Не против• вчера в 23:36

Слава ТЦК

Новость из паблика

Люди, которые вчера начали конфликт с ТЦК во Львове, записали видеоизвинения

Видео постят местные паблики.

Они скандировали "слава ТЦК". Один из них заявил, что мобилизуется.
ВундерКІНГ• 1 час назад
Ответ дляНі за холодну воду
Степан Бандера перетворив національно-визвольний рух на масову силу та очолив боротьбу за незалежність України у ХХ столітті. Під його керівництвом ОУН(б) проголосила відновлення Української Держави (30 червня 1941 року), після чого він пройшов німецький концтабір, відмовившись скасувати це рішення.
Мілкі теракти то справа ваших чекістів.
Ганьба того не знати.
Я специально интересовалась в начале войны. Читала, фильмы смотрела.
Он сотрудничал с фашистами. Подставил семью свою, сам сидел за границей и устраивал через третьи руки мелкие пакостные теракты. И был психически нездоров.
Чтите себе его у себя на западной, раз вам норм(((

Садова гойдалка• 47 минут назад
Ответ дляНі за холодну воду
Вишиванка не гарантує українця, це гниди москви, які висрав срср на наші землі. Закатувавши українців, осівші тут. Роками люблячі рідненьку рашку.
украинцев пакуют не украинцы - это интересно......
Не признавать свою ответственность и свои недостатки - очень модно сегодня.
Ні за холодну воду• 45 минут назад
Ответ дляСадова гойдалка
Справді?
Ви забули росіян,які там почали трудитися? Пожили в москалів, тепер на заробітках тут.
Ні за холодну воду• 41 минуту назад
Ответ дляВундерКІНГ
Прочитане з російських підручників не пішло на користь.
Після проголошення самостійної України, зразу запакували в концтабір.
Разом з братами. Обох братів там закатували.
Ще одного брата Бандери вбили німці в іншому місті.
Батька Бандери вбили в Києві москаляки.
Його могила в Биківні.
Обох сестер москаляки заперли в Сибір на тривалі терміни. Ні за що.
То коли він там сотруднічав?
Нащо тут ваші брехні з московського ТВ?
Ні за холодну воду• 39 минут назад
Ответ дляНамакушка
Появилась такая информация от жены титушки ( Роман Удут), который спровоцировал бунт во Львове, ударив в затылок мужчину при попытке бусификации
Що й не треба було доводить і по відео видно, що тренер-садист. Який він военний?
Ні за холодну воду• 37 минут назад
Ответ дляАБВГДейка
Сидеть в польше и что то оглашать, это как янукович бы сегодня что то огласил из Ростова.
Оглашав він в Львові. Сумно бути такою не освіченою людиною.
Ні за холодну воду• 37 минут назад
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Вы троль? Те кто реально на фронте и ветераны войны НЕ поддерживают ТЦК и вообще не считают их военными!
І наполегливо просять зняти з них одяг ЗСУ, бо вважають це ганьбою.
Ні за холодну воду• 36 минут назад
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Нет, это именно наши щири украинцы( как можно отрицать очевидное? Подобные в 30 е годы по селам ездили и зерно последнее отбирали у людей( времена меняются, а типажи подлых низких людей никуда не деваются
Р.S. дед подруги моей был в такой бригаде, 100% украинец с Волынской области, Степан зовут, только на мове говорил и вышиванку носил всю жизнь
Брешіть до рубля.
Реквізували зазвтичай пятірки з росіян та білорусів, українців мало в тому гівні приймало участь.
Ні за холодну воду• 33 минуты назад
Ответ дляДуша компанії
Якої України,Західних областей?
Чи має рух який очолював Бандера,якесь відношення до Вінницької обл,Полтавської обл.,Херсонської, Луганської обл. того часу?
Чому така сумнівна особистість має бути героєм для усіх областей сучасної України?
Прошу змістовну та обгрунтовану відповідь з реальними фактами.
Самі читати не пробували?
Діяльність ОУН на Вінниччині у часи Другої світової війни розпочалася у липні 1941 року з приходом похідних груп бандерівського (ОУН(б)) та мельниківського (ОУН(м)) крил. Вони створювали підпільні мережі, відроджували «Просвіти», засновували місцеві адміністрації та вели антинацистську й антирадянську пропаганду.
Розгалужена мережа була по всій Україні і тільки невігласи тулять Степана виключно до Західних областей України.