А я кумедна• 2 часа назад

Дівчата, хелп

Ситуація яку я буду ще довго мусолити в голові ,бо я капець яка тривожна ,а зараз тим паче ( .Два тижні тому була операція стосовно видалення щитовидної залози на Рейтерській .Так як чоловік працює в НСЗУ він почав питати у колег стосовно лікаря ,і йому дали контакти жіночки яка вже сама контактувала з лікарем ,записала вона до начмеда .Він сам і оперував і спостерігав.Коли я лягала в стаціонар,то анестезіолог відразу озвучив суму за послуги свої -все чітко і ясно .Розрахувалась з ним на другий день після операції.А начмед мовчить , я його запитала -він мовчить ..була на перевʼязці-він знову мовчить .Я почуваюсь себе винною ,і тепер цю ситуацію в голові кручу постійно .Анестезіолог ж коли озвучував суму ,сказав що з хірургом окремо буде розрахунок і яка там сума він не знає .І от що мені тепер робити ? Думала якось йому всунути ті гроші ,так він весь час з медсестрою,а я ж не знаю чи так можна 🫣.Через три місяці мені до нього я думаю може йому шось купити і покласти гроші ?бо я ж не успокоюсь 🫣.
Козачка• 2 часа назад
Бля.

автор А я кумедна • 2 часа назад
Ответ дляКозачка
Бля.
Согласна ,але я така 😭
Королева ганделику• 2 часа назад
Якщо він не озвучує суму, дайте, скільки вважаєте доречним.
Козачка• 2 часа назад
Ответ дляА я кумедна
Согласна ,але я така 😭
Ви не одна така, в мене мама теж всім прагне впхати гроші. А потім нарікає, що нема.
Значит надо• 2 часа назад
автор, на сайті ендокринологічного центру є ціни на всі послуги. Прикиньте суму, можете додати (на свій розсуд), підійдіть до лікаря і дайте конверт зі словами ’дякую’

до речі, можна просто подякувати словами. Не обов*язково давати гроші.
автор А я кумедна • 2 часа назад
Ответ дляКозачка
Та як би анестезіолог не сказав ,що треба я б і не давала нічо (
автор А я кумедна • 2 часа назад
Ответ дляЗначит надо

Там як раз виходить сума яку я хотіла дати
Глубоководная селедка• 2 часа назад
Він мовчить - значить не треба. Може ви засланий і потім його зловлять на отриманні хабаря?