ЭтаваНиМожетБыть• 1 час назад
Все таки Європі не вигідно тримати на біженстві наших
чоловіків.
В нас людський ресурс закінчується, от сказали нових не приймуть більше.
А з часом і тих що на захисті можуть висилати в Україну.
Мені здається вони зроблять все , тільки ми б були б буферною зоною, щоб пуйло не пішов до них.
Такі думки в мене. Як ви думаєте?
ЭтаваНиМожетБыть
• 1 час назад
Ответ дляМальчун-задирун
Горшочек не вари
Задолбали
Просто аналіз ситуації
Мальчун-задирун• 1 час назад
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Просто аналіз ситуації
Просто деньги и на пахнут
ЭтаваНиМожетБыть
• 1 час назад
Ответ дляНе зви чайна
Думаю, як же все це задовбало...
Так, мене теж. Хочу щоб війна закінчилась
ЭтаваНиМожетБыть
• 59 минут назад
Ответ дляЦукрові вишні
Та це ясно. Хтось же повинен тягнути цю війну подовше заради них.
Думаєте можуть висилати навіть тих хто працює вже? А права тоді водійські для чого без екзамену мінятимуть в Німеччині?
Цукрові вишні• 59 минут назад
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Хто зна
ПочтальЁнша• 59 минут назад
Ті, хто працює, перейде з часом на робочий вид на проживання. Тоді будуть на правах звичайних трудових мігрантів.
Малявка ще та• 59 минут назад
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Ви чоловік ? В ЄС ? Чи роздуми так собі ближче до ночі ?
ЭтаваНиМожетБыть
• 59 минут назад
Не розумію чому тоді молодняку восени дозволили виїжджати?
Малявка ще та• 58 минут назад
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Революцію на картонках пропустили ?
ЭтаваНиМожетБыть
• 56 минут назад
Ответ дляМалявка ще та
Революцію на картонках пропустили ?
Та прям революція. То договорняки з Європою
А насамперед з Мерцом. Більшість потулили в Німеччину
Без Баяна• 55 минут назад
Це дуже стрьомне рішення з дуже серйозними наслідками. Не для нас, нам вже в будь якому випадку кабзда як державі і цілком ймовірно як народу, нації, для самої Європи. Бо чого варті оті європейські цінності, якщо їх аж так легко посунути задля політичної вигоди?
Архітектор і ініціатор цього м´яко кажучи спірного рішення Німеччина. Я тут живу з 22 року, маю облаштований побут, роботу, правда не маю перспектив натуралізуватися, або скажімо так, це б вимагало від мене надзусиль. Так от тепер я ці надзусилля робити не буду точно. Я краще на китайський завод десь в Угорщині поїду працювати
КонФФетОшка• 55 минут назад
Чому ви вважаєте, що не вигідно? Працюють, платять податки, діти їх навчаються, які в майбутньому точно так само будуть працювати і платити податки.
Без Баяна• 54 минуты назад
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
То у що цей закон прийняли під синків чиїхсь. Не хвилюйтеся, наступним кроком буде зниження мобілізаційного віку. Він же чимось заплатив за це рішення єс
Малявка ще та• 54 минуты назад
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Договоряники ? Випустили найбільш активну групу ( по віку ) тих заворушок
Малявка ще та• 53 минуты назад
Ответ дляБез Баяна
Ви чоловік призивного віку ?
ЭтаваНиМожетБыть
• 51 минуту назад
Ответ дляКонФФетОшка
Так чоловіка можуть висилати в Україну. А жінка з інтегрованими дітьми залишиться
Залізний кіготь• 51 минуту назад
Ответ дляКонФФетОшка
Вони використовують більше, ніж платять,діти в так залишаться в платитимуть, це не Україна.
КонФФетОшка• 49 минут назад
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Для чого їм висилати чоловіка, який працює і платить податки і нічого в тій країні не порушує?
КонФФетОшка• 45 минут назад
Ответ дляЗалізний кіготь
Що вони використовують більше? Кисню? Ви розумієте, що далеко не всі живуть в Німеччині на соціалі? Багато хто працює і платить податки. Не буде ніхто відбирати документи в працюючої інтегрованої людини
Тундиринда• 43 минуты назад
Ответ дляКонФФетОшка
половина работает. и этих налогов явно не хватит чтобы второй половине обеспечить пособие, квартиру, льготы.
А с чего дети будут работать, если война закончится не будет законного основания остаться, и все поедут домой?
Пишу вірші, дорого• 43 минуты назад
Так это наш уряд просил о таком решении, Европа сама бы не додумалась. И те через которые - их мало. А вот если люди из оккупации поедут - вот тех больше.
ЭтаваНиМожетБыть
• 40 минут назад
Ответ дляПишу вірші, дорого
Хто там напевно знає які переговори були і в кулуарах що вони між собою труть? Може це спільне рішення, а виставили що Україна попросила. Бо Європа не хоче своє гуманне типу обличчя втрачати
Тундиринда• 38 минут назад
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Просто аналіз ситуації
ужесточения идут для всех беженцев. Все больше ’правых’ правительств приходит к власти, люди устали содержать и не делают разницы между ’хорошими’ беженцами и ’плохими’ беженцами. А их представители в ЕС прислушиваются к своим избирателям.
КонФФетОшка• 38 минут назад
Ответ дляТундиринда
Законное основание это интеграция. Кому нужно будет остаться и жить перейдут на другой тип резиденции. Работающих людей, которые платят налоги, снимают жилье, никто не будет высылать назад в Украину.