я Кукарача• сегодня в 12:39
Кто вернулся в Киев?
Уехав заграницу начиная с 2022 года, вы не пожалели?
Бяки-козяки• сегодня в 13:18
Ответ дляМурзилка
А ще в Україні прекрасний клімат та родюча земля. Палку увіткни - виросте і збереш урожай. Але при цьому всьому голодомор був саме на Україні. Тому все можливо.
Якби кацапи не постаралися, то голодомору не було б...
Бяки-козяки• сегодня в 13:21
Ответ дляХикориДикори
но много кто выехал в область
Не знаю таких зі свого кола спілкування.Була знайома, виїхала у Бориспільський район, але сказала ну його нафіг, краще вже дома (в столиці). Все що не долітає, там збивають
Не заздріть тьоті• сегодня в 13:23
Ще не шкодую, але вперше виникають сумніви. А 23-25 роки щодня раділа, що повернулася.
Заела_пластинка• сегодня в 13:23
Ответ дляМурзилка
Штучний був. А до чого все це Ви написали?
я Кукарача
• сегодня в 13:23
Ответ дляБабця в мештах
Багато хто повернувся. Бачу, що не шкодують, бо назад не їдуть. Працюють, квартири купляють, ремонти роблять, одружуються і народжують дітей. Словом, живуть сьогодні і зараз. І намагаються насолоджуватися цим життям, бо воно єдине, іншого не буде.
Вы Киеве?
Заела_пластинка• сегодня в 13:25
Ответ дляЗалізний занавіс
Я лично похоронила двоюродного брата недавно от шахеда, но вы ж этого тоже не знаете. И домА в вашем каком то вымышленном городе не разрушают, ага.Не верю я, что можна быть такой вот незнайкой
Я живу в Києві, все знаю і бачу, але кажу,що не маю виїхавших в оточенні. Тільки сусіди, то вони тут були повний нуль
Бабця в мештах• 2 часа назад
Ответ дляМурзилка
А до чого це?
ХикориДикори• 2 часа назад
Ответ дляБабця в мештах
Ну так, я ж пишу про те, що бачу
и какие настрои у ваших знакомых?
Мудрецыха мира• 2 часа назад
Ответ дляЗалізний занавіс
В Вишневом особенно много осталось, даже останки найти не могут
Сегодня 7-й день разбирают завалы и пишут - погибло 9 человек...
Мудрецыха мира• 2 часа назад
Ответ дляАнонім Перший
Ви в своєму черепі ’останки’ мозгу пошукайте
Зебот, как я понимаю?
Бабця в мештах• 2 часа назад
Ответ дляХикориДикори
и какие настрои у ваших знакомых?
Ну, перечитайте може ще раз моє повідомлення і постарайтеся зробити логічні висновки самостійно.
Якщо люди народжують дітей і роблять ремонти, то які у них настрої? Кидати все і виїжджати?)
Анонім Перший• 2 часа назад
Ответ дляМудрецыха мира
Зебот, как я понимаю?
Я написала щось не так?
Мільйони людей залишаються жити і працювати в Києві
Рашабот, как я понімаю
Мудрецыха мира• 2 часа назад
Ответ дляБяки-козяки
Удалено администрацией...
Мудрецыха мира• 2 часа назад
Ответ дляАнонім Перший
Я написала щось не так?
Рашабот, как я понімаю
Не угадали - киевлянка.) И даже помню тот период, 40-летней давности, когда власть вещала - всё хорошо, из города уезжать не надо...
Бабця в мештах• 2 часа назад
Ответ дляМудрецыха мира
Удалено администрацией...
Кацапи при тому всьому - при голодоморі, при геноциді українців, при вашій блядській кремлівській методичці і перекручуванні історичних фактів
ЧукИГеки• 2 часа назад
Ответ дляЛялькодзьоб
я повернулась ще у грудні 22, ні, не жалкую, я розумію, навіщо я це зробила
ЧукИГеки• 2 часа назад
Ответ дляНадежда наш компас
Не выезжала. Но считаю, что возвращаться уже некуда. Уезжайте и вывозите детей.
ХикориДикори• 2 часа назад
Ответ дляБабця в мештах
У меня таких позитивных как у вас нет
Особенно тех кто остался жив после Вишневого
И все со страхом ждут зимы
Мудрецыха мира• 2 часа назад
Ответ дляБабця в мештах
Спорить не буду - бесполезно...
Мудрецыха мира• 2 часа назад
Ответ дляХикориДикори
У меня таких позитивных как у вас нет
И все со страхом ждут зимы
Я на Трое, и тоже со страхом жду зимы...
Бабця в мештах• 2 часа назад
Ответ дляХикориДикори
У меня таких позитивных как у вас нет
И все со страхом ждут зимы
Ну, у вас немає, у мене є. І що далі? На що це вплине?
Кожен сам приймає рішення, жити в страху, чи сподіватися на краще, виїжджати чи залишатися.
От Вишневе точно не вплине на рішення виїхати, тому що це не перша така трагедія. Була Калинівка, була Балаклія.
ПушАпница• 2 часа назад
Ответ дляМурзилка
Давно уже нет никакого прекрасного климата в Украине
Бабця в мештах• 2 часа назад
Ответ дляМудрецыха мира
Спорить не буду - бесполезно...
Правильно, і не беріться. Голодомор воно згадала...мерзота
Крию матом страшно• 2 часа назад
Ответ дляМудрецыха мира
Чего ждете?Уезжайте.
ХикориДикори• 2 часа назад
Ответ дляМудрецыха мира
Та к ней ещё нужно дожить
Мудрецыха мира• 2 часа назад
Ответ дляБабця в мештах
Но Вы, простите - явный, хамовитый, невоспитанный Зебот. Голодомор вспомнила не я, я просто отвечала на пост. Ну какая власть - такие у неё и боты...