рахунки в різних банках, не попасти під фінмоніторинг