Нульовий сантиметр• вчера в 22:17

Хто купував квартиру з ремонтом від забудовника?

Особливо цікавить інтергал буд. Як ваші враження? На скільки співпадав фінальний результат з тим, що обіцяли і показували на демонстраційних квартирах? Бо ціна наче непогана, але нічого не змінити, ні поправити, можуть бути інші матеріали і кольори - це не узгодять. Ну і всілякі такі нюанси турбують
Радість моя• вчера в 22:20
Оно на год-два по качеству, чисто чтоб вселиться, расплатиться с долгами, выдохнуть и сделать себе нормальный ремонт

Гірчинка• вчера в 22:25
Была на новоселье возле Лукьяновки. Ну что сказать - косяков достаточно, но у тех людей не было ни времени ни средств на ремонт. Лет через пять что то переделывали и меняли.
Были люди,которые там знакомились с бригадами,и что то там пытались контролировать,доплачивать.Результата я не знаю.
Кстати была на новоселье в одной европейской стране.То там примерно то же качество.Мне кажется они не заморачиваться с этим.На фото все красиво,но вблизи...
автор Нульовий сантиметр • вчера в 22:25
Ответ дляРадість моя
Під здачу розглядала..то може й де швидше убється(
автор Нульовий сантиметр • вчера в 22:28
Ответ дляГірчинка
Дякую! Я взагалі теж не дуже придирчива, але ну плінтуса жахливі, ще й на стелі теж з поганими стиками...взагалі усі стики між матеріалами стрьомні (
Ниф_ниф• вчера в 22:37
Видела эти квартиры. Ну такое, аж неожиданно плохо, с линолиумом и супер дешманской сантехникой
Гірчинка• вчера в 22:38
Ответ дляНульовий сантиметр
Саме так. Все нашвидкоруч.
Патріотка з дивану• вчера в 22:46
а яка там вартість квартир?
автор Нульовий сантиметр • вчера в 23:11
Ответ дляПатріотка з дивану
а яка там вартість квартир?
Та різна, можете подивитись на сайті інтергалу. Ремонти у комфорт класі без кухні від 350 Дол за метр при оплаті на етапі будівництва будинку