Попразендовна• 1 час назад

Ви виходили в підтримку Федорова?

В якому місті?
Качка в тапцях• 1 час назад
Я нет

Эскиз бесконечности• 1 час назад
Не виходила. Але читаю Зелька підтримав вибір людей та буданов . Чи це шось змінить?
Туся муся• 1 час назад
Ответ дляЭскиз бесконечности
він ще не підтримав. Федоров залишиться в команді, а рішення про посаду буде пізніше.
вова сказав тільки, що ’захотіли люди і вийшли’))))
175см55кг19лет (она)• 1 час назад
Виходили проти Кліменка.
75В• 1 час назад
Наивные, которые выходят
Что б они так выходили против бусификации
Мания-Величия• 1 час назад
у меня работа...
Колдунья-вещунья• 1 час назад
Я вобще не пойму за кого мы?
Не могу определиться, оба не нравятся.
Мания-Величия• 1 час назад
А вот за отставку Сырского - пошла бы..
И на его место Драпатия
13чудоСВЕТА• 1 час назад
даже не знаю кто это такой. вон премьерку сняли - за неё не выходили, нет? видимо, нахер никому не нужна.

Чаклунка-ведунка• 1 час назад
Туда пошли проплаченные или конченые.
Мания-Величия• 1 час назад
кстати, как вам такие новости?

Спільно з військовою контррозвідкою провели санкціоновані обшуки за місцями проживання та служби командира 155-ї бригади полковника Лучанова. Результати слідчих дій виявилися настільки резонансними, що змусили здригнутися навіть досвідчених оперативників. Знайдені докази повністю перекреслюють офіційну біографію військового та розкривають правду, яку він роками ретельно приховував від суспільства та командування.

Під час детального огляду службових приміщень, кабінету та приватних помешкань комбрига, замаскованих під подвійними стінами та в сейфах із сучасними системами шифрування, оперативники СБУ виявили речі, які прямо вказують на масштаби його злочинної діяльності:

Секретна картотека на вище керівництво: Слідчі вилучили компрометувальні матеріали, аудіо- та відеозаписи інтимного та корупційного характеру на високопосадовців з оборонного сектору та політикуму. Саме за допомогою цього шантажу Лучанов роками забезпечував собі повну недоторканність та блокував будь-які перевірки у підпорядкованій йому бригаді.

Документи з грифом «Цілком таємно» та плани операцій: У кабінеті зберігалися оригінали бойових розпоряджень та карт, які взагалі не мали там перебувати. Поруч із ними виявлено готові до передачі зашифровані цифрові носії, що свідчить про системний злив стратегічної інформації.
Колдунья-вещунья• 1 час назад
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Туда пошли проплаченные или конченые.
А кто за него платит?
ВсеЧетко• 1 час назад
Не виходила, але підтримую Федорова, а не цю всю зелену єрмаківську клоунократію на крові
Туся муся• 1 час назад
Ответ для13чудоСВЕТА
підстилка Єрмака. нема чого за неї виходити.
Загугліть досягнення Федорова на посаді Міноборони.
ШаленаГруша• 1 час назад
Федорыча? Яныка в смысле?
Братья Капли• 1 час назад
Ответ дляВсеЧетко
зато оказалось люди могу выйти...а не сидеть на диване
Лика-прилипка• 1 час назад
Звісно, шо ні. Це фейкова кишенькова опозиція ЗЕ банди, яку активно розкручують зараз, такий самий він ’опозиціонер’ як й Буданов, як й Білецький, Стрерненко та Притула раніше грали ці ролі, були кишеньковою опозицією в зеленому театрі абсурду
Рогнеда Карповна• 1 час назад
Я не на зарплате , чтоб заниматься этим бредом
автор Попразендовна • 1 час назад
Ответ для75В
Наивные, которые выходят
А ви виходили проти бусифікації?

13чудоСВЕТА• 1 час назад
Ответ дляТуся муся
про достижения минобороны это мне у мужа надо спрашивать. а он с весны пишет, что с едой стало хуже и помыться/постираться стало большой проблемой.
Чаклунка-ведунка• 1 час назад
Ответ дляКолдунья-вещунья
А кто за него платит?
Игры кулуарные. За проезд вышло три калеки. А за этого вчера узнали, сегодня толпы. Ничего не смущает? А что ж против убийств тцк и режима зеленого не выходят?
автор Попразендовна • 1 час назад
Ответ дляШаленаГруша
Федорыча? Яныка в смысле?
Цікаво звідки береться такий тупарилий « гумор»?
75В• 1 час назад
Ответ дляПопразендовна
А ви виходили проти бусифікації?
Я уехала и не играю в эти игры, но за ситуацией слежу
Хотелось бы после войны вернуться, если будет куда...но почитаешь об этой всей грязи и одолевают сомнения...
Чаклунка-ведунка• 1 час назад
Ответ дляВсеЧетко
Это одно и то же 😂😂😂 он такая же зеленая шобла
Колдунья-вещунья• 1 час назад
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Я ж не про это спросила. Кто за ним стоит?
Чаклунка-ведунка• 1 час назад
Ответ дляБратья Капли
Какие вы наивные или отбитые
ШаленаГруша• 1 час назад
Ответ дляПопразендовна
Откуда и тупорылые ваши темы проплаченные
автор Попразендовна • 1 час назад
Ответ для75В
Ясно, ну ви напевно донатите великі суми?
БезникаЯ• 1 час назад
Нет и не собиралась даже... Он обещал провести реформу ТЦК и убрать с улиц наш позор - бусификацию, но не сделал ничего в этом направлении...
Лика-прилипка• 1 час назад
Ответ дляПопразендовна
А ви виходили проти бусифікації?
Люди виходи по містах, їх розганяла ЗЕ поліція, тому мітинги проти сввілля та злочинів ТЦК не вдалися