Сокодавка ще та• сегодня в 00:14
Роналду или Месси?
Вам кто больше нравится?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Роналду
Месси
Ответ в комментариях
Винник• сегодня в 00:38
Не зовсім в тему. Але цікаво, що Усик офіційно залишив усі свої чемпіонські пояси у надважкій вазі та анонсував свій останній бій у червні 2026-го.
Це якось може бути повʼязано з останньою грою Роналду.. так би мовити, між словом. Мотав собі на ус?.
Винник• сегодня в 00:38
Ответ дляГоспожа Белладонна
Кристина, все-таки, кому-то нравится..
Жоржина красива
Госпожа Белладонна• сегодня в 00:40
Ответ дляВинник
Роналду краще було б відмовитись від останньої гри
С его комплексами? Он еще долго эту волынку тянуть будет, до последнего цента и позора
Госпожа Белладонна• сегодня в 00:39
Ответ дляВинник
Красиво уходить надо уметь.