Просто Фіфа• 2 часа назад
Мужчина просит не брится ..
Новый любовник просит не бриться вообще, от слова совсем. Я так не люблю мне не комфортно. Как найти компромисс?
Я не тону• 1 час назад
Який нафіг компроміс і нащо його шукати? Хай собі відрощує і любується, а як мені то перестане бути комфортним, то він піде лісом. Бо то тупізм якийсь заставляти когось щось робити.
Тётушка Лошадь• 1 час назад
Вы как давалка со стажем должны сами решить эту вселенскую проблему
Я_не_аноним_100%• 1 час назад
Ответ дляТётушка Лошадь
Так это же мужик пишет.
всемВсёИмного• 1 час назад
Та скажите ему что они сами выпадают, легли спать, а утром вот на те, неожиданно как, когда и во сколько, пытались следить, только не уловимые живут своей жизнью и Вы не при чём
Цвірінь• 1 час назад
Якщо ви з ним не стаєте кращою, а гіршою (не бритись) - навіщо такий чоловік?
Потім скаже і фарбуватись не потрібно і ланос кращий за бмв.
Цвірінь• 1 час назад
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Мій теж сказав не голитися. Дав грошей на лазерку. Всі щасливі
З цим згодна. Якщо не бритись то або фотоепілятор хай купує або дає на лазерку.
Але перед лазеркой всеодно треба побритись
Цвірінь• 1 час назад
І взагалі він може що хочеш казати і компроміса з собою вам не потрібно. Побрились і все. Хай не перетинає ваші кордони.