Лгин• 13 июля в 18:24
Замовити краплі для очей VIZZ з США
Вітаю!
леді старшого віку, ви напевне вже чули про інноваційні краплі VIZZ, які допомагають при віковій далекозорості.
Може хтось замовляв їх з США чи користувався вже?
дуже хочеться спробувати цей препарат, так окуляри для читання вже набридли.
Або може в когось байер надійний є в США?
Лгин
• 13 июля в 18:31
Ответ дляПесиКот
Чтобы их заказать, нужен рецепт американского офтальмолога
так,знаю. але бачила що можна навіть онлайн цей рецепт отримати.
запитую тут - можливо хтось спробував так зробити
ПесиКот• 13 июля в 18:34
Ответ дляЛгин
Для тех, кто не живет в США вряд ли эта опция доступна. Чтобы получить рецепт онлайн нужно аудио или видео звонок с доктором сделать.
ПесиКот• 13 июля в 18:37
Поищите их где то не на американских сайтах. В США даже линзы никто не продает без рецепта. Я покупаю дочке линзы и для них обновляю рецепт у доктора. А в соседней Канаде можно линзы лез рецепта купить.