Гарні диньки• 1 час назад

Рак простати і просто життя

Мій чоловік проходить лікування раку простати, 2 стадія. На тривалій гормональній терапії, пройшов опромінення. Тестостерон на нулі. Пса впало і тримається на низькому рівні. Начебто все гаразд. Проходжу разом з ним шлях до видужання, їзду по лікарнях, на обстеження, в голові вже цілий медичний довідник. Ми відпочиваємо, жартуємо, граємо в настільні ігри, виїжджаємо на природу. Нам вдається зберігати тепло і близькість... Але мені так хочеться побачити його живим, активним, таким, як раніше. Побачити вогник в його очах. Він ще достатньо молодий. І я... Він швидко втомлюється, мало енергії, дуже змінився. М´язів все менше, росте животик, їжа цікавить більше, ніж близькість. Це зрозуміло, але морально важко. Навіть не знаю навіщо це тут пишу.
ПростоБелка• 1 час назад
Потрібні якісь нові враження, заняття

Кринжова баба• 1 час назад
І скільки років йому?
автор Гарні диньки • 1 час назад
Ответ дляКринжова баба
І скільки років йому?
Снегопадка• 1 час назад
Людина проходить таке важке лікування, який ’вогник’ ви хочете? Дякуйте Богові, що в нього неагресивний вид раку і рання стадія. Відновиться - буде активнішим. Вибачте, але ’не бачили ви смаленого вовка’.
ЗаведУющая• 1 час назад
Так,дуже складно.Рак це наскільки важко і серйозно,що аби вижити.Співчуваю вам,тримайтеся.
Мама Карло• 51 минуту назад
Ви не написали як довго триває лікування. Все буде, дайте оговтатись йому, будьте поряд. Близькі часто хочуть, щоб це все зникло, щоб було як раніше.
Мольфарочка• 51 минуту назад
Він швидко втомлюється, мало енергії, дуже змінився. М´язів все менше, росте животик, їжа цікавить більше, ніж близькість. ///

Да, диагноз слишком серьезный, болезнь его изменила. Держитесь и наберитесь терпения. Выздоровления ему скорейшего. А Вам - сил и терпения-терпения-терпения.
автор Гарні диньки • 50 минут назад
Ответ дляЗаведУющая
Дякую. Накриває періодично. Іноді так хочеться бути слабкою і на ручки.
автор Гарні диньки • 46 минут назад
Ответ дляМама Карло
Майже рік. Гормональна терапія триватиме 24-36 місяців.

автор Гарні диньки • 41 минуту назад
Ответ дляСнегопадка
Повчання вдячності і знецінення - це класика жорстокості. Мені мабуть потрібно відчувати провину за свої емоції.
Снегопадка• 38 минут назад
Ответ дляГарні диньки
Так, але ви не відчуєте провини. Ви занадто егоїстична для цього.
автор Гарні диньки • 36 минут назад
Ответ дляСнегопадка
Провину за що?
Снегопадка• 33 минуты назад
Ответ дляГарні диньки
Провину за що?
Ні за що. Ви все одно не зрозумієте.
Мама Карло• 28 минут назад
Ответ дляГарні диньки
Тобто ще залишилось десь пів року, авторе, тримайтеся. Це складно, але це мине. Я мала рак, чоловік не зміг мене належно підтримати. Він хотів, щоб я за це не турбувалась. Хотів щоб я знову стала як була, і щоб поводилась, що наче цього немає( Нащо переживати, якщо це лікується.
Це не те що образа на нього, хоча може і образа… мої соплі могла витримати тільки мій психотерапевт. Я вас розумію, що ви кажете, але у вашого чоловіка скоріш за все внутрішні процеси. Це криза, де людина стикається зі своєю смертністю. Те що ви описуєте, що в стосунках є близькість, це дуже добре! Скоріш за все і ліки можуть впливати на стан
Най хоч раз• 12 минут назад
Автор, радійте що все під контролем і лікується, закінчиться лікування стан покращиться, все у вас буде!
У мого, нажаль, був рідкісний вид раку, який не лікувався гормональною терапією, і взагалі не лікувався(
Бажаю чоловіку довгих років життя і вам витримки!
автор Гарні диньки • 11 минут назад
Ответ дляМама Карло
Ще мінімум рік. Може 2. Лише б онкомаркер більше не ріс... Він гарно тримається, вдячний мені і здається, що ще більше до мене прив´язаний, ніж будь коли.
Дякую, що попри свій біль ви знайшли сили підтримати мене. Тримайтеся і ви
автор Гарні диньки • 8 минут назад
Ответ дляНай хоч раз
Дякую вам. Прийміть моє щире співчуття вашій втраті. Нехай у вас все буде добре, наскільки це можливо
Най хоч раз• 7 минут назад
Ответ дляГарні диньки
Дякую.