Бриджит_Фрикандо• 1 час назад
Хлопці після 18 без проблем виїзджають за межі України? резерв+ показати ?
Хто не давно їздив за кордон із хлопцями старше 18 років. Без проблем випускають? Тільки резерв показати?
Місяць тому виїзджали. То сказали що виглядає старше і попросили показати Дію. Так і не поняла для чого , сказали просто для себе щоб впевнитись що менше 18.
Оплачена поїздка , їдемо потягом. Тепер от хвилююсь.
спальное место• 1 час назад
Ну ще паспорт для виїзду за кордон.
А які проблеми ви маєте на увазі?
Бриджит_Фрикандо
• 1 час назад
Ответ дляспальное место
Ну ще паспорт для виїзду за кордон.
А які проблеми ви маєте на увазі?
Звичайно треба закордонний паспорт. Але тримаючи його в руках питали Дію, не зрозуміло для чого.
Про проблеми маю на увазі чи випускають?
Бо медкомісія дійсна до вересня в приписному
спальное место• 59 минут назад
Ответ дляБриджит_Фрикандо
А чому мають не випустити?! І в якому ’приписному’, нема вже приписних
Альдебаран• 58 минут назад
Випускають.
Запитують резерв+ . У нашому випадку просили роздрукований в паперовому вигляді.
Бриджит_Фрикандо
• 57 минут назад
Ответ дляспальное место
Розумію що питання дивне. Просто дещо налякав попередній виїзд і прискіпливе ставлення.
А приписне , чи як вона там називається, паперовий бланк з « вожнкомату» і Резерв + є
Альдебаран• 57 минут назад
Ответ дляспальное место
Приписне є- у того кому в свій час видавали. На кордоні не запитують
Бриджит_Фрикандо
• 56 минут назад
Ответ дляАльдебаран
Випускають.
Просто роздрукувати в ПДФ форматі?
спальное место• 56 минут назад
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Просто роздрукувати в ПДФ форматі?
Можна в рамку ще помістити
Альдебаран• 55 минут назад
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Просто роздрукувати в ПДФ форматі?
Так. Прикордонниця його забрала разом із паспортом на перевірку.
Ми їхали потягом до Перемишля
Бриджит_Фрикандо
• 55 минут назад
Ответ дляАльдебаран
Ми їхали потягом до Перемишля
Дякую, теж до Перемишля плануємо.
Альдебаран• 54 минуты назад
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Дякую, теж до Перемишля плануємо.
Не переживайте. Проблем ніяких
Тріль!• 53 минуты назад
Вам хочется пощекотать себе нервы, катаясь туда-сюда? Что совершеннолетнему здоровому парню делать в Украине? У вас есть запасной сын? Выехать и забыть об Украине до конца войны.
Бриджит_Фрикандо
• 49 минут назад
Ответ дляТріль!
Бувають різні обставини , в житті і не завжди виходить ,те що плануємо. Наприклад медичні питання ,які вирішити в Україні простіше.
У всьому іншому ,Ви праві
Тріль!• 40 минут назад
Ответ дляБриджит_Фрикандо
У всьому іншому ,Ви праві
Вы знаете как совершеннолетних мальчиков пихают в бус, а потом они всплывают в учебке добровольцами??? Никакие зубы, почки, печень и другие органы не стоят такого риска. Нет таких болячек, которые лечат только в Украине.